Xbox Microsoft Flight Simulator

2020 Microsoft Flight Simulator

147215

Initial release date: 2020
Series: Microsoft Flight Simulator
Developer: Asobo Studio
Publisher: Xbox Game Studios
Platforms: Microsoft Windows, Xbox One
Genres: Simulation Video Game, Amateur flight simulation

===============================================================================

بررسی بازی سنتر

بررسی بازی 2020 Microsoft Flight Simulator - بازی سنتر

===========================================================================

Microsoft Flight Simulator minimum requirements

• CPU: Ryzen 3 1200/Intel i5-4460​
  • GPU: Radeon RX 570/NVIDIA GTX 770​
  • VRAM: 2GB​
  • RAM: 8GB​
  • HDD: 150 GB​
  • Bandwidth: 5 Mbps​

Microsoft Flight Simulator recommended requirements

• CPU: Ryzen 5 1500K/Intel i5-8400​
  • GPU: Radeon RX 590/NVIDIA GTX 970​
  • VRAM: 4GB​
  • RAM: 16GB​
  • HDD: 150GB​
  • Bandwidth: 20 Mbps​
Microsoft Flight Simulator ideal requirements

• CPU: Ryzen 7 Pro 2700X/Intel i7-5800X​
  • GPU: Radeon VII/NVIDIA RTX 2080​
  • VRAM: 8GB​
  • RAM: 32GB​
  • HDD: 150 GB SSD​
  • Bandwidth: 50 Mbps​

آخرین ویرایش:

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام من نسخه قبلی این بازی رو بازی کرده بودم هیچی هم ازش نفهمیدم همینطوری یکی دو روز ور رفتم و بعدش پاکش کردم
حالا سواالم اینه این بازی بخش داستانی داره یا ماموریتی که اخرش به پایان برسه و بگیم خب بازی رو تموم کردیم؟؟
اصلا بازی کردن این بازی به صورت افلاین فایده ای هم داره اینکه هواپیما روشن کنی و بلند بعدش بشینی ؟
اینکه کسل کننده میشه حداقل واسه من
توصیه کسانی که بازی کردن چیه به صورت افلاین ارزش داره 75 گیگی دانلود کنمش یا نه؟؟
ممنون

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
سلام من نسخه قبلی این بازی رو بازی کرده بودم هیچی هم ازش نفهمیدم همینطوری یکی دو روز ور رفتم و بعدش پاکش کردم
حالا سواالم اینه این بازی بخش داستانی داره یا ماموریتی که اخرش به پایان برسه و بگیم خب بازی رو تموم کردیم؟؟
اصلا بازی کردن این بازی به صورت افلاین فایده ای هم داره اینکه هواپیما روشن کنی و بلند بعدش بشینی ؟
توصیه کسانی که بازی کردن چیه به صورت افلاین ارزش داره 75 گیگی دانلود کنمش یا نه؟؟
ممنون
اولا باید علاقه به‌ پرواز داشته باشی و یک سری اطلاعات پایه و این بیشتر از یه گیم‌ که بخواد فان باشه یک شبیه ساز هست

• Like
Reactions: MO021

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
ممنون
سطح شبیه سازی این نسخه نسبت به فلایت سیمولاتر ایکس کم تر هستش و پیشنهاد میشه با کنترلر بازی کنید ...
در ضمن تو تنظیمات بازی میتونید با توجه به مهارتتون اسیست ها بازی رو کم یا زیاد کنید . تو پایین ترین حالت گیم پلی و کنترل هواپیما به آرکید بودن میل داره و بالاترین سطح هم نیاز به مهارت های نسبی خلبانی دارید
برای اطلاعات بیشتر میتونید تو یوتیوب سرچ کنید ویدئو های خوبی برای آموزش هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان شما مشکل فریز شدن ندارین؟ بعد یک مدت برام تصویر فریز میشه و فقط صدا میاد مجبور میشم ببندم گیمو.
حالا نمیدونم ربطی به شبو روز داره یا شانسی بوده، 2 بار تو شب فریز شد دفعه بعدی تو روز کلی چرخیدم بدون مشکل، بعد که بردم رو شب به یک دقیقه نکشید فریز شد :| مشکل از کجا میتونه باشه؟

میدونم جاش تاپیک مشکلات هست اما تاپیک جدا نداره و تو مشکلات هر بازی هم که کسی جواب نمیده.

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,526
نام
علی
اقا جوی استیک خریدار نداشت بازش کردم خودم استفاده کنم

photo_2020-09-04_21-49-19.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------
دوستان اهل فن یه سوال داشتم
کودوم ورژن بازی رو بگیرم ؟
اگر ارزونترین رو بگیرم بعدا میتونم آپگرید کنم ؟
ممنونم

آخرین ویرایش:

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
بعد از این مدت که از این شبیه ساز استفاده کردم، کم کم داره نظرم نسبت بهش عوض میشه. خیلی از چیز هایی که "باید" تو شبیه ساز میبودن و مایکروسافت گفته بود هستن، یا نیستن، یا اگه هستن درست عمل نمیکنن.

Autopilot در این شبیه ساز Disaster عه :D کلا از سر تا پا ایراده، چیز جزئی نیست.
حتی FS9 هم اتوپایلتش مثل آدم کار میکرد

Live weather اصلا لایو نیست، اینا مثل اینکه منبع آب و هواشون رو از یه سازمانی چیزی به نام MeteoBlue میگیرن، بعد اون میاد تو شبیه ساز، که اصلا دقیق نیست. به عبارتی آب و هوای شبیه ساز رو گزارشِ MeteoBlue از هوای جهان تشکیل میده. این حجم از نمرات بالای شبیه ساز رو درک نمیکنم واقعا. حالا جدا از بقیه چیزا از اول رلیز تا الان گزارش جهت و سرعت باد خراب بوده. هر نقطه ای که من رفتم جهت باد 225 و سرعتش 3KT بوده. چیز به این مهمی که بزرگترین فاکتور نحوه پرواز یک هواپیماست رو از اول رلیز تا الان درست نکردن. (البته گفتن دارن روش کار میکنن، ولی یعنی چی؟ باید قبل رلیز روش کار میکردن، یا میگفتن که فعلا گزارش باد نداره شبیه ساز)

نور پردازی شب افتضاح هست. یعنی برداشتن یه فیلتره نمیدونم چیه اضافه کردن، عکس های ماهواره ای که دانلود میشن حالت نورانی به خودشون میگیرن. انگار زمین یک منبع نوره :D از نزدیک خیلی خوبه، البته بازم جای کار داره، ولی از ارتفاع (نا سلامتی شبیه ساز پرواز هست) نور پردازی هم Disaster عه. در حد Prepar3D هم نیست.
ee305eabf22e632c83d0dee5dcfa5a948ce1fb87.png

تو ارتفاعات بالا، تکسچر عکس های ماهواره ای به طرز شدیدی افت کیفیت دارن. طوری که واقعا در حد یه بازی سال 2020 نیست. باید بذارن انتخاب کنیم چه کیفیتی میخوایم برای استریم دیتا. اصلا از پهنای باند استفاده نمیشه تو ارتفاعات بالا.
2f7a5ffcb54a5dcafc1029480687f6e6ef22ccd7.jpeg

ابرهای بازی فقط در اسکرین شات ها و در شرایط نوری خاص، زیبا و چشم نواز ان. از نزدیک، حالت پیکسل پیکسل ان. امتحان کنید میبینید.

برف پاک کن ها شیشه رو پاک نمیکنن :D (خب چرا گذاشتین اصلا برف پاک کن؟)

در کل، این شبیه ساز در حالت فعلیش بیشتر یه گیمی هست که بری 2 3 ساعت از گرافیک و منظره های نزدیک با هواپیما های ملخی به صورت کاملا کژال لذت ببری. (البته منکر این نیستم که کاملا پتانسیل یک پلفترم جدید شدن رو داره و دارای ویژگی های خارق العاده هم هست)
حتی SDK شبیه ساز هم کامل نشده که بدن به Dev ها تا اد آن های پیچیده بدن.
مایکروسافت فقط به پرواز با هواپیما های ملخی و تو ارتفاعات کم اهمیت داده. در این شرایطش فرسخ ها با "شبیه ساز" فاصله داره. ارلاینر ها نه از لحاظ پرفورمنس و نه از لحاظ Realism بهشون توجه شده. نمیدونم این همه نمره 8 و 9 و 10 رو واسه چی گرفته. باید این نکات رو در نظر بگیرن Reviewer ها، باید از فلایت سیمر ها کمک میگرفتن برای Review هاشون. شبیه ساز پرواز مایکروسافت حتی از ارائه چیز هایی که گفته داخل شبیه ساز هستن عاجزه.

سورس عکس ها: فروم MSFS

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
دوستان بازی اصلا فریم خوبی نمیده...چه توی low چه توی high زیاد فرقی نداره...من با 1660ti داخل کابین 18 فریم دارم بیرونش 25...
شما هم همینطور هستین؟

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
دوستان بازی اصلا فریم خوبی نمیده...چه توی low چه توی high زیاد فرقی نداره...من با 1660ti داخل کابین 18 فریم دارم بیرونش 25...
شما هم همینطور هستین؟

روی 1080p با تنظیمات متوسط حدود ۵۰ تا۶۰ فریم باید بگیری!
یجای کار میلنگه شاید cpu

Sent from my iPhone using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
شما هم همینطور هستین؟
بازی که خیلی سنگین هست در کل اما احتمالا سی پی یوت جوابگو نیست و گرافیکت شدید باتل نک میشه وگرنه با 1660ti دلیلی نداره اینقد فریم بده، رو لو حداقل باید 60-70 فریمو بگیری رو الترا هم 30-40 فریم، بنچمارکا رو ببین.

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
سی پی یو ۹۷۵۰ هستش..فک نکنم باتل نک بشه با این گرافیک....جالبه داخل کابین فریم به ۱۸ میرسه...روی ssd m.2 هم تست کردم فرقی نداشت...خیلی دوست دارم این بازیو... از نسخه های قبلی بازی میکردم....نمیدونم چرا اینطوری میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر