شایعه PS3 Firmware v2.10 از هک شدن PS3 جلوگیری کرد ؟!!

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

QuinT

کاربر سایت
در اخرین خبری که سایت PS3News اعلام کرده عنوان شده :
PS3 Firmware v2.10 راه هکرها را مسدود کرده است !!!
گویا این فریمور جدید که چند روز پیش منتشر شد راه هکرها را برای استفاده ی کامل از GPU در Linux را بسته است و از هک شدن PS3 جلوگیری کرده است !
به هر حال باید منتظر اخبار بیشتری در مورد این موضوع باشیم ....

148508-1-1.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

آره .من هم چند جا اينو شنيدم.
فكر كنم يكي از علت هايي كه اين آپديت يكم ديرتر اومد ( نسبت به سرعت آپديت هاي قبلي ) همين قضيه بود كه مي خواستن جلوي هكش رو بگيرن.

میدونید برام خیلی وقته یه سوالی پیش اومده که میدونم برای خیلیای دیگه هم پیش اومده .
نمیدونم تا حالا دقت کردین خبرای هک ps3 یه طور خاصی میان بیرون . چجوری بگم یه جورایی انگار کل کل بین هکرها و سونیه یا بهتر بگم همکاری بین این دوتا . منظورم اینه اگه هکرها واقعاَ می خواستن ps3 رو هک کنن تا الان هزار باره این کارو کرده بودن یه جورایی من احساس می کنم یه چیزایی پشت پرده در جریانه :-".
مثلاَ می گم فکر کنید سونی به همه اعلام کرده باشه که هرکسی بتونه باگی چیزی توی کنسول من پیدا کنه و بهم بگه بهش یه مایه خوبی میدم (البته این مثال هستش) وگرنه چه دلیلی داره هکرها قبل از اتمام کار بیان و بگن ما اینکارو کردیم که بعدشم سونی بیاد یه همچین کاری کنه همه زحمتهاشون دود بشه ؟:-" جداَ تا حالا به این قضیه فکر کردین ؟ البته ممکنه بگین خو پس چرا ماکرو اینکارو نمی کنه خوب دلایل زیادی میتونه داشته باشه و من حتی این احتمال رو میدم که این کسانیکه دارن 360 رو هک می کنن یه جورایی مال خود سونی هستن :biggrin1: که اینطوری به رقیب ضربه میزنن ، البته قبول دارم که این قضیه حالت عکس هم داره ولی خوب این چیزیه که جوابش فقط پیش خودشونه .
در کل بگذریم خواستم یکم سرگرم بشیم همین :love:

چی؟:eek: عمرا اگه سونی این کارو کرده باشه بعدشم اگه میخواست این کارو بکنه برای قابلیت بازی های کنسول گذشته هم میکرد ولی دیدید که ناکام بود هکر ها هم هیچ وقت این کارو نمیکنن چون میدونند همهی اصوله هکشون رو سونی یاد میگیره اون وقت دیگه هیچ کاری از دستشون برنمیاد این قضیه از هر طرفی نگاه کنی منتفی و اونم که چرا 360 زودتر هک شد فکر کنم به دلیل بی عرضگی ماکرو و کارکنانشه

حرفات درسته ولی فکر کنم همه به این قضیه اطمینان داریم که برنامه نویسان ماکرو قویتر از سونی بودن تا اینجا یا لااقل در یه حد بودن ، درسته ؟
نمونش xboxlive که خیلی کاملتر از psn هستش. انصافاَ ماکرو تو برنامه نویسی خیلی غوله .
حالا بگذریم منم یه چیزی گفتم زیاد جدی نگیرید :biggrin1:

در اخرین خبری که سایت PS3News اعلام کرده عنوان شده :
PS3 Firmware v2.10 راه هکرها را مسدود کرده است !!!
گویا این فریمور جدید که چند روز پیش منتشر شد راه هکرها را برای استفاده ی کامل از GPU در Linux را بسته است و از هک شدن PS3 جلوگیری کرده است !
به هر حال باید منتظر اخبار بیشتری در مورد این موضوع باشیم ....

148508-1-1.jpg

موفق باشید .
مهدی ...
پس با اين حساب PS3 حالا حالاها هك نخواهد شد:(

به نظره من این جور خبر ها که هکر ها به هکps3 نزديک شدن يا در اينديه نزديکps3 هک میشه نه تنها روحيه
بخش نیست بلکه خيلی هم بده چون ديگه يواش يواش ps3دارا با پولی که بايد بابته بازی بدن کنار ميان و این جور
خبر ها فقط زخمشون تازه میکنه
البته کلی گفتم و منظورم خود این خبر نبود;)

بابا این هکر ها مردن!!!
این همه تو ویستا و مک افی و هزار و یک سیستم و از همه مهمتر تو ناسا و اطلاعات سری امریکا نفوذ میکنن که همه نابغه های دنیا تو اونجا کار میکنن اونوقت یه ps3!!!
واقعا با عقل جور در نمیاد!!!
خدا کنه تا انتشار متال گیر 4 هک بشه یا این که متال گیر واسه 360 یا pc بیاد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or