PlayStation Home

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من علی هم قبلا بازی میکردیم تیم بولینگ داشتیم :d
آقا جایی توو این هوم وجود داده که بشه پوکر بازی کنی ؟
محسن تو هم دلت خوشه ها من حدود 2 سالی میشه نرفتم تو HOME:d
باحاله ولی خوراکش حجم خوردنه همه چیو باید دانلود کرد!
بعضی چیزا هم واسه ماها اصلا قابل دسرسی نیست و محدودیت داره کلا بیخیالش شی بهتره کمتر حرس میخوری!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
فکر نکنم کسی اینجا اهل Home باشه! فقط اومدم اطلاع رسانی کنم که یکی دو روز پیش،بالاخره بعد از سال ها!!! یادشون اومد براش تروفی بدن! کاری که اگر همون موقع میکردن،الان Home از الانشم محبوب تر میشد! :-"
PlayStation Home Trophies - PS3Trophies.org

اینطور که نگاه کردم،اگر قبلا اهل استفاده از Home بوده باشید،احتمالا خیلی هاش رو درجا بتونید بگیرید! :d

اینجا هم یه گشتی زدم، تازه پی بردم Home چه جای جالبی بوده و خبر نداشتم! :-"
PlayStation Home Item Database | AlphaZone4 - Your home away from PlayStation Home

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فکر نکنم کسی اینجا اهل Home باشه! فقط اومدم اطلاع رسانی کنم که یکی دو روز پیش،بالاخره بعد از سال ها!!! یادشون اومد براش تروفی بدن! کاری که اگر همون موقع میکردن،الان Home از الانشم محبوب تر میشد! :-"
PlayStation Home Trophies - PS3Trophies.org

اینطور که نگاه کردم،اگر قبلا اهل استفاده از Home بوده باشید،احتمالا خیلی هاش رو درجا بتونید بگیرید! :d

اینجا هم یه گشتی زدم، تازه پی بردم Home چه جای جالبی بوده و خبر نداشتم! :-"
PlayStation Home Item Database | AlphaZone4 - Your home away from PlayStation Home

من بعضی اوقات میرفتم
خیلی بزرگتر شده و یه اینترنت درسته حسابی میخواد با این اینترنت ما سالها طول میکشه تا بتوانیم از همه امکاناتش استفاده کنیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اگر میرفتی،الانم دوباره برو چندتا تروفی مفت و مجانی بگیر:-" البته شاید فقط برنز :-"
یه سری Rewardـهایی که دارم،مربوط به RDR و RE5 میشه! :d ولی اون موقع فکر کنم کویت Home نداشت! نمیدونم بهم دادن چیزی یا نه! ولی باید بهم میدادن:|
با یه یوزر دیگم هم کلا 2 یا 3 بار رفتم Home ! :d
یکبار برای Batman : AA که فکر کنم چلنج های جوکر رو از توی Home باید میگرفتیم! :d
یکبارم به خاطر U3 ، میگفتن کد XP و اینا میده:-"
یکبارم رفتم تو بخش RE5 گشت زدم :d

ولی خوب...فکر نمیکردم انقدر گسترده شده باشه! :d حالا روی PS4 اگر بیاد،شاید برم گشت زنی:p

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
Pshome ضاهرش برای اولین بار داغون ولی بعد از مدتی اعتیاد اور میشه مثلا من و دوستم با یکسری از دوستان خارجی میرفتم پارتی می گرفتیم وقتی که بازی نداشتیم یا بیکار بودیم بعد ، Dj داشتیم وکلی رقص نور و از این حرف ها ، کلا خیلی جالب این PShome بعضی مناطقش واقعا زیبا و جالب هستند در ضمن Beach به دوستان حتما توصیه می کنم :D

بگذریم بریم چند تا عکس ببینیم :D

این مال کریسمس هست :D

زدم تو کار Evil Shadow :D

شخصیت خیلی سریع هست برای همین مردم زیر اب میترسوندم :D

از انقراض بیرون آوردمش :-"

امیدوارم لذت برده باشید :D

aaxx

کاربر سایت
Oct 10, 2009
14
سلام من یه سوال داشتم من یه پلی استیشن 3 اسلیم کار کرده خریدم که کپی خورهم نیست چون برنامه زیاد داشت من فرمتش کردم اما الان پلی استیشن home پاک شده ونیستش تو پلی استوری هم هر چه سرچ میکنم نمیاد وچیزی به این اسم نیست میشه به من لطف کنید وبگید باید چیکار کنم ممنون میشم درضمن اخرین ابدیت 470 رو هم انجام دادم

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام من یه سوال داشتم من یه پلی استیشن 3 اسلیم کار کرده خریدم که کپی خورهم نیست چون برنامه زیاد داشت من فرمتش کردم اما الان پلی استیشن home پاک شده ونیستش تو پلی استوری هم هر چه سرچ میکنم نمیاد وچیزی به این اسم نیست میشه به من لطف کنید وبگید باید چیکار کنم ممنون میشم درضمن اخرین ابدیت 470 رو هم انجام دادم

والا من طی آخرین سرچ هام از طریق PS3 و PS4 توی استور به این نتیجه رسیدم که Home کلا از بیخ پاک شده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر