Postal

gameware

کاربر سایت
سلام
آقایون خانمها من نسخه 2 این بازی رو وقتی کارت گرافیکم خیلی خیلی ضعیف بود گرفتم و کامپیوترم اونو با FPS افتضاح اجرا کرد

چند روز پیش توی یکی از تاپیکا یه چیزایی در مورد این بازی خوندم که خیلی عجیب بود برام
من فقط از این بازی یه چیز یادمه که وسط بازی زیپشو می کشید پایین و ملت رو خیس می کرد:biggrin1:

اولا میخواستم بدونم داستان این بازی چیه ؟ هدف این آقا از کشتن چیه؟

بعدشم می خواستم بدونم اینی که تریاک می کشه واقعیه؟؟:eek:

سوما هم کسی این بازی رو داره؟ میخوامش:biggrin1:
مرسی!

بی ادبی هم داره.

داستان غربی داره ولی مامورین های محشری داره شاشیدنش هم راسته و ماموریت هاش هم خیلی خوب و فکری و یادمه یه جا دشمناش اونو لخت پاتیل میکنن و میندازنش تو خیابون و ملت بهش بد جوری میخندن و یه جا باید آزمایش بدی که باید تو این لیوانای مخصوص بشاشی و آخر سر اعصابش خورد میشه و رئیس خودش(همون زنه)رو میکشه.

بازی خیلی با حالی بود خیلی وقت پیش تمومش کردم یه کمی هم تخیلی بود مرحله اخرش از اسمون گربه میبارید
55.gif

یه کاری با حالی هم که با این گربه ها میککرد این بود که تفنگ میکرد تو مقعد گربه بعد شلیک میکرد من با این بازی کلی حال کردم یا بهتر بگم زندگی کردم .

سلام
آقایون خانمها من نسخه 2 این بازی رو وقتی کارت گرافیکم خیلی خیلی ضعیف بود گرفتم و کامپیوترم اونو با FPS افتضاح اجرا کرد

چند روز پیش توی یکی از تاپیکا یه چیزایی در مورد این بازی خوندم که خیلی عجیب بود برام
من فقط از این بازی یه چیز یادمه که وسط بازی زیپشو می کشید پایین و ملت رو خیس می کرد:biggrin1:

مرسی!

اولا این بازی واقعا داستان خاصی رو دنبال نمیکنه و یه جورایی یه جور هجویه برای خشونته مثلا یکی از تیکه های معروفش اینه که میخوای بری خرید و سر راه باید کلی آدمو بکشی تا به فروشگاه برسی من قبول دارم که بازی باید خشونت نظامی داشته باشه ولی این بازی دیگه شورشو در اورده.

دوما برای بسته های جون هم همونطور که دوستان گفتن از مواد مخدر استفاده شده.

سوما من بازی رو داشتم ولی انداختم دور

خواهش میکنم:cool:

سلام

مرسی!

اولا این بازی واقعا داستان خاصی رو دنبال نمیکنه و یه جورایی یه جور هجویه برای خشونته مثلا یکی از تیکه های معروفش اینه که میخوای بری خرید و سر راه باید کلی آدمو بکشی تا به فروشگاه برسی من قبول دارم که بازی باید خشونت نظامی داشته باشه ولی این بازی دیگه شورشو در اورده.

دوما برای بسته های جون هم همونطور که دوستان گفتن از مواد مخدر استفاده شده.

سوما من بازی رو داشتم ولی انداختم دور

خواهش میکنم:cool:

تمومش کن

دانته جان درسته که بازی اکشنو یه جورایی هجو کرده و بیش از حد خاشنه ولی خوب تونسته همه چیزو با هم مچ کنه و در نهایت سرگرم کننده باشه توصیه میکنم ات آخر بری اونو.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or