PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
رچت این تروفی دنسش رو میشه با چیت هم گرفت؟ مهمات نا محدود !

بعدشم من سری قبل رفتم نه فقط ۴۸ نوع بلکه کل ۱۰۰۰۰ تا دشمن بازی رو رقصوندم! ولی نداد تروفی رو

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
رچت این تروفی دنسش رو میشه با چیت هم گرفت؟ مهمات نا محدود !

بعدشم من سری قبل رفتم نه فقط ۴۸ نوع بلکه کل ۱۰۰۰۰ تا دشمن بازی رو رقصوندم! ولی نداد تروفی رو
چیت رو نمیدونم ولی فکر کنم بشه!

یک هشت پا ...یا هرچی هست تو مرحله قطار تو یکی از واگن ها هست، اون رو هم باید برقصونی!
باس ها، و حتی روی NPCها و دستگاه فروش اسلحه و ... هم امتحان کن:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
چیت رو نمیدونم ولی فکر کنم بشه!

یک هشت پا ...یا هرچی هست تو مرحله قطار تو یکی از واگن ها هست، اون رو هم باید برقصونی!
باس ها، و حتی روی NPCها و دستگاه فروش اسلحه و ... هم امتحان کن:-"
رقصوندم اونا رو هم

امروزم تو اورواچ یکی از تروفی ها که باید یا یه هیرو ۴ تا کیل میگرفتی رو انجام دادم ولی تروفیش رو نداد ! کلا این باگ تروفی مضخرف ترین چیز دنیاست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
رقصوندم اونا رو هم

امروزم تو اورواچ یکی از تروفی ها که باید یا یه هیرو ۴ تا کیل میگرفتی رو انجام دادم ولی تروفیش رو نداد ! کلا این باگ تروفی مضخرف ترین چیز دنیاست
تا جایی که میدونم رچت تروفی هاش باگ نداره، اکثرا هم که سر این گیر هستن، بعدا میبینند فلان دشمن رو یادشون رفته!

یه دشمن های هلی کوپتر سواری هم هستن، فقط تو همون مرحله قطار میان اگر اشتباه نکنم، ممکنه اونا بوده باشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من دفعه اولی که بازی کردم یک حالت اسپید رانی صبح تا شب نان استاپ بازی کردم و تموم کردم بازیو :D الان که رایگان شده دوباره یک هفتست پای بازیم و Damn چقدر خوووبه :D
بازی واقعا چلنجینگ هم هست خیلی. (البته توی چلنج مود aka new game + ـش واقعا ایزیه وقتی همه اسلحه هام خوب اپگریده :D)
این دفعه توی پلی ترو اول سعی کردم بجوعم بازیو و نقطه نقطشو رفتم. تا قبل باس اخر هم راینو هارو گرفتم و با راینو رفتم سراق باس...
یادمه چند سال پیش سر باس دکتر نفاریوس واقعا پیر شدم تا کشتمش ولی اینبار با راینو بدون هیت فکر کنم تمومش کردم =))

تروفیاش ولی رو اعصابه. گلیچم داره. مثلا تروفی گجت ها برام باز نشد در صورتی که همشو گرفتم :| از خیر پلاتش میگذرم ولی واقعا واقعا لذتی که این مدت ازش بردم وصف نشدنیه :D

پ.ن. اینسامنیاک فکر کنم استدیو مورد علاقم داره میشه :D خیلی خلاق و خوبن. :D
داشتم با رفیق نچندان گیمرم حرف میزدم. وسطشم داشتم بازی میکردم. بعد اواخر بازی بود و سر یک لحظه زدم زیر خنده. فکر کنم سر دیالوگای سلاح هولوگرام بود. بعد ویدیو شیر کردم رفیقم دید گفت این چه بازییه :D
گفتم بابا خیلی فانه ببین اسلحه هاشو :D
گفت "دو سه سال پیشم یه بازی دادی بهم زامبی داشت هی میگفتی بازی کن اسلحه هاش خفنه (اسلحه شبیه ناحیه تناسلی)" :D
فهمیدم سانست رو میگه... :D بهشم گفتم اتفاقا سازنده این دو بازی یکیه :D خودمم موندم چقدر این اینسامنیاک خفن و خلاقه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر