PSP Custom Firmware 6.60 ME Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ماله من الآن 6.39 ME-9.1 رو دستگاهم نصبه .نیازی هست 6.60 ME نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟با اینی که الان دارم میتونم بازیهای جدید اجرا کنم یا آپدیت کنم؟؟اصلا فرق این دو تا چیه و چه امکاناتی اضافه شده؟؟؟؟؟؟

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
من بلاخره نفهمیدم از این هک استفاده کنم بهتره :
PSP Custom Firmware 6.60 ME Released
یا از این هک ؟
PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released
من هر دورو تو حالت موقت استفاده میکنم با فرمور 6.6 حالا دارم از ME استفاده میکنم دیگه پس دستش نزنم ؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من بلاخره نفهمیدم از این هک استفاده کنم بهتره :
PSP Custom Firmware 6.60 ME Released
یا از این هک ؟
PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released
من هر دورو تو حالت موقت استفاده میکنم با فرمور 6.6 حالا دارم از ME استفاده میکنم دیگه پس دستش نزنم ؟

نه دست نزن همون خوبه (هر دو يكين)

vaiper

کاربر سایت
Jan 20, 2011
1
سلام اقا من psp2000دارم و ورژن 5.00m33 روش نصب بود خواستم بازی pes2012روش نصب کنم نشد آپدیتش کردم روی 6.60me وحالا نه تنها pes 2012بالا نمیاد بلکه چندتا بازی دیگه هم بالا نمیاد مثلا pes2011که روی psp رفیقم نصبه بالا نمیاد یا چند تا بازی دیگه
eror: the game could not be started(80020148
چطور میتونم 660LME-1.6 را نصب کنم؟؟؟؟
بی زحمت راهنماییم کنید با تشکر

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام اقا من psp2000دارم و ورژن 5.00m33 روش نصب بود خواستم بازی pes2012روش نصب کنم نشد آپدیتش کردم روی 6.60me وحالا نه تنها pes 2012بالا نمیاد بلکه چندتا بازی دیگه هم بالا نمیاد مثلا pes2011که روی psp رفیقم نصبه بالا نمیاد یا چند تا بازی دیگه
eror: the game could not be started(80020148
چطور میتونم 660LME-1.6 را نصب کنم؟؟؟؟
بی زحمت راهنماییم کنید با تشکر
select رو بزن UMD Mode رو روی Sony NP9660 بذار.

ckl_aseman

کاربر سایت
Feb 24, 2012
2
آقا محمد دستت طلا. من از ورژن 6.38 ME-2 به ورژن 6.60 ME-1.6 آپدیت کردم.
1. فقط مشکلی هست که وقتی usb رو وصل میکنم به قسمت usb میره ولی روی please wait... گیر میکنه
و تو کامپیوتر نمی تونم مموری رو ببینم ؟؟؟؟ شما راه حلی داری ؟؟؟؟؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
آقا محمد دستت طلا. من از ورژن 6.38 ME-2 به ورژن 6.60 ME-1.6 آپدیت کردم.
1. فقط مشکلی هست که وقتی usb رو وصل میکنم به قسمت usb میره ولی روی please wait... گیر میکنه
و تو کامپیوتر نمی تونم مموری رو ببینم ؟؟؟؟ شما راه حلی داری ؟؟؟؟؟
تقریبا چهار ماهی دیر شده ولی خوب باید به سوالات جواب داد:D
کابل USB ایت خرایه.از روی تجربه دارم اینو بهت میگم:D

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
salam khaste nabashid mamnoon az zahamatetoon , ye soal dashtam nemidoonam chera har chizi ro ke download mikonam mirizam too psp be soorate corrupted data neshoon mide !?
age rahnamayim konid mamnoon misham
اگه بازی که باید فرمتش iso یا cso باشه که اونو باید بریزی تو پوشه iso و اگه فریمویر دستگات که میتونی تو قسمت system setting ببینی 6.60 باشه هیچ بازی corrupted data نمیده

aa1991aa

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
اگه بازی که باید فرمتش iso یا cso باشه که اونو باید بریزی تو پوشه iso و اگه فریمویر دستگات که میتونی تو قسمت system setting ببینی 6.60 باشه هیچ بازی corrupted data نمیده
Mamnoon ke javab dadin
rastesh ye moshkeli daram , man dastresi be WI-FI ham daram vaghti mikham system updato bezanam errore A DNS ERROR HAS OCCURED ( 80410414 ) mide koli ba network option var raftam toonestam erroresho be (80410410) ya ( 8041040F ) taghyir bedam vali akhar sar natoonestam 2rostesh konam
az tarighe pc ham ke mikham update konam har chi mirizam corrupted data mishe
rastesh battery dastgaham kharabe mitoone az oon bashe shayad ?
psp 2000 piano black
system software 5.00 M33-4
version mother boardamam khastam chek konam ba barname vali hamoontor ke goftam 90% baziha ya barnameha ya har chizi ke mirizam too dastgah be soorate corrupted pc neshoon mide
ye donya mamnoon az rahnamayitoon

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Mamnoon ke javab dadin
rastesh ye moshkeli daram , man dastresi be WI-FI ham daram vaghti mikham system updato bezanam errore A DNS ERROR HAS OCCURED ( 80410414 ) mide koli ba network option var raftam toonestam erroresho be (80410410) ya ( 8041040F ) taghyir bedam vali akhar sar natoonestam 2rostesh konam
az tarighe pc ham ke mikham update konam har chi mirizam corrupted data mishe
rastesh battery dastgaham kharabe mitoone az oon bashe shayad ?
psp 2000 piano black
version mother boardamam khastam chek konam ba barname vali hamoontor ke goftam 90% baziha ya barnameha ya har chizi ke mirizam too dastgah be soorate corrupted pc neshoon mide
ye donya mamnoon az rahnamayitoon
فارسی حرف بزن عزیز.
برای اینکه بازی ها رو اجرا کنی باید آپدیت کنی.پست اول اینجا:http://forum.bazicenter.com/thread47026/
فرقی با این تاپیک نداره.ولی روش اون تاپیک برای شما بهتره.چون نیاز نیست PSP رو از حالت هک خارج کنی

aa1991aa

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
فارسی حرف بزن عزیز.
برای اینکه بازی ها رو اجرا کنی باید آپدیت کنی.پست اول اینجا:http://forum.bazicenter.com/thread47026/
فرقی با این تاپیک نداره.ولی روش اون تاپیک برای شما بهتره.چون نیاز نیست PSP رو از حالت هک خارج کنی

ممنون که جواب دادین
راستش یه مشکلی دارم . من دسترسی به WI-FI هم دارم رقتی می خوام سیستم اپدیت و بزنم ارور (A DNS error has occured (80410414 رو میده کلی با Network option ور رفتم تونسنم ارورشو به (80410410) یا (8041040F) تغییر بدم ولی اخر سر نتونستم درستش کنم...
از طریق کامپیوتر هم که میخوام اپدیت کنم هر چی میریزم تو دستگاه به صورت corrupted data نشون میده
باتری دستگاهمم ایراد داره میتونه از اون باشه ؟
مشخصات :
psp 2000 piano black
ورژن مادر بوردمم خواستم چک کنم با برنامه ولی همون طور که گفتم %90 بازی ها یا برنامه ها یا هر چیزی که میریزم تو دستگاه به صورت corrupted data نشون میده
یه دنیا ممنون از راهنماییتون

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
ممنون که جواب دادین
راستش یه مشکلی دارم . من دسترسی به WI-FI هم دارم رقتی می خوام سیستم اپدیت و بزنم ارور (A DNS error has occured (80410414 رو میده کلی با Network option ور رفتم تونسنم ارورشو به (80410410) یا (8041040F) تغییر بدم ولی اخر سر نتونستم درستش کنم...
از طریق کامپیوتر هم که میخوام اپدیت کنم هر چی میریزم تو دستگاه به صورت corrupted data نشون میده
باتری دستگاهمم ایراد داره میتونه از اون باشه ؟
مشخصات :
psp 2000 piano black
ورژن مادر بوردمم خواستم چک کنم با برنامه ولی همون طور که گفتم %90 بازی ها یا برنامه ها یا هر چیزی که میریزم تو دستگاه به صورت corrupted data نشون میده
یه دنیا ممنون از راهنماییتون
شما نباید از اونجا د اپدیت کنید یعنی با network psp روش اپدیت کردنو همین دو سه تا تاپیکو بخونی میفهمی که همون روش اپدیت کردن با کامپیوتره
DNS رو تو تنظمیمات رو اتوماتیک قرار بدین اگه بازم ارور داد یا از تنظیمات adsl هست یا اینکه رو network پسورد وجود داره
نه از باطری نیست مطمئن باش
شما فایلا رو یا extract نمیکنید و همینجوری zip یا rar میریزین تو psp یا ادرس جایی که میرزید اشتباه
برنامه ها و اپدیت ها psp رو باید در مسیر زیر بریزید
ابتدا وارد پوشه psp بشید و بعد وارد پوشه game و فایلا اپدیت یا برنامه ها تو همین پوشه میریزن
اگه بازی تو فولدر iso میریزید که شما با این فیریم ویرتون نمیتونید بازیهای جدید اجرا کنید یا باید اپدیت کنید یا بازیتونو پچ کنید که گرفتاری داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر