PSP CheatUp

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام

دوستان شما می تونید برنامه ی CWCHEAT که بترکون برنامه های چیت هست رو از اینجا دانلود کتید

سپس فولدر INSTALL رو باز کنید و فولدر SEPLUGISN رو بریزید توی root مموری تون و بعد به ریکاوری برید و پلاگین هاشو فعال کنید و برای کسانی که پی اس پی 3000 یا 2000v3 دارن فایل های txt رو باز کنن و به آخر خط ها یه فاصله بدن و 1 رو اضافه کنن و سیو کنن و بعد پی اس پی رو از پی سی جدا کنن و وارد یه بازی شن و بعد خارج شن این کا باعث فعال شدن پلاگین ها می شه(از این روش برای سایر پی اس پی ها نیز می شه استفاده کرد) و بعد وارد بازی مورد نظر شید و کار زیر رو انجام بدید:

اول برید تو بازی تو همون منوی اولش که بازی شروع می شه select رو نگه دارید بعد select cheat رو بزنید!

هر چیتی خواستید انتخاب کنید بعدش دایره بزنید بعد Manumal Cheat Apply رو بزنید و بازی تو رو آغاز کنید حله!

و با استفاده از این برنامه می تونید دیتا بیس برنامه بالا و برنامه های دیگه رو آپدیت کنید

فقط خواهشا بی جنبه بازی در نیارید و در بازی های آنلاینی که ترتیب می دید استفاده نکنید(اگر با خارجی بازی می کنید بزنید و در برابر ایرانی نه)چون فشش و به من می ده!:(

Attachments

• PSP CheatUp 0.41.zip
    373.5 KB · مشاهده: 51

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
سلام
آقا من نمیدونم چرا نمیتونم اتچ هارو دان کنم میگه دسترسی ندارید و اینا...جای دیبیزحمت آپ میکنی؟
قضیه اضافه کردن یک به هر خطم یکم بیشتر توضیح میدی؟
ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
آقا من نمیدونم چرا نمیتونم اتچ هارو دان کنم میگه دسترسی ندارید و اینا...جای دیبیزحمت آپ میکنی؟
قضیه اضافه کردن یک به هر خطم یکم بیشتر توضیح میدی؟
ممنون
از این دانلود کن!http://www.psp-hacks.com/download.php?id=1050
یعنی اینکه مثلا GAME.txt رو باز کن یه چیزی توش نوشته شما با موس بیار آخر اون خط یه اسپیس (فاصله) بزن و بعد 1 بزن بعد ببند و SAVE کن! تو بقیه فایل های txt هم همین کارو کن(سر جم سه تا فایل txt هست!)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من امتحان کردم خود چیت کار میکرد ولی برنامه ی آپدیت رو هر کاریش میکنه میری تو رو هرکدوم بزنی میگه unable to read .....
تو ورژن قبلی این برنامه چنین مشکلی برا منم بود ولی تو این ورژن همچنین مشکلی نیست!
شما اینترنت وایرلس دارید؟!

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
نه وایرلس ندارم ولی براحتی میتونم جور کنم وایرلس واسه اتصال به نت...
ولی رفتم تو توضیحاتش و اینا نوشته بود واسه GEN-B کار نمیکنه..

شما میتونی یه راه بگی بدون نیاز به این برنامه بشه دیتابیس رو آپدیت کرد...؟؟؟
ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
نه وایرلس ندارم ولی براحتی میتونم جور کنم وایرلس واسه اتصال به نت...
ولی رفتم تو توضیحاتش و اینا نوشته بود واسه GEN-B کار نمیکنه..

شما میتونی یه راه بگی بدون نیاز به این برنامه بشه دیتابیس رو آپدیت کرد...؟؟؟
ممنون
آره فکرکنم کسی که آپدیت کرده توی root مموریش یه فولدر درست می شه که دیتا بیس ها تو اون قرار می گیره بعد اون طرف اونو براتون آپلود کنه و شما ازش استفاده کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر