PlayStation Productions

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
199772
با مشورت دوستان تصمیم بر این شد یک تاپیک جامع جهت فیلم ها و همچنین سریال بر اساس ساخته های هنر هفتم از محتوای هنر هشتم "PlayStation" ایجاد بشه تا بحث ها در تاپیک های مختلف پراکنده نشه، از این پس تمام اخبار سینمایی و سریالی و مباحث مربوط به اون ها که مربوط به ساخته های PlayStationــه رو در این تاپیک پوشش می دیم و می تونید به بحث و تبادل نظر بپردازید.

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,588
نام
mohammad
خوب بر اساس شنیده ها ده پروژه فعلا در دست ساخت هستند
که احتمالا سه تا از اینا پروژه های سینمایی هستند و هفت تا سریال:D

2014 یک تریلر از فیلم sly cooper اومد که قرار بود 2016 عرضه شه...که رفت تو سکوت...دوستانی که یادشون رفته می تونند پایین تریلرش رو ببینند...

یکی دیگه از سریال ها هم قراره twisted metal باشه...
199774

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خب برای اینکه تاپیک اینورو گرم نگه داریم همه رو دعوت میکنم که اخبارهارو رگباری قرار بدن و تاپیک بالا بمونه:D
به عنوان استارت پیشنهاد میکنم یه همچین نظرسنجی اوکی کنیم:D

Screenshot_20210326-212145_Twitter_copy_540x473.jpg
:)))))

Screenshot_20210326-212727_Twitter_copy_432x384.jpg
پ.ن: نظر من روی جت لی عه:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
خب برای اینکه تاپیک اینورو گرم نگه داریم همه رو دعوت میکنم که اخبارهارو رگباری قرار بدن و تاپیک بالا بمونه:D

:D
199783

GROUND-ZEROES

کاربر سایت
Mar 20, 2021
19

ولی بی شوخی خودش باید باشه :D درسته که sonic the hedgehog نشون داد فیلم هایی که براساس بازی میدن باید هم به ریشه ها وفادار و هم در عین حال اورجینال ولی این بابا موکپ کرکتر که انجام داده پس چرا نیارنش؟ :D
من ترسم از اینه که Chad Stahelski بخاطر همون جان ویکم که شده کانو ریوز بیاره شبیه شرقی ها هم که هست :D

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه

اره از کاراکتر اسیایی استفاده کنن به نظرم بهتره چون بیشتر میتونه اون حس ژاپنی بودن بازی رو به طرف نمایش بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر