NBA 2K14

30799087657736617197.jpg

NBA 2K14
Developer: Visual Concepts
Publisher: 2K Sports
Platforms: PC, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4
Release Date: October 1, 2013
Cover athlete: LeBron James​

NBA 2K14 نیز رسما معرفی شد و طبق گفته های 2K، بازی در اولین روز اکتبر امسال روانه بازار خواهد شد. پلتفرم های بازی امسال نیز همانند سال گذشته دچار تغییر و تحولاتی شده و Wii U از جمع پلتفرمها حذف شده است. 2K همچنین اعلام کرد NBA 2K14 برای کنسولهای نسل بعد هم عرضه خواهد شد.
اما برای آن دسته از افرادی که بازی را پیش خرید کنند، KING JAMES PACK به عنوان bonus وجود خواهد داشت که شامل موارد زیر میباشد:
1. Extra content for path to greatness mode
2. LeBron James unlocked in blacktop mode
3. LeBron James signature skill
4. 10000 = virtual currency

آخرین ویرایش:

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
همه ویژگی های بازی عالیه..من اول Live رو گرفتم افتضاح بود! اصلا با 2K نمیشه مقایسه کنید
Career خیلی حال میده!
برای اینکه بخوام یه چیزی تو مایه های Paul George و James بشه به چه چیزیش دقت کنم؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
همه ویژگی های بازی عالیه..من اول Live رو گرفتم افتضاح بود! اصلا با 2K نمیشه مقایسه کنید
Career خیلی حال میده!
برای اینکه بخوام یه چیزی تو مایه های Paul George و James بشه به چه چیزیش دقت کنم؟

جیمز و جُرج بازیکنای مشابهی نیستن. در یه پست بازی می‌کنن ولی با توانایی‌های متفاوت.
اول این که باید پستت Small Forward باشه. لبران بازیکنی هست که از نظر Jump Shoot بازیکن خیلی خوبیه و هم سه امتیازی و هم دو امتیازی رو خوب می‌زنه. توی Transition به نوعی بهترین بازیکن تاریخه و توی Low Post هم یکی از بهترین‌هاست. از نظر سرعت و قدرت بدنی و ورتیکال لیپ هم که در مجموع بهترینه. ساختن یه بازی کنی که دقیقاً این شکلی شه توی بازی سخته.
جُرج در نقطه مقابل، از نظر ضربات Jumper به خوبی جیمز نیست، توی Transition اصلاً در حد لبران نیست و توانایی تموم کردن در کنار سبد هم خیلی عالی نیست. در عوض توانایی‌های دفاعی فوق‌العاده‌ای داره. به واسطه فلکسبیلیتی و قدر بلندی که داره یکی از بهترین مدافعین لیگ هست. به عنوان یه بازیکن SF خیلی خوب ریباند می‌کنه و بازی‌سازی می‌کنه (نه به خوبی لبران اما در حد خودش خیلی خوب هست).

در کل اگه بخوای یه بازیکن ایده‌آل بسازی، توی این بازی باید از نظر هجومی یکی مثل دورنت/لبران باشی، که هم خوب شوت بزنی و هم خوب در کنار سبد تمام کنی. از نظر دفاعی هم اگه یه بازیکن پست پریمیتر هستی، باید مثل جُرج باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر