Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
vvgb_img_۲۰۱۶۱۲۲۷_۱۳۱۶۱۸.jpg

2vww_dcebf57f36ee96965fe0039411c41a1e.jpg

kjwj_img_۲۰۱۶۱۲۲۷_۱۳۲۵۰۹.jpg
بخدا اینا مسلمون نیستن فکر نمیکنن کسی دلش بخواد ولی نتونه بخره!:((:((:D

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
خب منم بالاخره تونستم دمو رو بازی کنم :D واقعا فوق العاده بود.کمبوهای سریع و عالی که اصلا جای تعریف نداشت 8-> از عوض شدن دوربین بازی هم خیلی خوشم اومد.مخصوصا قسمتایی که دو بعدی میشد.توی همین 40 دقیقه عاشق شخصیت پردازیش شدم.درمورد موسیقی هم اصلا نیاز نیست حرف بزنیم.آدم دلش نمیومد بره جلو که خدایی نکرده این ترک عوض شه و بره ترک بعدی.نسبت به همه ترکا هم همین احساس رو داشتم :D گرافیک هم خوب بود.صداگزاری هم عالی بود.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
خوب منم برای دفعه nام دمو رو بازی کردم و بنظرم باید بگم این بازی از لحاظ گیم پلی یک masterpiece هست بدون شک.
اینهمه سیستم پیچیده مربوط به بازی های HnS داخل بازی قرار داره
Move cancel , uppercut و ... مبارزات تو هوا و زمین قابل انجام هست مثل Dmc و کلا توی یه لول دیگه ای سیر میکنه نسبت به باقی Arpgها
بنظرم با توجه به اینکه خود بازی هم قرار هست چندین بار انجام بشه تا به عمق داستان برسیم. وجود این عمق در کامبت بازی واقعا نیازه
به نظر من اگه این نسخه مثلنسخه قبل روایت و داستان خوبی داشته باشه
یکی از بهترین بازیهای نسل میشه
از لحاظ گیم پلی که فعلا تونسته منو بیشتر از بلادبورن جذب کنه!
ببینیم چی میشه دیگه :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
گفته شده مدت بازی حدوده 25 ساعته و درصورت جست و جوی بیشتر تا 60 ساعت هم طول میکشه =D>
حالا با اعداد 25 و 60 کاری ندارم چون تایم بیشتر به گیمر ربط داره ولی مشخصه که با بازی کوتاهی مواجه نیستیم ، به این بازی خیلی امیدوارم دمو که عالی بود:x ، صد در صد رفت تو لیست خرید ، از این سبک بازی ها در این نسل کمبود زیادی حس میشه=(( ، بالاخره با این بازی عطش من برطرف میشه
موزیک های بازی هم حرف ندارن به شدت به دلم میشینه

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
سبک بازی action rpg هست در نتیجه باید مدت زمانش بالا باشه.........
تو اون تریلر یک ساعته که دیدم کمبوهای کرکتر و تنوعش محشر بود........یعنی زده رو دست بایونتا

فقط تو این مدت زمان هم تنوع دشمن ندیدم من.....خودم قبلا فکر نمی کردم در این حد تنوع دشمن کم باشه.....یعنی اون اندرویدهای تپل فقط لباس و فرمشون عوض میشه:D

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
پست های اول من نمیدونم چرا اپدیت نشدن یا زنندشون عوض نشده دست رفقای بازنشسته افتاده که دیگه مدن هاست خبری ازشون نیست شاید این جمعه بیاین این عزیزای رفته ... هم این تایپک هم تایپک Nioh نه اطلاعات تاریخ عرضه هاشون بروز شده در حالی که جفتشونم گلد شدن و نزدیکن به تاریخ انتشار

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
پست های اول من نمیدونم چرا اپدیت نشدن یا زنندشون عوض نشده دست رفقای بازنشسته افتاده که دیگه مدن هاست خبری ازشون نیست شاید این جمعه بیاین این عزیزای رفته ... هم این تایپک هم تایپک Nioh نه اطلاعات تاریخ عرضه هاشون بروز شده در حالی که جفتشونم گلد شدن و نزدیکن به تاریخ انتشار
دادش ول بکن این بحث الکیه تاپیک رو تو می خوایی بری بازی بگیری دیگه چیکار داری تاپیک بازی درسته یا نه اگه هم می خوایی در مورد بازی اطلاعات کسب کنی برو تو گوکل سرچ کن یا برو یوتیوب گیم پلیش رو ببین...
واقعا اون کسی که فقط بخاطر این که چون تاپیک بروزرسانی نشده نه تاریخ انتشار بازی رو میفهمه نه میدونه سبک بازی چیه باید همین الان گیم رو ببوسه بزاره کنار:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دادش ول بکن این بحث الکیه تاپیک رو تو می خوایی بری بازی بگیری دیگه چیکار داری تاپیک بازی درسته یا نه اگه هم می خوایی در مورد بازی اطلاعات کسب کنی برو تو گوکل سرچ کن یا برو یوتیوب گیم پلیش رو ببین...
واقعا اون کسی که فقط بخاطر این که چون تاپیک بروزرسانی نشده نه تاریخ انتشار بازی رو میفهمه نه میدونه سبک بازی چیه باید همین الان گیم رو ببوسه بزاره کنار:)
بهتره به کسی اتهام نزنی و قصاص قبل جنایت انجام ندی بله پست اول اپدیت باید باشه این تایپک و سایت مخصوص بازیه خیلیا ممکنه ندونن بازی چند روز دیگه عرضه میشه من خودم به اندازه کافی اطلاعات از این سبک و از بازی های پلاتینیوم دارم چه ساخته های قبلیشون چه این و بازی هاشون معروفن به کمبو های مختلف ... ولی انگار شما صاحب تایپک هستی و قبلش باید با شما هماهنگ میکردم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بهتره به کسی اتهام نزنی و قصاص قبل جنایت انجام ندی بله پست اول اپدیت باید باشه این تایپک و سایت مخصوص بازیه خیلیا ممکنه ندونن بازی چند روز دیگه عرضه میشه من خودم به اندازه کافی اطلاعات از این سبک و از بازی های پلاتینیوم دارم چه ساخته های قبلیشون چه این و بازی هاشون معروفن به کمبو های مختلف ... ولی انگار شما صاحب تایپک هستی و قبلش باید با شما هماهنگ میکردم
من قصاص کردم؟:))
من دارم میگم خیلیا تو این انجمن گیر دادن به این که پست اول باید بروز باشه و از این حرفا من نمیفهمم الان پست اول بروز نباشه شما لذتت از بازی کم میشه؟:| این که اطلاع از بازی هم نداری تقصیر خودته ادم اگه بخواد از یه بازی اطلاع داشته باشه میره تو سایت های خبر رسانی چه خارجی چه ایرانی درموردش تحقیق میکنه(شما الان برو سرچ کن بازی nier یا ساخته های پلاتینیوم گیمز:D) الان هم بازیسنتر سایت رسانه خبر های بازی داره اگه قرار بود فقط تو انجمن خبرها پخش بشه پس چرا اصلا اون سایت رو زده:D اینجا بیشتر برا بحث ازاد در مورد بازیه(البته من بیشتر اینجوری فکر میکنم:D) این که پچسبی به سر در تاپیکی که معلوم نیست کی بروز میشه یا اصلا میشه باعث میشه شاید ارزش واقعی یه بازی درک نکنی... دارم برا بروز بودن خودت میگم تا هم از بیشتر بازی ها اطلاعت کافی داشته باشی هم نیازی نداشته باشی کسی برات توضیح بده اگه هم می خوایی بچسبی به به یه سر در تاپیک خب پس موفق باشی:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من قصاص کردم؟:))
من دارم میگم خیلیا تو این انجمن گیر دادن به این که پست اول باید بروز باشه و از این حرفا من نمیفهمم الان پست اول بروز نباشه شما لذتت از بازی کم میشه؟:| این که اطلاع از بازی هم نداری تقصیر خودته ادم اگه بخواد از یه بازی اطلاع داشته باشه میره تو سایت های خبر رسانی چه خارجی چه ایرانی درموردش تحقیق میکنه(شما الان برو سرچ کن بازی nier یا ساخته های پلاتینیوم گیمز:D) الان هم بازیسنتر سایت رسانه خبر های بازی داره اگه قرار بود فقط تو انجمن خبرها پخش بشه پس چرا اصلا اون سایت رو زده:D اینجا بیشتر برا بحث ازاد در مورد بازیه(البته من بیشتر اینجوری فکر میکنم:D) این که پچسبی به سر در تاپیکی که معلوم نیست کی بروز میشه یا اصلا میشه باعث میشه شاید ارزش واقعی یه بازی درک نکنی... دارم برا بروز بودن خودت میگم تا هم از بیشتر بازی ها اطلاعت کافی داشته باشی هم نیازی نداشته باشی کسی برات توضیح بده اگه هم می خوایی بچسبی به به یه سر در تایک خب پس موفق باشی:D
خیلیا ممکن ندونن بازی چتد روز دیگ همیاد بحرحال یا شایدم خب اطلاعا نداشته باشن بلاخره بازیسنتر یک مرجع مخصوص بازی هست من خودم هر جا رفتم تو گوگل زدم تاریخ Nioh هیپی اخرم دستگیرم نشد

• Like
Reactions: Witch of Ashes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر