♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
427
نام
مسعود
به عنوان طرفدار سری بازیهای فالوت این سریال جدیدش که ساختن رو فصل اولش رو تا نیمه دیدم. غربی ها روز به روز دارن بی هنرتر میشن و بار هنری این فیلم کجاست؟ دیالوگ ها سطحی و بازیگر نقش اصلی خیلی ضعیفه اما به هرحال چون سعی کردن از روی فالوت بسازن هنوز جذابه برای دیدن اما ارزش هنریش صفره. همین رو اگه میدادن کره ای ها بسازن از نظر داستانی و اتمسفر خیلی جذاب تر میشد و هنرمندانه تر ساخته میشد. خشونتش هم بیش از حده و ربطی به فالوت نداره جذابیت خشونت بازی فالوت در تیر اندازی و انفجار قسمت های بدنشون بود نه اینکه یه غول گندیده رو سلاخی کنه و گوشتش رو بخوره و این کثافت کاری ها کجاش جذابه؟ صحنه های زننده زیاد داره که همون بار هنری نزدیک به صفرش رو تبدیل به نمره منفی میکنه. یه سری بدآموزی هایی هم داره مثل سریال بریکینگ بد چندتا انسان تو اسید حل شدن به خاطر این سریال؟ تو همین ایران حتی؟ تا حد امکان سعی میکنم دنبال فیلم و سریال هایی که غربی ها ساختن نرم چون هر روز دارن افت میکنن از نظر هنری آدم حس میکنه دوتا بچه ده ساله نشستن دارن اینارو میسازن. باز وضعیت صنعت گیم بهتره تا فیلم و سریال.
اون بخش خوردن غول یه پرک توی خود بازیه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
از اولش حس خوبی به کانسپت کلی این فیلم نداشتم ، خداروشکر کنسل شد :D
فکر میکنم اصلا فیلم رو میساخت، خود منتقدا نسبت به فیلم زاویه میگرفتند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arash-S212

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دیگه هر محتوای دم‌دستی رو نزار و اسپم ول نده! 🦆

پ.ن: تحقیق کن و بعد بزار چنین پستی رو؛ سه تا فیلم دیزنی در بدترین موقع کرونا اکران شدند که کسی balls نذاشت بره سینما.
البته منظور اون توییت فروش داخلی هست و نه فروش کلی.
مورد بعدی اینکه بخاطر کرونا اون انیمیشن ها تو دیزنی پلاس هم همزمان در دسترس بودن برای تماشای آنلاین.
این یه نمونه اش در مورد لوکا:
Luca premiered at the Aquarium of Genoa on June 13, 2021, and was released direct-to-streaming on Disney+ in the United States on June 18, 2021 in response to the ongoing COVID-19 pandemic. It was released in theaters in countries without the streaming service, and given a simultaneous one-week theatrical run at Hollywood's El Capitan Theatre, from 18 to 24 June 2021. It was theatrically released in the United States on March 22, 2024.

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
373
دیر به بحث زیبایی رسیدم.
مثل الان زندیا من همیشه فکر میکردم جولیا رابرتز حتی تو زمان اوجش هم زشت بود و برام خیلی عجیب بود لقب زیباترین بهش میدادن.
مخصوصا در مقایسه با بلوچی. دمی مور. اوا گرین. کانلی. جولی و..
همیشه برام سوال بود کسی با من هم نظره؟
الان هم مثلا کاترین لانگفورد در بدترین حالتش اندازه یه کهکشان تو زیبایی از زندیا بالاتره بعد زندیا بشه معیار زیبایی؟
425266a42b135713eff1d5a5bc2a5ff5.jpeg 33cdef685350095cd15a0e1750d31410.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
فک کنم دیده سناریویی من باب Foot اینا نتونسته دربیاره دیده تابلوعه به سیس فیلم نمیخوره کنسل کرده :D :D :D

فیلم درباره نقد صنعت پورن بوده؛ پس N تا می‌تونسته پلان Foot بگیره. 🦆 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر