Nintendo No More Heores III

109387

نسخه سوم مجموعه اکشن No More Heroes که به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ تایید شده​

Attachments

• 1560586804617.png
    1560586804617.png
    341.1 KB · مشاهده: 2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چون تاپیک نمره نداره

View attachment 221998

خوشبختانه گیم اینفورمر و Easy Allies ـی که من آدم حسابشون می کنم بازی رو تحویل گرفتن

ولی همین که یه کار از سودا 51 همچین رنجی از نمرات رو داره یعنی عملا همون چیزیه که باید یه بازی از سودا 51 باشه... به این میگن بازی دو قطبی >:) >:) >:)

حقیقتا منتظرم بازی رو PC عرضه شه (با تجربه ای که از نینتندو تو زمینه بازی های تردپارتی انحصاری هست تا یه سال دیگه احتمالا این اتفاق می افته)
و امیدوارم پورت خوبی داشته باشه.
فوتیج های رو سوییچ حقیقتا یکم اذیت کننده بودن. بازی اون درجه پولیش آسترال چین رو نداره رو سوییچ (با این که استایل گرافیکی اش تقریبا یکیه) و حدسم اینه یه بخشی از نمرات سر همین کم شده باشه.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
816
نام
سید محمد حسین
من یه 3 ساعتی بازی کردم .اول بگم یه مدتیه تو حال و هوای سوییچ زدگی شدیدی هستم و اصلا با دستگاه حال نمیکنم .فکر کردم این بازی را هم مثل خیلی بازی های دیگه یه تستی میکنم و پاکش میکنم ولی در کمال تعجم خیلی از بازی خوشم اومد و قطعا تمومش میکنم .بازی واقعا مریضه و از دیالوگ ها و داستان و سبکش و گیم پلی خوشم میاد ولی امان از گرافیک بازی که داغونه مخصوصا بعد از یک ساعت اول که وارد اوپن ورلد میشه افتضاحه .ادم حس میکنه داره یه بازی ps2 بازی میکنه.
واقعا این مسئله پرفورمنس سوییچ داره اذیت کننده میشه فکر کنید مثلا شاهکاری مثل بایونتا 3 بخواهد برای این سخت افزار ضعیف بیاد چقدر از سر وته بازی میزنن.
از اونور مثلا اگه قرار بود برای series x یا ps5 میومد.
لعنت بهت نینتندو=((

• Like
Reactions: reza8

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من یه 3 ساعتی بازی کردم .اول بگم یه مدتیه تو حال و هوای سوییچ زدگی شدیدی هستم و اصلا با دستگاه حال نمیکنم .فکر کردم این بازی را هم مثل خیلی بازی های دیگه یه تستی میکنم و پاکش میکنم ولی در کمال تعجم خیلی از بازی خوشم اومد و قطعا تمومش میکنم .بازی واقعا مریضه و از دیالوگ ها و داستان و سبکش و گیم پلی خوشم میاد ولی امان از گرافیک بازی که داغونه مخصوصا بعد از یک ساعت اول که وارد اوپن ورلد میشه افتضاحه .ادم حس میکنه داره یه بازی ps2 بازی میکنه.
واقعا این مسئله پرفورمنس سوییچ داره اذیت کننده میشه فکر کنید مثلا شاهکاری مثل بایونتا 3 بخواهد برای این سخت افزار ضعیف بیاد چقدر از سر وته بازی میزنن.
از اونور مثلا اگه قرار بود برای series x یا ps5 میومد.
لعنت بهت نینتندو=((

راه حلش من قبلا هم بهت گفتم یه PC خوبه
دیگه الان عملا خونه این مدل بازی های Whacky و حتی بعضا تر و تمیز تر ولی کوچیک تر همون سوییچ و PC ـه.
NMH همون نسل هفت هم با این که رو PS3 عرضه شد بازم ریلیز Wii اش بیشتر مورد استقبال بود.
نینتندو هم میدونه، تا میتونه رو این مدل پروژه ها سرمایه گذاری می کنه. اکوسیستم خاص خودش رو از آب درآورده که از قضا راست کار توئه سوییچ زده است :))
خوشبختانه اکثر این بازی ها (از قبیل ایندی ها، پروژه های همکاری با Marvelous و SE و Capcom) همشون بعد یه مدت رو PC میان (خیلی هاشون همزمان رو PC در دسترس اند) با یه احتمال کمتری یه سریشون هم مثل Octopath و Hades میان رو PS و Gamepass

بایونتا 3 هم که سناریوش مشخصه
No Nintendo, No Bayo 2&3 :D
ایشالله تا ریلیزش یه ورژن قویتر از سخت افزار نینتندو میاد.

لعنت رو این جا باید به کسایی فرستاد که فرصت رو غنیمت نشمردن (که با فروش کلی سری مشخصه چرا ولی خب همینه که هست :D)

• Like
Reactions: reza8 and m.a.t

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
816
نام
سید محمد حسین
راه حلش من قبلا هم بهت گفتم یه PC خوبه
دیگه الان عملا خونه این مدل بازی های Whacky و حتی بعضا تر و تمیز تر ولی کوچیک تر همون سوییچ و PC ـه.
NMH همون نسل هفت هم با این که رو PS3 عرضه شد بازم ریلیز Wii اش بیشتر مورد استقبال بود.
نینتندو هم میدونه، تا میتونه رو این مدل پروژه ها سرمایه گذاری می کنه. اکوسیستم خاص خودش رو از آب درآورده که از قضا راست کار توئه سوییچ زده است :))
خوشبختانه اکثر این بازی ها (از قبیل ایندی ها، پروژه های همکاری با Marvelous و SE و Capcom) همشون بعد یه مدت رو PC میان (خیلی هاشون همزمان رو PC در دسترس اند) با یه احتمال کمتری یه سریشون هم مثل Octopath و Hades میان رو PS و Gamepass

بایونتا 3 هم که سناریوش مشخصه
No Nintendo, No Bayo 2&3 :D
ایشالله تا ریلیزش یه ورژن قویتر از سخت افزار نینتندو میاد.

لعنت رو این جا باید به کسایی فرستاد که فرصت رو غنیمت نشمردن (که با فروش کلی سری مشخصه چرا ولی خب همینه که هست :D)
ببین تو تاپیک hades هم بحث خرید استدیو و ... پیش اومد .الان نگاه کن مثلا مایکروسافت دابل فاین را خرید به وضوح پیشرفت را توی سایکونانتس ۲ داریم میبینیم .قشنگ معلومه از بودجه مایکروسافت جهت پیشرفت به خوبی استفاده کردن .سونی هوس مارک را خرید نگاه کن پروژه های بعدیشون به مراتب بزرگتر و پخته تر خواهد بود بلا شک.
بحث من اینه که نینتندو با انحصاری کردن یکسری بازی و خرید یکسری استدیو که قبلا ترد پارتی بودن جهتی در راستای پیشرفت ویدئو گیم نمیکنه و ما نمیتونیم اون بازی ها رو روی کنسول های غولی مثل ps5 و سریز ببینیم .
در مورد انحصاری های نینتندو اصلا بحثی ندارم خدان ولی مثلا ورداشت مونولیث سافتور را خرید فکر کن زنوبلید را توی کنسول های قدرتمند الان میدیدیم. یا همین بایونتا که مثال زدم یا همین بازی که الان تو تاپیکش هستیم.
میدونم فن دو اتیشه نینتندو هستی ولی باید قبول کنی که تو زمینه پرفورمنس و کلا قدرت دستگاه خیلی عقب مونده و باز هم میدونم که ps5 و سریز نداری وگرنه این فاجعه اختلاف قدرت دو تا کنسول به شدت اذیتت میکرد.
در اخر قبلا هم گفتم هیچ وقت با pc حال نمیکنم شاید یه روزی سریز بخرم با گیم پس ۱ ساله همه انحصاری هاشو بزنم ولی حوصله pc ندارم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ببین تو تاپیک hades هم بحث خرید استدیو و ... پیش اومد .الان نگاه کن مثلا مایکروسافت دابل فاین را خرید به وضوح پیشرفت را توی سایکونانتس ۲ داریم میبینیم .قشنگ معلومه از بودجه مایکروسافت جهت پیشرفت به خوبی استفاده کردن .سونی هوس مارک را خرید نگاه کن پروژه های بعدیشون به مراتب بزرگتر و پخته تر خواهد بود بلا شک.
بحث من اینه که نینتندو با انحصاری کردن یکسری بازی و خرید یکسری استدیو که قبلا ترد پارتی بودن جهتی در راستای پیشرفت ویدئو گیم نمیکنه و ما نمیتونیم اون بازی ها رو روی کنسول های غولی مثل ps5 و سریز ببینیم .
در مورد انحصاری های نینتندو اصلا بحثی ندارم خدان ولی مثلا ورداشت مونولیث سافتور را خرید فکر کن زنوبلید را توی کنسول های قدرتمند الان میدیدیم. یا همین بایونتا که مثال زدم یا همین بازی که الان تو تاپیکش هستیم.
میدونم فن دو اتیشه نینتندو هستی ولی باید قبول کنی که تو زمینه پرفورمنس و کلا قدرت دستگاه خیلی عقب مونده و باز هم میدونم که ps5 و سریز نداری وگرنه این فاجعه اختلاف قدرت دو تا کنسول به شدت اذیتت میکرد.
در اخر قبلا هم گفتم هیچ وقت با pc حال نمیکنم شاید یه روزی سریز بخرم با گیم پس ۱ ساله همه انحصاری هاشو بزنم ولی حوصله pc ندارم :D

داری فقط از یه زاویه نگاه می کنی حسین.

اول این که عملا اگه گرد کنیم 4 سال فرق بین این دو تا سخت افزاره. (fuck OLED Switch, That's just a major revision :D) اگه تو از سوییچ زده شدی واقعا مورد به حقیه اگه بخوایم یه سخت افزار عملا هندهلد رو با یه دستگاه 3.5
کیلویی کاملا جدیدترش مقایسه کنیم. ولی خب در هر صورت باید لحاظ شه این مورد. سوییچ سخت افزار قدیمی ایه هر جور بخوایم نگاه کنیم. نمیشه هم یقه نینتندو رو گرفت که کنسول جدید بده وقتی هنوز تقاضا واسه دستگاه فعلی این قدر بالاست. باید دعا کنیم فقط فروشش سریعتر بخوابه :D نمیشه هم بازار هندهلد رو به بشر دیگه ای سپرد. عرضه شو ندارن :D

دوم این که (دقت کن نمیگم در یه سطح اند) ولی آوردن یه دنیایی از بازی های AAA روی یه دستگاه هندهلد بدون از بین بردن آپشن رو صفحه بزرگ بازی کردن تو نوع خودش یه جهش دیگه است واسه صنعت ویدیو گیم. نه مثل قدرت سخت افزاری بیشتر که اجازه جاه طلبی بیشتر تو طراحی بازی ها رو بده ها، برعکس اجازه میده بازی های کوچیکتر فرصت خودنمایی بیشتری تو یه پلتفرمی رو داشته باشن که به لحاظ فنی نمیتونه هیچ غولی رو روی دوش هاش حمل کنه و با این وجود سخت افزار محبوبیه. از این زاویه بهش نگاه کن (اون موقع منطقی تره چرا یه دولوپر Mid-Size ـی به لحاظ اندازه تیم مثل سودا 51 با نینتندو این همه سال راحت همکاری می کنه، نینتندو که رو سرش اسلحه نذاشته که :D اگه ده سال پشت هم برای یه پلتفرم آیپی میسازی یه چیزی هست تهش دیگه :D)
این موضوع اون موقع برای Wii هم بود ولی سوییچ داره تو سال پنجمش نشون میده ایده موفق تری واسه نگه داشتن این بخش از بازاره تا Wii

خلاصه که اکثر بازی هایی که نینتندو میگیره انحصاری شون می کنه (در حالی که می تونستن تردپارتی باشن) عموما پروژه هایی اند که ابعاد توسعه شون خیلی بزرگ نیست اصن.
کمک به پیشرفت ویدیو گیم نمی کنه
درست
ولی کمک می کنه حداقل این مدل بازی ها "وجود" داشته باشن

در همین حد من بگم که یکی از بهترین بازی های سال من که The Great Ace Attorney Chronicles باشه، عملا تنها دلیل وجودش و لوکالیزه شدنش، فروش قانع کننده کالکشن ریمستر سه گانه اصلی رو سوییچ بوده :-"
میگم پیشرفت برای ویدیو گیم نیست. ولی داره کمک می کنه بازی هایی بیان بیرون که تو اکوسیستم های دیگه نمیتونستن دووم بیارن
حالا یکی میتونه بگه میخوام صد سال سیاه همچین بازی های زشت و بی ریختی تو بازار نباشن. خب اون با خودشه :D من ترجیحم اینه که باشن :D

==========

مانالیث هم مثل بایونتا
قصه تصاحب شون رو که میدونی
رسما اینا داشتن به خاطر Xenosaga ها و فروش ضعیف شون زیر دست و پای نامکو له می شدن. وقتی هم نامکو میشه نامکوباندای، یه جوری براشون حکم تیر نهایی رو داشته

دوباره این وسط نینتندوئه که میاد دست و پای تاکاهاشی و تیمش رو میگیره که ایده زنوبلید رو عملی کنن. نرفتن از نوک قله دولوپرها، موفق ترین استعدادهای JRPG ساز قرن رو بخرن که :D عملا گرفتن یه تیمی که ده سال رو پلتفرم پلی استیشن بازی میساخته و یکی از یکی کمتر میفروخته رو آوردن زیر پر و بال خودشون بهشون شرایط ساخت زنوبلید رو دادن

آره. الان که نگاه می کنیم، آره! چـــــــــــــی میشد "اگــــــــــــــه" مانالیث رو پلی استیشن بازی می داد بیرون :-?
ولی حقیقتش نیاز به اما و اگر نداریم. ده سال تاریخچه کمپانی رو پلتفرم پلی اسیتشن نشون میده نتیجه نداشته. :-"
مگه این که مانالیثی که الان ده ساله زیر نینتندو توسعه پیدا کرده رو بکشونیم بیرون
که در اون صورت زکی... خودتونید :D

این مورد رو میشه عینا برای Retro هم تکرار کرد (اون خیلی جریان اش مضحکه، باور نمیشه کرد چجوری نینتندو از اون استدیو اون زمان تحت اون شرایط Metroid Prime رو کشید بیرون :D من هر بار قصه ساخت اون بازی رو میخونم هی وسطاش می گم این چرا کنسل نشد :)) )
در مورد Rare که حتی تا یه مدت اثر عکس اش دیده شد :-"

============

پ.ن: در کل هــــــــــــر بازی نینتندویی رو پلتفرم قویتر بهتره... It's a given. :>

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
816
نام
سید محمد حسین
خب من بازی رو تموم کردم حدود 10 ساعت شد البته اصلا ساید کوئست نرفتم .
قبلا هم گفتم بازی واقعا مریضه چیزای عجیب و غریب و شوخی هایی توش می بینید که کمتر تو بازی دیگه ای خواهید دید .
من با بازی خیلی حال کردم ولی در کل بازی مشکلات زیادی داره تو بحث گرافیکی فاجعه است تو بحث گیم پلی هم خیلی دچار تکرار میشه .یه بابایی به نام fu اومده زمین رو بگیره با ده تا از نوچه هاش وظیفه شما اینه که همشونو از بین ببرید حالا باید هی یه کار تکراری را 10 بار انجام بدید یکسری مبارزه کنید پول لازم را برای مبارزه با اون 10 نفر جمع کنید بریزید به حساب مسابقات و برید جلو
نکته مثبت بازی مبارزه با باس هاست که هر کدوم یه سورپرایز داره یکیشونو باید با صندلی بازی ببرید یکیشون بازی تبدیل به jrpg نوبتی میشه یکیشون فایت دو بعدی و...

کلا تجربه خوبی بود ولی 60 دلار اصلا پیشنهاد نمیشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
آقا من ویدیو Beat em ups رو این بازی دیدم جدا سازندش وید میکشیده موقع طراحیش، تالا همچین چیزی ندیده بودم :))
ماشاللاه به خلاقیتش، فقط فک کنم کمبود وقت داشتن مث سایبر پانک یه قسمتایش ناقصه کلا

• Like
Reactions: Z-fan and worm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر