PSP و انواع آن

• Thread starter Thread starter ezhdeha
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

ezhdeha

کاربر سایت
با سلام خدمت تمام دوستان محترم
راستش من میخواستم یک PSP خوب بگیرم و 300 هزارتومان هم پول دارم . آیا اصلا با این پول میشه PSP خرید ؟ و اگر میشه به نظر کسانی که در این کنسول وارد هستند من چه نوعی و چه ورژنی رو بخرم ؟ که هم کار کن باشه و هم اینکه خیلی راحت روش بازی نصب بشه و درکل کار باهاش راحت باشه و آدم رو اذیت نکنه . درضمن میخوام Memory هم که داشته باشه فضای زیادی داشته باشه تا بشه روش فیلم و کارتون و بازی زیاد ریخت .

سوال دوم = جریان اینکه میگن فلان PSP پیکسلش سوخته چیه ؟ یعنی چی ؟

از دوستان که کمک میکنن پیشاپیش ممنون ...

آخرین ویرایش:
سلام دوست من.
اون 28 بازديد دقيقا به اين معني نيست كه تاپيك رو 28 نفر ديدند. :cheesygri
با 300 تومن مي توي يه PSP Slim توپ سياه و يه مموري استيك 4 گيگ و كلي اضافات (مثل محافظ اسكرين و كيف) و كلي بازي بخري.
در مورد سوالت هم توي اين تاپيك مو به مو همه چيز توضيح داده شده. يه تيريپ برو اونجا. ;)

از کمک شما دوست عزیز بی نهایت ممنونم . ولی من شنیدم که PSP Slim زیاد جالب نیست . و جمع و جور تر از PSP معمولی هست . آخه من از چیز جمع و جور خوشم نمیاد و دوست دارم بزرگ باشه . شنیدم که کلا کسی که میخواد PSP بگیره Slim نگیره بهتره . درسته ؟ ( برای تاپیک هم ممنون حرف نداشت !!! )

همچین حرفی اصلا صحت نداره!!!
یکی از برتری های اسلیم رو زمانی متوجه میشی که تو رختخواب یا هر جای دیگه باهاش بازی کنی! فوالعاده سبک هست ! ولی با معمولی بعد 1 ساعت (در حالت خوابیده) دستت هنگ میکنه!
در ضمن برای این جور سوالات تاپیک داریم:
راهنمایی برای خرید psp: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=801&page=91

از دوستانی که لطف کردند و کمک کردند تشکر میکنم . امیدوارم موفق باشید . از مدیران مبحث هم تقاضا دارم تاپیک رو قفل و یا پاک کنند ...

فكر كنم يه ذره دير رسيدم :cheesygriو تا حالا حتما پي اس پي خريدي ولي به نظر من 320 بده
بجاي مموري 4 گيگ 8 گيگ بخر تعجب ميكنم دوستان 4 معرفي كردنند با 4 كه نميشه فيلم
و بازي وكارتون داشت ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or