Project Offset

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
سلام
امروز میخاستم یه بازی رو بهتون معرفی کنم که بنظر خودم میتونه یک شاهکار باشه
یه سبک جدید در First-Person Shooter میتونه باشه
گرافیک خیلی خوبی داره این بازی در استدیو Offset ساخته میشه
Developed by: Offset
Genre: First-Person Shooter
Release Date:
US: 2007
Europe: December 31, 2007
Also Available On: PlayStation 3, Xbox 360.PC
این بازی قرار است برای در سال 2007 ریلیز بشه هنوز تاریخ مشخصی ندادن
قرار است برای PlayStation 3, Xbox 360.PC ساخته بشه
مطمئن باشید تو سبک خودش یه شاهکار خواهد بود یه سبک نسبتا جدید خواهد بود
اکشن اول شخص خواهد بود ولی با کمی تغییر
اگه ترایلر بازی رو نگاه کنید حتما به این نتیجه خواهید رسید
Downloadحجم:12:06 مگ

Download حجم:16:86 مگ

اینم چند شات از بازی

به نظر مياد بازي جلبي باشه البته الان نمي تونم دان كنم اما بعدا ميكنم . عليرضا اگه داستانشو ميدوني دربارش يه توضيح مختصري بده.و بگو چه تفاوتي بابقيه Fps ها داره؟;)

نوشته شده توسط HL2-GF:
به نظر مياد بازي جلبي باشه البته الان نمي تونم دان كنم اما بعدا ميكنم . عليرضا اگه داستانشو ميدوني دربارش يه توضيح مختصري بده.و بگو چه تفاوتي بابقيه Fps ها داره؟;)
راستش چیزی درباره داستانش نمیدونم کلا فقط همین عکسها و ترایلر بازی رو دیدم
تنها چیزی که میدونم اینه
The first project for Offset, this title is a first-person adventure/shooter set in an epic fantasy world. Players can choose their own character class and explore the vast land of medieval fantasy. Join clans to complete the mission-based objectives, as you play through the game alone, in co-op, in team-based objective play, and in deathmatch multiplayer. Leap upon the backs of dragons or command siege weapons in combat, much like modern online combat FPS games. Let your bow sing as it fires arrows upon enemies, then engage in brutal melee combat with your sword in this massive action game.
زیاد انگلیسیم خوب نیست یه چیزهایی فهمیدم ولی دیگه ترجمش با خودتون:blushing:

سلام اقا علی رضا.

The first project for Offset, this title is a first-person adventure/shooter set in an epic fantasy world. Players can choose their own character class and explore the vast land of medieval fantasy. Join clans to complete the mission-based objectives, as you play through the game alone, in co-op, in team-based objective play, and in deathmatch multiplayer. Leap upon the backs of dragons or command siege weapons in combat, much like modern online combat FPS games. Let your bow sing as it fires arrows upon enemies, then engage in brutal melee combat with your sword in this massive action game.

بازی PO بازی اکشن /ادونچر هستش که شما رو وارد یک دنیای فانتزی میکنه و بازیکننده می تونه از بین نژاد های مختلف یکی رو انتخاب کنه و به کاوش دنیای خود بپردازه.برای اینکه بتونه هدف ها و یا همون ابجکتیو های خودشو تکمیل کنه.

بازی حالت Co-Op هم داره که حالت گروهی هستش .و حالت DeathMatch.بازی خیلی شبیه اکشن های مولتی هستش و حالت Melee تیر کمون و .. هم گنجونده شده و ...

خیلی خوب ترجمه نکردم چون یهویی شد.

اینم 3 تا شات از GDC2006 از یک تریلر ریل تایم که برات می زارم.

در مورد این بازی بگم که هوز این بازی ناشری پیدا نکرده.متاسفانه !!!!!!!!:(( :(( :((

کار قبلی این استودیو بازی (2003) Savage بوده که کار خوبی از کار در اومده.

اینم بگم که یک گروه جدا شده از بلیزارد در ژاپن انجین این بازی رو خریداری کردن.

Red 5 Studios, a new game company formed by key developers and executives behind Blizzard Entertainment®'s hit game "World of Warcraft®" have chosen the Offset Engine to power their next generation MMO

اینم سه تا شات از یک تریلر که از اونی که شما گذاشتی جدید تره :

خداحافظ

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
میگم این بازیش Fps هست ؟؟ این طور که به نظر نیماد...
آره امین جون
من که گفته بودم یکم فرق میکنه با بقیه بازیهایی که تو این سبک دیدیم کلا یه سبک جدید میتونه باشه تو این نوع بازی ها

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آره امین جون
من که گفته بودم یکم فرق میکنه با بقیه بازیهایی که تو این سبک دیدیم کلا یه سبک جدید میتونه باشه تو این نوع بازی ها
میگم فقط اسلحه رو جلوش بگیره من راضیم:p

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میگم علیرضا چون تیر و کان و .... داره شاید میگی سبکش جدیده ;) (برات نا اشناست)
میگم ترایلرش رو دان کن خودت ببین که چجوری است بازی فکر کنم باهاش حال کنی:cheesygri
اگه دقیق نگاه کنی میفهمی که سبک بازی خیلی شبیح اکشن /ادونچر است
همانطور که خودشون هم گفتن و محمد جان هم ترجمه کردش اون بالا:cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or