Pro Evolution Soccer 2015 | Xbox 360

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
لینک پچ ورژن 2
اینم آموزش فقط یکی بیاد ترجمه کنه که چیکار باید کرد من سر در نیاوردم
HOW TO INSTALL :
– Game PES2015 for XBOX360
– UT1 (from your region play PES2015 – your encontras in here in this forum WeBrothers)
– KONAMI DLC 1.0 (in the DLC package you have 2 files: dpfilelist and dt80_100E => Somente USE THE dt80_100E !!!!)
– Patch Tibinator and Petriz, TROK1.bin and TROK2.bin files (now you should use the patch dbfilelist NOT USE the dpfilelist Konami DLC !!!)
– Insert the edit.bin (the Option File deste game.
=> You must delete the OF and past issues of your PES 2015 patch does not affect Tibinator and Petriz.

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
2 تا پچ اومده ولی دریغ از اضافه شدن یه استادیوم و تغییر چهره،مثلا پپه الآن کچله،2 تا آپدیت اومده هنور مو داره،کارواخال با این همه ریش،6 تیغ اس
یه پچ هایی میاد واسه pc مثلا 24 تا استادیوم اضافه میکنه،واسه ایکس باکس همچین چیزهایی نیست؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان

من هر پچی رو امتحان می کنم این پیام رو میده

unable to load because the saved data is of a different version

خواهشا بگید چیکار کنم

اول باید آپدیت ورژن 2 رو دانلود کنی از خود بازی بعد پچ رو نصب کنی دیگه این ارور رو نمیده

freeiran1990

کاربر سایت
Feb 27, 2014
9
اول باید آپدیت ورژن 2 رو دانلود کنی از خود بازی بعد پچ رو نصب کنی دیگه این ارور رو نمیده

منظورت از آپدیت ، تایتل آپدیته؟

تایتل آپدیت دومی رو هم اکتیو می کنم باز هم همین خطا رو میده

سلام

بچه ها درست شد

باید حتما DLC بازی ریخته شود تا کار کنه

- - -ویرایش - - -

بچه ها یه سوال داشتم

میشه چند تا پچ رو همزمان ریخت تو دستگاه ؟

مشکلی پیش نمیاد؟

باید قبلی رو پاک کرد؟

Last edited by a moderator:

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
سوالی داشتم خواهشا جواب بدید ممنونتون میشم .

دوست من فایل Data Pack بازی رو از داخل خود بازی گرفت و قشنگ هم اجرا شد .فلش مموری که آپدیت بازیش اون تو ریخته شده بود رو به ایکس 360 من متصل کرد و فایل Data Pack رو توی فلش من ریخت. ولی متاسفانه وقتی میرم داخل بازی هیچ تغییری پیدا نکرده . شاید به این خاطر هستش که Data Pack با نام پروفایل من Match نشده . میخواستم بدونم راهی هست که درست کنم و از همون Data Pack استفاده کنم بدونه اینکه خودم از داخل بازی دوباره دانلودش کنم ؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
سلام میگم چرا وقتی وارد مستر لیگ میشم سیو نمیشه؟ یعنی وقتی مستر لیگ بازی میکنم و فرداش بخام دوباره بازی کنم سیو نشده و نیو گیم میاد برام و لود گیم نداره، ممنون میشم راهنمایی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر