Nintendo Paper Mario: The Origami King

141818

بازی PAPER MARIO: THE ORIGAMI KING برای کنسول نینتندو سویچ در 17 جولای 2020 عرضه خواهد شد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-سازنده بازی Intelligent Systems است.
2-یکی از موارد جدید اضافه شده به بازی میدان های نبرد حلقه ای است.
3-ماریو قابلیت استفاده از دستهای بلندی به نام 1000-Fold Arms را دارد که به او قدرت درهمکنش با محیط را می دهد.
4-دشمن اصلی بازی King Olly است که قصد تبدیل دنیا به اوریگامی را دارد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تصاویر بازی:

NSwitch_PaperMarioTheOrigamiKing_Overview_Beautiful_Artwork_01.png Paper-Mario-850x560.jpg paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-3.jpg
Nintendo-Announces-Paper-Mario-The-Origami-King-for-Nintendo-Switch.jpg paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-2.jpg paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-4.jpg
paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-5.jpg paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-10.jpg paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-11.jpg
paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-12.jpg paper-mario-switch-paper-mario-the-origami-king-13.jpg Paper-Mario-The-Origami-King_2020_05-14-20_004.jpg
Paper-Mario-The-Origami-King-ds1-1340x1340.jpg Paper-Mario-The-Origami-King-Gets-Adorable-y-Charming-Capturas-780x470.jpg samus helmet.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تریلر دوم بازی: شامل معرفی محیط ها، سیستم مبارزات، برخی کاراکترها، مینی گیم ها و ....

به به... امروز چه روز خوبیه :D

تریلر جدید داریم با کلی جزئیات جدید

با تشکر از Z-fan
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شات های جدید بازی

PaperMarioTOK_scrn_FindingToads_01.jpg PaperMarioTOK_scrn_BossBattle_01.jpg

آخرین ویرایش:

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
بازیو امروز تموم کردم..
اولین تجربم از سری پیپر ماریو بود و تجربه خیلی خوبی بود. از طراحی بازی و رنگ و لعابش خیلی لذت بردم. داستانش و دیالوگ هاش هم عالی بود. بخش مبارزات خسته کننده بود...باز سر باس های بازی مبارزات جالب تر و چالش مختصری داشت ،گرچه به آخرای بازی که رسیدم آسون تر شده بود.
در کل میشد بازیو سخت تر ساخت یا درجه سختی براش قرار داد.
در مجموع از بازی خیلی لذت بردم آرامش خاصی داشت مثل همیشه.
مرسی نینتندو که هستی.
نمره من 9/10

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Random: Team Xbox Has A Bit Of A Soft Spot For Paper Mario On GameCube

اینو توی نینتندو لایف دیدم گفتم بد نیست اینجا بزارم. ظاهراً تیم ایکس باکس با گیم کیوب و پیر ماریو خاطرات خوبی داشتن.
❤️

پ.ن:سر اولی گیر کردم 😭

آقا نمیشه هم توییتر ایکس باکس به Path of Radiance اشاره کنه
هم نینتندو توییت بزنه که دارن اشکن فیگور جدید از Ike میزنن

بعد تهش به هیچی ختم نشه که :D

نکنه بعدش قراره سونی بیاد یادی از بانو Micaiah کنه؟ :D

من ریمیک میخوام :(( :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر