Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
بایونیتا حداقل چهارتا دشمن متنوع داشت که بشه تا اخر بازی باهاش بسازی این همونم نداره:D
از اون پستا بودا.....اصلا شما بازی دیدی که تا حالا از اول تا اخر یک نوع دشمن داشته باشه؟؟8-|
قرار نیس که تو یه دمو شصت نوع دشمن نشون بدن
در مورد این که تا حالا هم در مورد دشمنای دیگه تریلر نشون ندادن کار خیلی خوبی کردن ......سوپرایز بمونه بهتر............نه مثه بقیه بازیها که تا قبل عرضه بازی باس اخر رو هم نشون میدن:D

.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دشمنها تو همین دموی کوچیک قابلیت های shooting ، skill ، armor رو در حالات مختلف و لولهای بالاتر در یک مرحله به نمایش گذاشتن، بینهایت برای من دلچسب بود سیستم کامبت ، کمبو و مخصوصا ارتباط گرفتن با رباتهای همراه که در عین حال مستقل عمل میکنن ولی گیم پلی رو دستخوش تغییرات مثبتی میکنه که به تنوعو لذت بازی کمک شایانی میشه.

حالا ما میشینیم حالشو میبریم ، شما ها هم برید از بالا با رقص بیاید پایین یا سنگ فرش خیابون پاره کنید :D
استدلالتون ..:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
از اون پستا بودا.....اصلا شما بازی دیدی که تا حالا از اول تا اخر یک نوع دشمن داشته باشه؟؟8-|
قرار نیس که تو یه دمو شصت نوع دشمن نشون بدن
در مورد این که تا حالا هم در مورد دشمنای دیگه تریلر نشون ندادن کار خیلی خوبی کردن ......سوپرایز بمونه بهتر............نه مثه بقیه بازیها که تا قبل عرضه بازی باس اخر رو هم نشون میدن:D

.
به امید خدا هر چی تنوع دشمنای بیشتر بازی بهتر و فان تر و مورد استقبال تر:)

• Like
Reactions: Paradise Lost

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دشمنها تو همین دموی کوچیک قابلیت های shooting ، skill ، armor رو در حالات مختلف و لولهای بالاتر در یک مرحله به نمایش گذاشتن، بینهایت برای من دلچسب بود سیستم کامبت ، کمبو و مخصوصا ارتباط گرفتن با رباتهای همراه که در عین حال مستقل عمل میکنن ولی گیم پلی رو دستخوش تغییرات مثبتی میکنه که به تنوعو لذت بازی کمک شایانی میشه.

حالا ما میشینیم حالشو میبریم ، شما ها هم برید از بالا با رقص بیاید پایین یا سنگ فرش خیابون پاره کنید :D
یعنی تو با یه ارمور و چیزا دیگه به یه دشمن یکسان حال میکنی؟
برو داداش من مانع لذتت نمیشم نهایت لذت رو از بازی ببری:)
جالبه اولین باره میشنوم فقط گیم پلی باعث تغییر تو تنوع بازی میشه:-"
#استدلال:|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خب منم 15 دقیقه از دمو رو بازی کردم (چون درجه هایپم چسبید به سقف دیگه ادامه ندادم:-bd)

از همون Level 1 که دمو شروع میشه یک گیم پلی و کمبوی بشدت جذاب و نرم رو شاهد بودم این تنوع کمبوها در Level 1 نوید بخش آپگردهای عظیم و خارق العاده خواهد بود
و همچنین اینکه تنوع زاویه دوربین در محیطهای مختلف به زیبایی و درک بیشتر زیبایی کمبوها کمک میکرد (بیشتر بگم اسپویل میشه)

خلاصه باید منتظر نمرات بالا باشیم

Square Enix جدا دمت گرم =D>

آخ آخ اینم از اون بازیهایی که آدم میمونه فیزیکی بگیره یا دیجیتالی:((

برا خودم متاسفم که نسخه قبلی رو بازی نکردم

• Like
Reactions: gamer1998y

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

فازت چیه شما خدا وکیلی ؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
vvgb_img_۲۰۱۶۱۲۲۷_۱۳۱۶۱۸.jpg

2vww_dcebf57f36ee96965fe0039411c41a1e.jpg

kjwj_img_۲۰۱۶۱۲۲۷_۱۳۲۵۰۹.jpg

wrq_img_۲۰۱۶۱۲۲۷_۱۳۱۸۴۱.jpg

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
به امید خدا هر چی تنوع دشمنای بیشتر بازی بهتر و فان تر و مورد استقبال تر:)
الان که بدترش کردی. بازی فان؟ فکر کردی قراره تو این بازی بهت خوش بگذره،وقتی تا وست بازی رفتی بعد یک دفعه سیو هات پاک شد می فهمی که چقدر فانه ;)):-??

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
الان که بدترش کردی. بازی فان؟ فکر کردی قراره تو این بازی بهت خوش بگذره،وقتی تا وست بازی رفتی بعد یک دفعه سیو هات پاک شد می فهمی که چقدر فانه ;)):-??
مگه ما بازی میکنیم برا رضایه خدا؟خب بازی میکنیم که بهمون خوش بگذره:D
بعدش چرا سیوهام پاک بشه؟:|
من که تا حالا برام همچین مشکلی پیش نیومده:D

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
مگه ما بازی میکنیم برا رضایه خدا؟خب بازی میکنیم که بهمون خوش بگذره:D
بعدش چرا سیوهام پاک بشه؟:|
من که تا حالا برام همچین مشکلی پیش نیومده:D
بله ما هم بازی میکنیم که بهمون خوش بگذره،برای ما هم پیش نیومده که سیو هامون تو هیچ بازی پاک بشه.اما این بازی این جور نیست البته شماره قبلی و بازی های دیگه شرکت منظورم که کاری می کنه که اشکت در بیاد (یه جورای مثل بلود بورن اما به روش خودش) هر وقتم دلش بخواد سیوتو پاک میکنه یا بازی میره آخر ولی بعدش می فهمی که نرفته آخر خلاصه یه جورای سادیسم داره

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
بالاخره دمو رو بازی کردم ، واقعا تنوع تو گیم پلی برعکس دشمنا فوق العاده بود دوبعدی و TopDown هم میشد ، موسیقی هم که نیاز به تعریف نداره :-bd
به نظرم تنها چیزی که برای موفقیت نیاز داره تنوع دشمنا و جلو گیری از یکنواختیه که امیدوارم همینطور بشه :)

• Like
Reactions: blechh

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آقا عجب چیزی بود این دمو! :D من این روزها زیاد حال و حوصله بازی کردن ندارم و این دمو رو هم همین طوری الکی دانلود کردم، ولی نشستم پشتش و عاشق شدم!
بازی یه حال و هوایی داره که بدجوری من رو یاد دوران PS2 میندازه. نه اینکه یاد بازی خاصی از اون زمان بیفتم، ولی کلاً یه جوری هست که حس و حال بازی های اون نسل رو برام زنده میکنه و از این نظر خیلی باهاش حال کردم.
گیم پلی واقعاً جذابه و به نظر میرسه توی نسخه نهایی با امکانات بیشتر، از این هم بهتر بشه. از اون بازی هایی هست که آدم باید براشون وقت بذاره و قشنگ در گیم پلی ذوب بشه! موسیقی ها هم به شدت محشر و شنیدنی هستن و بعضی جاها فقط میخواستم ثابت بمونم و آهنگ ها رو گوش کنم! در مورد گرافیک هم فوق العاده نیست، ولی نسبت به 60fps بودنش چیز خوبیه و از نظر هنری هم خوشم اومد و بعضی جاها خیلی زیبا میشد. چیز خاصی از داستان نمیدونم و کاتسین ها رو هم رد کردم تا بیشتر به خود گیم پلی برسم، ولی از طراحی و شکل و شمایل کاراکتر اصلی خوشم اومد. برعکس اکثر کاراکترهای Platinum که حالم رو بهم میزنن و هرچقدر هم گیم پلی بازی هاشون خوب باشه، کاراکترهاشون باعث میشن سراغ بازی ها نرم. با صداگذاری ها هم حال کردم و حداقل در حالت ژاپنی که خیلی خوب بودن، ولی در مورد انگلیسی نمیدونم. شاید تنها ایراد دمو کمبود تنوع بود که خب اسمش دمو هست و نباید انتظار کلی دشمن و محیط متنوع داشته باشیم.
راستی بعضی بخش های دمو چقدر شبیه MGS2 هستن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر