Prince Of Persia - X360 Version

اسم

به غير از من (:biggrin1:) يكي ديگه بود به اسم دانيال حداد.:biggrin1:
اتفاقا من با اين تخيلي بودنش كلي حال كردم. دقيقا به همون شيوه اي كه بازيهايي مثل God Of War از اساطير يونان تو بازي استفاده كرده بودن اينا هم از اساطير ايران استفاده كرده بودن. البته يه مقدار ضعيفتر.
بعد به نظر من اگه اليكا زنده نميشد خيلي داستان حماسي تري داشت. اون موقع اليكا هميشه در اذهان باقي ميماند.:biggrin1: اولش كه مرد داشت گريم ميگرفت:(( بعد كه زنده شد ضد حال خوردم.:biggrin1: تازه داشتم يه ذره تيريپ غم انگيز برميداشتم.:biggrin1:
بعد قسمت بعدي با يكي ديگه ميرفت.:biggrin1: يه دختر يا پسر يا فرح (الاغش:biggrin1:). يا اين كه خودش نيروهاي جادويي پيدا ميكرد.
در كل هر چي اليكا بود خز كردن.:biggrin1:

من چن تایی اسم ایرانی دیدم مثل
Atef marzouki
navid negahban
farshad farahat
behrang khoshnood
benjamin hadad
mustafa bigdeli
nezam jinnah
شاید هم بعضی هاشون ایرانی نباشن!

به غير از من (:biggrin1:) يكي ديگه بود به اسم دانيال حداد.:biggrin1:
اتفاقا من با اين تخيلي بودنش كلي حال كردم. دقيقا به همون شيوه اي كه بازيهايي مثل God Of War از اساطير يونان تو بازي استفاده كرده بودن اينا هم از اساطير ايران استفاده كرده بودن. البته يه مقدار ضعيفتر.
بعد به نظر من اگه اليكا زنده نميشد خيلي داستان حماسي تري داشت. اون موقع اليكا هميشه در اذهان باقي ميماند.:biggrin1: اولش كه مرد داشت گريم ميگرفت:(( بعد كه زنده شد ضد حال خوردم.:biggrin1: تازه داشتم يه ذره تيريپ غم انگيز برميداشتم.:biggrin1:
بعد قسمت بعدي با يكي ديگه ميرفت.:biggrin1: يه دختر يا پسر يا فرح (الاغش:biggrin1:). يا اين كه خودش نيروهاي جادويي پيدا ميكرد.
در كل هر چي اليكا بود خز كردن.:biggrin1:

بازی جدیدشون تو راهه اونو ببینهی چی میگی .
اسمسش دقیق یادن نیس ولی تو مایه های Solmon ..بود سایت جردن مکنر هست

اسمهایی که نام بردم می تونید تو نسخه 5 ببینی .احتمالاً جدید اومدن

فکر نکم از فامیلاشون میشه فهمید ایرانی اند یا غیر ایرانی .
نسخه 5 بازی بیشتر شدن .;)

Last edited by a moderator:
این بازی ادامشو نمیخوان بسازن؟؟؟؟؟

داستانشو من تموم نکردم اصلا ادامه دار بود داستانش؟؟؟؟

بعد از اومدن AC این فرنچایز به کلی نابود شد.......غولی بود برای خودش نسل پیش.

من الان به سایتش مراجعه فرمودم دیدم که اون دزدان سلیمان که دوستمون گفتند یک کمیک بوکه ولی یک چیز جالب این بود که یک نسخه بازسازی شده از پرنس آو پرشیا با نمایی شبیه بازی تراین عرضه شده که سازنده اش هم گیم لافته پلتفرم ها رو هم X360,PS3 And Other platforms ذکر کرده بود حالا اگه کسی اطلاعات بیشتری یا مثلا لینک دانی چیزی برای نسخه پی سی داشت خوبه بیاد اینجا بگه.

اینم عکس بازیه
360-compare.jpg

من الان به سایتش مراجعه فرمودم دیدم که اون دزدان سلیمان که دوستمون گفتند یک کمیک بوکه ولی یک چیز جالب این بود که یک نسخه بازسازی شده از پرنس آو پرشیا با نمایی شبیه بازی تراین عرضه شده که سازنده اش هم گیم لافته پلتفرم ها رو هم X360,PS3 And Other platforms ذکر کرده بود حالا اگه کسی اطلاعات بیشتری یا مثلا لینک دانی چیزی برای نسخه پی سی داشت خوبه بیاد اینجا بگه.

اینم عکس بازیه
360-compare.jpg
فکر می کنم این همون Prince Of Persia Classic باشه که تقریبا 4 سال پیش اومد !! نسخه PC هم نداره !!

همونطوری که دوست بالایی هم اشاره کرد نسخه بازسازی شده POP بسیار قدیمی 2 بعدی تحت عنوان POP Classic هستش خیلی قبل از اینکه Trine ساخته و عرضه بشه اول برای XBL بعد برای PSN عرضه شد.

من موندم چرا این اجنبی ها به تمدن ایرانی چسبیدن.آخه می دونی چیه از تمدن ما که درست و حسابی سر در نمیارن .ولی از جسور بودنشون خوشم میاد باز به هر حال دمشون گرم.
;;)

نیست که ما ایرانی ها خیلی از تمدن خودمون سر در میاریم.
قبل از اینکه بدونیم پرشیا چیه و کجاست تاریخ عربها رو مثل کف دستمون باید حفظ کنیم.

حداقل این اجنبی ها ارزش تاریخ ایرانی ها میدونند.ما که از ایرانی بودن فقط اسمش رو یدک میکشیم.

پایدار باشید

• Like
Reactions: Destruction
نیست که ما ایرانی ها خیلی از تمدن خودمون سر در میاریم.
قبل از اینکه بدونیم پرشیا چیه و کجاست تاریخ عربها رو مثل کف دستمون باید حفظ کنیم.

حداقل این اجنبی ها ارزش تاریخ ایرانی ها میدونند.ما که از ایرانی بودن فقط اسمش رو یدک میکشیم.

پایدار باشید

این حرفت ایول داشت.موافقم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or