PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
خب خدا شکر بخیر گذشت :-s

بعد از انتشار شایعاتی پیرامون لغو ساخت بازی جدید از مجموعه ورزشی پرطرفدار PES ، یکی از مسئولان کونامی امروز در صفحه‌ی توییتر خود رسما تایید کرد که ساخت بازی جدید از این مجموعه ادامه خواهد داشت..کونامی

ناشرمجموعه‌ی PES امروز در صفحه‌ی توئیتر خود نوشت:

نگرانی را تمام کنید، آینده‌ی PES در امان است!

پس از شایعات دیروز مبنی بر عدم برنامه‌ریزی کونامی برای عرضه‌ی بازی جدیدی از سری PES
،

بسیاری از طرفداران PES نگران شده بودند. اما امروز آدام باوتی مدیر محصولات اروپا کونامی این شایعه را تکذیب کرد.

هی بچه‌ها تنها میخوام بگم که نگرانی رو تمام کنید، آینده PES امن است. ما یک آینده‌ی فوق‌العاده پیش‌رو داریم و برای نشان دادن به شما نمی‌توانیم صبر کنیم.

مساله فقط ادامۀ ساخت نیست ... ترس از اینه که اونقدر که باید روش انرژی و هزینه نذارن

Ebrahim 6

کاربر سایت
Jun 7, 2015
2
سلام
دوستان امکان دستور صوتی توسط هدست متصل شده برای حالتهای حمله و دفاع وجود داره.؟
با یک نفر انلاین بازی میکردم کنار اسمش بالای سر بازیکنان تو بازی عکس هدست بود

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام . دوستان شاید سوالم قدیمی باشه اما میخوام بدونم بین نسخه pc و ps4 تقاوتی هست ؟ من رو پیسی رو بالاترین تنظیمات و فول اچ دی بازی میکنم
ارزش داره برا پی اس هم بگیرم ؟قیمتش الان چنده ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
سلام . دوستان شاید سوالم قدیمی باشه اما میخوام بدونم بین نسخه pc و ps4 تقاوتی هست ؟ من رو پیسی رو بالاترین تنظیمات و فول اچ دی بازی میکنم
ارزش داره برا پی اس هم بگیرم ؟قیمتش الان چنده ؟
به اندازه یه نسل با هم فرق دارن.رو pc خیلی کم کاری کردن

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام.
این بازی به اسم Winning Eleven 2015 MyClub تو بخش بازی های فری تو پلی PSN ژاپن هست.
میخواستم ببینم بازی کامل هست یا یه بخش هاییش بازه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر