PATAPON3

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام بالاخره ! بازی رو تموم کردم ! با 39 ساعت بازی در مجموع ! بعضی level ها واقعا سخت بودن . دوستان اگه

کمکی خواستن در خدمتم .
شما با کدوم هیرو بازی کردین؟
اسلحه هاتون لول چندن؟
من 1 axe دارم که از لول 3-4 کشیدمش به لول 22!!
ولی در کل خیلی سخته! در ضمن بچه ها pause کردن بازی رو بلدین؟
pata pon pata pon
توی یکی از training ها میتونین به دستش بیارین :d

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بچه ها سلام، من شماره یک این بازی رو تموم کردم، ولی شماره ی دو رو بازی نکردم، الان که دارم شماره ی 3 رو بازی می کنم، خیلی با یک فرق کرده، این جریان هیرو و کلاس و لول اینا چیه؟ من تو یک یادمه مثلاً از تیرکمونی ها شش یا هفت تا داشتم، اینجا فقط یکی میشه از هر کدوم داشت؟ پاتا پاتا پاتا پون، پون پون پاتا پون، چاکا چاکا پاتا پون

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
بچه ها سلام، من شماره یک این بازی رو تموم کردم، ولی شماره ی دو رو بازی نکردم، الان که دارم شماره ی 3 رو بازی می کنم، خیلی با یک فرق کرده، این جریان هیرو و کلاس و لول اینا چیه؟ من تو یک یادمه مثلاً از تیرکمونی ها شش یا هفت تا داشتم، اینجا فقط یکی میشه از هر کدوم داشت؟ پاتا پاتا پاتا پون، پون پون پاتا پون، چاکا چاکا پاتا پون

هیرو دو تا فرق با بقیه نیروهات داره :

1-اگر در هر مرحله ای به جز سیاه چاله ها بمیره بعد از مدت زمان کوتاهی دوباره زنده میشه

2-هیرو به هر کلاسی که تبدیل بشه یک حرکت ویژه داره که خیلی به ساده تر شدن بازی میتونه کمک کنه

کلاسهای جدید و متنوع تری نسبت به شماره های قبلی اضافه شده که هر کدوم توانایی و نقاط ضعف خودشون رو دارند برای باز کردنشون هم باید اول بری داخل armory و بعد کلید مربع رو بزنی و بعد هم ببینی هر کلاسی در جدول کلاس کماندار یا سپردار یا نیزه دار چه نیازمندیهای داره تا باز بشه.

جالبترین نکته کلاسها اینه که مهارتهایی که هر یک از پاتاپونها در چند کلاس مختلف بدست میاره رو میتونه در هر کلاسی همون پاتاپون استفاده کنه که باعث میشه نیروهات مولتی اسکیل بشن و خیلی قویتر از حالت عادی.

تو این نسخه تا اخر بازی همین 4 نیرو داری .

------------------------------------------------------

خوب دوستان عزیز من هم بلاخره تو بازی گیر کردم که باعث شده برم فقط کلاسهای دیگر رو باز کنم به جای پیشرفت در روند بازی

در سیاه چاله ای که داخلش یه چیزهای گیوتین مانند داره که هر 60 ثانیه میفتن پایین و هر کس که زیرشون باشه پودر میشه ! :d
در مرحله دوم این سیاه چاله یکی از این گیوتین ها با عملکرد متفاوت وجود داره که اگر هر موجودی از زیرش بخواد رد بشه داغون میشه . خوب دوستان بگن که با این گیوتین باید چکار کرد ؟

آخرین ویرایش:

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین

1-اگر در هر مرحله ای به جز سیاه چاله ها بمیره بعد از مدت زمان کوتاهی دوباره زنده میشه

2-هیرو به هر کلاسی که تبدیل بشه یک حرکت ویژه داره که خیلی به ساده تر شدن بازی میتونه کمک کنه

کلاسهای جدید و متنوع تری نسبت به شماره های قبلی اضافه شده که هر کدوم توانایی و نقاط ضعف خودشون رو دارند برای باز کردنشون هم باید اول بری داخل armory و بعد کلید مربع رو بزنی و بعد هم ببینی هر کلاسی در جدول کلاس کماندار یا سپردار یا نیزه دار چه نیازمندیهای داره تا باز بشه.

جالبترین نکته کلاسها اینه که مهارتهایی که هر یک از پاتاپونها در چند کلاس مختلف بدست میاره رو میتونه در هر کلاسی همون پاتاپون استفاده کنه که باعث میشه نیروهات مولتی اسکیل بشن و خیلی قویتر از حالت عادی.

خوب دوستان عزیز من هم بلاخره تو بازی گیر کردم که باعث شده برم فقط کلاسهای دیگر رو باز کنم به جای پیشرفت در روند بازی

در سیاه چاله ای که داخلش یه چیزهای گیوتین مانند داره که هر 60 ثانیه میفتن پایین و هر کس که زیرشون باشه پودر میشه ! :d
در مرحله دوم این سیاه چاله یکی از این گیوتین ها با عملکرد متفاوت وجود داره که اگر هر موجودی از زیرش بخواد رد بشه داغون میشه . خوب دوستان بگن که با این گیوتین باید چکار کرد ؟
من خودم همینجایی که گفتین یه 7-8 روزی گیر کرده بودم . اینجا شما باید وایسی تا دشمنا از زیر این ساطور(یا گیوتین:d) ها رد بشن و زیر این گیوتین بمیرن!
بعدش شما باید فورا بری زیر اون منطقه (بالا رفتن گیوتین مدتی طول میکشه).بعدش از اونجا راحت میتونی رد شی! همچنین بهتره یکی دو تا از این DON DODON DODON ها هم داشته باشی تااگه یه دفعه چند تا از این نیروهات مردن دوباره تجدید قوا بکنی !
»»»»»»» خوب اگه چیزی متوجه شده باشین از این نوشته ی من خوشحال میشم«««««««
:d

• Like
Reactions: Amateur Gamer

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474

آقا خیلی مرسی که وقت گذاشتی جواب دادی، ممنونم پاتاپاتاپاتاپون، پون پون پاتا پون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام.
من بازی رو وقتی میخوام اجرا کنم تو صفحه سیاه هنگ میکنه. نسخه بازی فکر کنم پچ نشدس. کار خاصی چیزی باید نصب کنم؟
بعد از GOW آخری دیگه فریمور اینا رو دستکاری نکردم.

mohsen1104

کاربر سایت
Jul 21, 2006
9
دوست عزيز سلام...

من پي اس پي فت 1000 دارم و فريمور 5.5 gen d3 هست...ولي وقتي مي خوام بازي رو شروع كنم صفحه سياه ميشه و بعد:

the game could not be started
80020148

چاره چيست؟ ايراد از بازي اي است كه دانلود كردم؟

من هم مدل 1004 رو با همین ورژن دارم همین اررور رو میده ;)

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمممممممک

سلااااام به همه ی بازی خورای عزیییییز...!!! خوبید ایشالا..؟!
بچه ها این پاتاپون3 پدر منو درآورده...!! اشکم درومده دیگه!! وقتی میرم تو بازی صفحه سیاه میشه ... فریز نمیشه ها فقط سیاه میشه و بازی نمیاد
تو پاتاپون1 هم این مشکل و داشتم ولی وقتی رو NP960 میذاشتم درست میشد... ولی الان اصلا درست نمیشه.... لطفا کمکم کنید بچه ها.... مرسی
فریمورمم 5.50 gen هستش psp fat

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:12 PM ارسال شده بود ----------

سلااااام به همه ی بازی خورای عزیییییز...!!! خوبید ایشالا..؟!<br>
بچه ها این پاتاپون3 پدر منو درآورده...!! اشکم درومده دیگه!! وقتی میرم تو بازی صفحه سیاه میشه ... فریز نمیشه ها فقط سیاه میشه و بازی نمیاد<br>
تو پاتاپون1 هم این مشکل و داشتم ولی وقتی رو NP960 میذاشتم درست میشد... ولی الان اصلا درست نمیشه.... لطفا کمکم کنید بچه ها.... مرسی<br>
فریمورمم 5.50 gen هستش psp fat

asasin heroes

کاربر سایت
Aug 5, 2013
1
نام
علیرضا
من اصلا نمی دونم چجوری باید بازی کنم من قسمت دوم بازی رو دارم مشه یکی کمکم کنه:((l-)

- - -ویرایش - - -

کمکم کنید کمک من چجوری باید بازی کنم l-):((:((

- - -ویرایش - - -

سلام میشه کمکم کنید من نمیدونم چجوری باید بازی کنم من قسمت دوم این بازی رو دارم l-)[-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر