Naughty Dog و اظهار علاقه برای ساخت Jak and Daxter برای PS3

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

Arne Meyer از Naughty Dog در مصاحبه ای که با یورو گیمر TV داشت از علاقه ی این استدیو برای ساخت عنوان Jak and Daxter بر روی PS3 خبر داد .
انبوه فن های این بازی بعد از دیدن انچارتد 2 درخواست های شگفت انگیزی برای ساخت Jak and Daxter برای ما فرستادند .
" خب ما علاقه داریم در صورت داشتن توان لازم بر روی این بازی کار کنیم "
اگر چه او اصرار داشت بگوید انچارتد فعلا در اولویت اصلی کاری برای Naughty Dog است .
ما مطمئننا از خیلی وقت پیش در خواست های طرفداران Jack و Crash رو میشنیدیم و و باید به انها بگم ما بسیار علاقه مندیم بر روی یک Jack جدید کار کنیم
اما شما باید بدانید ما فعلا به شدت بر روی انچارتد متمرکز شده ایم .
منبع
منبع احتیاج به هیتلر شکن دارد :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
ما نیز به وسیله ی کراش به عرصه ی گیم وارد شدیم :biggrin1:
منم خیلی دلم برای کراش تنگ شده با اینکه هیچی کراش 1-2-3-4 نمیشه(مخصوصا2 که اولین بازیم بود تقریبا :biggrin1: و 3 که خیلی باحال بود! )هرچی کراش رو ps2 هم اومده بود بازی کردم غیر از این آخریه!دلم لک زده برای کراش تو این نسل :(

این جک هم با اینکه فقط 3 رو بازی کردم ولی خیلی عالی بود!صلاح های متنوع مراحل متنوع!و کلا همه چی متنوع!ماشین سواریش هم که خیلی توپ بود سوار ماشین که میشدم عشق میکردم تو صحرا :biggrin1:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بابا خبر در مورد Jak ـه ها :D موضوع کلا پیچید :D داشتم پستارو میخوندم احساس کردم خبر در مورد بازخرید ای پی کرش ـه نه ساخت ادامه جک :biggrin1: خبر خیلی جالبی بود.
ولی کلا تصور Crash جالب توی این نسل خیلی سخته ! با اینکه مثلا Super Mario Galaxy خیلی عنوان خوبی بود اما هیچ وقت به پای Mario خودمون نمیرسه! کرش هم یه همچین داستانی داره :biggrin1: البته خوب هیچی از ND بعید نیست :biggrin1:
کافیه کرش رو جای سک بوی تو lbp تصور کنی.:biggrin1:
شاید اگر آیپی کرش دست سونی بود اون ایده ها رو خود کرش پیاده میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر