Prince of Persia | PS3

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
البته اين دوست ما ..... x360 نداره... چيکار کنه ؟

حرفی ميزنی شما... اين داره ميگه بازی قشنگه يا نيست ... کاشکی اونو ميگرفت لذت ببره... شما ميگی نگير چون تعويض ...

مرسی

من خريدار اين بازی هستم.... دست 2 ! ... هرکی داره پيغام خصوصی کنه

آقا شما خودت فهمیدی چی گفتی؟!

Deathmachine

کاربر سایت
May 13, 2008
67
نام
Hamed
Bad az Prince of Persia Two Throne adam entezare ek hamchin mozakhrafi ro nadare, dastane ahmagane, mahdodiyate mahali ke dastan daresh etefag miyofte, tanha nokteye mosbat Graphic Engine bazi hast

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من اين بازی رو چهارشنبه گرفتم...

نظر من راجع به بازی... خوبه ... ارزش خريدن رو داشت، احساس نميکنم تو پاچم رفت!

البته من کلاً اينجور سبک بازی رو خيلی دوست دارم.

والا من امتيازی که به اين بازی ميدم ( نظر شخصيم )... همين 8.0 خوب هست! ولی خيلی محيطش رو دوست دارم... رنگ بنديش واقعاً قشنگ هست...

ولی زيادی اسون نيست بازيش ؟ :biggrin1:

ولی تا بحال اينطور که ديدم... اين نجيب زاده نيست پرنس... اول داستان دنبال خرش ميگشت!!!

متأسفانه داستانش رو اولش خوب شروع نکردن... به نظر من داستان قبلی ها خيلی بهتر بود... ولی از استفاده از اسم های اصيل استفاده شده که جالب بود

ارمزد (درست نوشتم ؟)
فرح
اهريمن

گرچه قبلاً Dahaka بود... که اينهم خدای مرگ هست ( درستش Azi Dahaka هست )

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
شمارهاي 1.2.3 بازي درونش هستن

فکر کنم اشتباه ميکنی ... 1 2 3 رو نداره....

نگاه کن اينجا رو :
http://www.videogamesblogger.com/20...special-edition-is-a-free-pre-order-extra.htm

Here is what’s included in the Limited Edition Prince of Persia package in addition to the game.
* Collectable Limited Edition packaging
* An exclusive look at the making of Prince of Persia
* A Prima digital mini-strategy guide full of developer’s secrets to help players master the game
* A digital art book that chronicles the game’s journey from concept to winner of Best Artistic Design at E3 2008
* The original soundtrack scored by master composer Inon Zur

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
نه داستانش هم که خوب بود.اونم دنبال خرش میگشت چون مثل اینکه یک چیز ارزشمند(فکر کنم یک تیکه طلای بزرگ)که از یک ماجرا جویی پیدا کرده بارش کرده بوده.

یک جا خوندم که نوشته بود طی جنگ با یکی از bossها معلوم میشه که خودش از شاهزاده شدن فرار کرده و نخوسته که شاهزاده بشه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
نه داستانش هم که خوب بود.اونم دنبال خرش میگشت چون مثل اینکه یک چیز ارزشمند(فکر کنم یک تیکه طلای بزرگ)که از یک ماجرا جویی پیدا کرده بارش کرده بوده.

خدا خفت نکنه پسر... اول اين Spoiler رو خوندم ... نزديک بود تا ته رو بخونم... :biggrin1: سری بستمش ... و الی ميکشتمت ! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود...

بازی رو امروز تموم کردم...... همين الان :biggrin1:.... راجع به آخرش که بعضی ها گفتن جالب تموم نشد... من فکر کنم اگه غير از اين تموم ميشد جالب نبود ... ولی آخرش Trophy که ادامه دارد " To Be Continue" رو آزاد کرد... قسمت بعدی کی مياد حالا خدا ميداند!!!:biggrin1:

در کل لذت بردم از بازيش... محيط زيبا .. همه چی عالی بود... فقط زياد بايد اينور اونور ميپريدی... يکم آسون بود :biggrin1: فقط ولی در کل زيبا و عالی...:love:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
دوستان این چند تا تروفی جدید که اضافه شده چی هست؟میشه یکی راهنمایی کنه؟

pendulum

کاربر سایت
Nov 7, 2016
30
خیلی بازی قسنگی بود مخصوصآ پاوره ای که بدست میاورد بازی رو جذاب کرده بود. ولی پسره عجب دیوثی بود چه لاسی میزد با دختره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر