Rainbow Six Siege | Online (TUNNGLE) - آنلاین، نسخه کرک شده.

درود.
اگر برخی از دوستان با آنلاین رسمی بازی مشکل دارن و یا امکان خرید بازی براشون وجود نداره، با روش فوق می تونن به صورت رایگان بازی Rainbow Six Siege رو آنلاین تجربه کنن!
شما می تونید هر دو نسخه Tom Clancys Rainbow Six Siege و Tom Clancys Rainbow Six Siege Operation Blood Orchid رو با این روش بازی کنید.

برای انجام بازی Rainbow Six Siege به صورت آنلاین و کاملا رایگان، احتیاج به موارد زیر دارید:
-آخرین نسخه کرک شده بازی. (برای دانلود نسخه Rainbow Six Siege کلیک کنید - برای دانلود نسخه Operation Blood Orchid کلیک کنید)
-نرم افزار Tunngle جهت انجام بازی به صورت آنلاین. (برای ورود به سایت تانگل کلیک کنید)

آموزش اجرای بازی در تانگل:

طرز کار با این برنامه خیلی ساده ست!

-اول از همه در سایت تانگل ثبت نام کنید.
-برنامه تانگل رو نصب کنید.
-تانگل رو اجرا و نام کاربری خودتون رو وارد کنید.
-وارد روم بازی مد نظرتون بشید. (مثل تصویر زیر)
-بازی رو اجرا کنید و وارد بخش LAN بشید. اگر همه چی صحیح باشه، می تونید هاست ها رو در محیط بازی ببینید!

تمام. از بازی لذت ببرید!
1111.png

222.png

اینم پروفایل بنده در تانگل. مایل بودید اد کنید.
Achaemenid's Profile

سوالی داشتید همینجا بپرسید.
فعلا. :-bd

madagha

کاربر سایت
Sep 9, 2018
2
با سلام
من برنامه ی تانگل رو دانلود و نصب کردم اما اکانت ندارم و زمانی که به داخل سایت تانگل میرم که اکانت بسازم سایت فیلتره و زمانی که با فیلتر شکن وارد میشم باز هم ارور 404 رو میده.باید چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
با سلام
من برنامه ی تانگل رو دانلود و نصب کردم اما اکانت ندارم و زمانی که به داخل سایت تانگل میرم که اکانت بسازم سایت فیلتره و زمانی که با فیلتر شکن وارد میشم باز هم ارور 404 رو میده.باید چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
خدابیامرزه تانگل رو ...
بدلیل شکایات شرکت ها و قانون کپی رایت سایت بسته شد (تقریبا 4-3 ماه پیش)

64m123

کاربر سایت
Jan 13, 2019
1
سلام میشه به من کمک کنید اخه وقتی توتانگل ثبت نام میکنم همش پیغام میده که بایدتوفیسبوک نمیدونم چی روچیکارکنم رفتم توسایت فیسبوک هرکاری بوده انجام دادم ولی باز موفق نشدم خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه چیکارکنم حتی برنامشودانلودکردم ولی موفق به ثبت نامش نشدم ازخودسایت تانگل

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام میشه به من کمک کنید اخه وقتی توتانگل ثبت نام میکنم همش پیغام میده که بایدتوفیسبوک نمیدونم چی روچیکارکنم رفتم توسایت فیسبوک هرکاری بوده انجام دادم ولی باز موفق نشدم خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه چیکارکنم حتی برنامشودانلودکردم ولی موفق به ثبت نامش نشدم ازخودسایت تانگل
خب اول بگو کاملا چه درخواستی ازت داره که ما بتونیم حداقل از مشکلت سر در بیاریم.
ولی دیگه تانگل مثل گذشته نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر