Naruto Ultimate Ninja Heroes 3

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
به نظر من بازی خیلی خوب کار شده ....حداقل توی بازی هایی که از انیمه ناروتو ساخته شده این سری همیشه بهترین بوده ( البته روی PSP )...

داستان بازی دقیقاً از اول سری شیپودن شروع میشه و داستان انیمه رو با یک کمی تغییرات پیش میبره که به نشر من چندان جالب نیست چون تمام طرفدارای ناروتو این داستان رو از حفظ بلدن.....بهتر بود مثل شماره 2 این سری یک داستان جدا از انیمه و Spinn Off میساختند تا داستان بازی حیجان خودشو داشته باشه....

گیم پلی بازی هم از نسخه های قبلی بهتر شده و شما توانایی زدن ضربه های متفاوت زیادی رو دارید و نکته جالب این قضیه اینه که میتونید یک سری ninjutsu رو تو طول بازی بدست بیارید و از اونها توسط هر کاراکتری که میخواهید استفاده کنید.....
مثلا میتونید با ناروتو گلوله های آتشین پرتاپ کنید یا از Element زمین و آب و برق هم استفاده کنید همچنین توانایی استفاده از genjutsu )توهم و Summon (احضار حیوانات) هم برخوردارید...
هر کدوم از کاراکتر ها هم یک فن خیلی قدرتمند دارند که این دفعه این فن ها خیلی جالب از اب در اومده مثل Futen-Rasen Shuriken ناروتو..:biggrin1:
کاراکتر های قابل بازی هم تعدادشون خیلی زیاد شده....تمام اعضای گروه Akatsuki +اکثر شخصیت های مهم ناروتو.

در کل گیم پلی بازی پیشرفت خوبی داشته فقط بدی اون اینه که بعضی وقت ها انقدر سرعت بازی بالا میره و همه چی شلوغ پلوغ میشه که پیدا کردن کاراکترتون تو صفحه یکم سخت میشه!!!

گرافیک بازی هم پیشرفت خوبی داشته و خیلی تر و تمیز تر از شماره های قبل شده و یه جورایی انگار دارین واقعاً انیمه میبینین.

صداگذاری بازی هم که مثل همیشه اگه زبان بازی رو به ژاپنی تغییر بدید فوق العاده است...

در کل تمام طرفدارای ناروتو مطمئن باشند که از بازی کردن این بازی ضرر نمیکنند

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
سلام
بچه ها کسی نمیدونه باید مرحله های آخر student naruto + student sasuke رو با کی بزنم؟؟
من خیلی سعی کردم نتونستم مرحله رو رد کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر