Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 Achievements Guide

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ممنون مرد بزرگ خیلی خیلی ممنونم دوست خوبم کارئ راه افتاد با راهنمایی شما
پی ام دادید بهتون گفتم که اینجا توضیح دادم !
Story Assembler 30G
Collected 100% of the stories.
بخش داستانی را 100 درصد کنید . در اتاق هوکاگه گزینه ای به اسم Story view list وجود دارد . در صورت 100 درصد شدن آن ، این اچیومنت باز خواهد شد . حال این درصد ها از کجا میایند ؟ اسکرول های داخل مپ که پراکنده شده اند عامل کامل شدن این مورد به حساب می آیند . در هر محیط بر حسب رویداد ها اسکرول هایی پخش شده است . به صورت مثال در Hidden Rain Village اسکرول هایی مربوط به مراحل پین قرار داده شده است . همه ی آنها را بگیرید .
اما ممکن است تعجب کنید که چرا عدد 92% در بالای صفحه حک شده است . تعجب نکنید . بعد از اتمام مراحل هاچیبی به منطقه Forest of Quiet Movement و اطراف آن ، اسکرول های مربوط به هاچیبی را جمع کنید و این مورد 100 می شود .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام من همه نینجا کارت ها رو باز کردم به غیر از شماره 2 برای باز کردن 2 باید چیکار کنم؟
باید اون ماموریت از بازی که مرده ninja tools می خواد رو کامل کنی یا تمام نینجا تولز ها رو بگیری که 48 تا هستن و از مغازه ای که تو شهره می تونی سفارش بدی.

Dark Star

کاربر سایت
Apr 12, 2011
7
خوب این 48 تا رو باید از کجا پیدا کنم؟

من یادم رفته که چطور باید پرنده ها رو گرفت میشه به من بگید؟

Last edited by a moderator:

shinighami

کاربر سایت
May 25, 2011
11
نام
milad
کونیجووا
برادر واقعا ممنون ( هونتونی اریگاتو )
(چوتوشسرشماسی ) من تمام اچیومنتهارو گرفتم فقط لنگ این تایتل 069| Capricious ... هر کاری کردم نشد که نشد (تای هن دسه )
کلا این یه تیکش برام دردسر شده ( مندوکسنا )
ممنون میشم اگر بتونی راهنماییم کنی

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من تو یکی از مبارزات که مبارزه ی ناروتو و اوروچیمارو بود نتونستم s بگیرم حالا از توی replay level هم نمیتونم پیداش کنم دوباره برم .
باید چی کار کنم.

Dark Star

کاربر سایت
Apr 12, 2011
7
من تمامی اچیومنتهای این بازی رو گرفتم به غیر از یکی You've seen all secret factors من همه سکرت فکتور ها رو گرفتم و همه رو دیدم و وقتی که وارد گالری میشم میزنه 100% یعنی من همه رو گرفتم ولی این اچیومنت باز نمیشه باید چیکار کنم؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
برای پیدا کردن Curse Doll ها باید چیکار کنم؟(علامت خاصی دارن,یا تو نقشه مشخصن یا نه؟)
بازی رو تموم کردم ولی چپتر مخفی رو نتونستم باز کنم.

Dark Star

کاربر سایت
Apr 12, 2011
7
من تمامی اچیومنتهای این بازی رو گرفتم به غیر از یکی You've seen all secret factors من همه سکرت فکتور ها رو گرفتم و همه رو دیدم و وقتی که وارد گالری میشم میزنه 100% یعنی من همه رو گرفتم ولی این اچیومنت باز نمیشه باید چیکار کنم؟
لطفا یکی جواب من هم بده

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
لطفا یکی جواب من هم بده
وقتی میری تو اتاق هوکاگه با اون نینجا سمت چپ صحبت می کنی یه گزینه داره که می تونی تمامی مبارزاتی رو که در حالت داستانی رفتی تکرار کنی و هر مبارزه یک الا بیشتر چلنچ داره که تو مبارزه انجام بدی بهت نینجا تولز می ده بغیر از اون ستاره ها یه ستاره های بزرگتر زیر اوم مبارزه داره که اگه روشن باشه یعنی سیکرت فکتور اون مبارزه رو آزاده کردی که تو تمام چپترهام این ستاره ها نیستن(فک کنم خودت بهتر بدونی):d
برای پیدا کردن Curse Doll ها باید چیکار کنم؟(علامت خاصی دارن,یا تو نقشه مشخصن یا نه؟)
بازی رو تموم کردم ولی چپتر مخفی رو نتونستم باز کنم.
تمام قسمت های بازی رو بگرد مثلا تو سرزمین باران حتما doll پین رو پیدا می کنی سر زمین بازی خیلی بزرگ نیست تو نقشه چیزی مشخص نیست باید بگردی نواحی مختلف بازی رو که اون اشخاص تقلبی رو پیدا کنی. بعد او مرحله مخفی ساسکه آزاد می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر