نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2021 Press Conference

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
IMG_20210526_223451.jpg

[ویرایش]: مایکروسافت بطور رسمی از نمایش خود با نام Xbox & Bethesda Games Showcase پرده برداشت.

تاریخ مراسم: 23 خرداد ساعت 21:30

تمرکز مراسم: بازیهای Xbox Game Studios و Bethesda و همچنین پارتنرها و بازیسازان دیگر از سراسر جهان

زمان مراسم: 90 دقیقه.

این مراسم بصورت زنده از صفحات Xbox در:

Twitch
Youtube
Twitter
Facebook

پخش خواهد شد.

xbox-bethesda-e3-2021-plans.jpg

بعد از یکسال غیبت، E3 دوباره برگشته و به همین دلیل گیمرها شوق زیادی برای مراسم امسال دارند. هرچند با توجه به همه گیری ویروس کرونا قراره مراسم امسال با فرمتی کاملا آنلاین برگزار بشه و دیگه شاهد جمعیت و هیاهوی زیاد در کنفرانس ها نیستیم، اما این دلیل نمیشه که سیلی از بازیها و نمایش های جدید نبینیم.

IMG_20210516_083127.jpg

چه انتظاراتی باید از کنفرانس مایکروسافت داشته باشیم؟​

اولین چیزی که انتظار میره، یک نمایش از Halo Infinite به همراه تاریخ عرضه است. به همین شکل تریلری از بازی Grounded و اینکه چه زمانی از early access خارج شده و بصورت یک بازی کامل عرضه میشه. همینطور با توجه به اتمام پروسه ساخت Psychonauts 2 انتظار میره که تاریخ عرضه این بازی هم به همراه یک لانچ تریلر اعلام بشه. احتمالا نسخه کنسولی Microsoft Flight Simulator هم نمایش جدیدی همراه با تاریخ عرضه داشته باشه.

اما شاید مورد انتظارترین نمایش مراسم امسال، دستپخت جدید Bethesda Game Studios یعنی Starfield هست. بازی مرموزی که سه سال از معرفی اون میگذره و چندین ساله که بی سر و صدا در دست ساخته. با توجه به خریده شدن کمپانی بتسدا در سال گذشته، احتمالا مایکروسافت حساب زیادی روی این عنوان که اولین IP جدید Bethesda Game Studios در 25 سال اخیر هستش، کرده و همه منتظر یک معرفی کامل از اون هستیم.

عنوان بعدی که دوستداران سبک ریسینگ و ماشین سواری منتظر اون هستند، شماره بعدی سری Forza Horizon هست. با وجود اینکه شماره پنجم این عنوان هنوز معرفی نشده اما شایعات قوی و بسیار زیادی در چند ماه اخیر شکل گرفته و میتوان انتظار رونمایی از اون رو در مراسم امسال داشت.

به گفته اینسایدر و گزارشگر سایت Gamesbeat جف گراب، مایکروسافت اینبار قصد نمایش CG نداشته و احتمالا بیشتر تریلرها از بازیهای نزدیک به عرضه و بصورت گیم پلی هستند. به هرحال باید منتظر موند و دید از بین عناوین متعدد و زیادی که تا بحال از طرف Xbox معرفی شدند کدام بازیها نمایش جدید خواهند داشت.

غیر از عناوین فرست پارتی، انتظار میره مایکروسافت قراردادهای متعددی با استودیوها و ناشرهای third party هم داشته باشه و از اون ها بصورت day one on gamepass یا انحصاری پلتفرم های خودش معرفی کنه. تا بحال شایعات زیادی در این زمینه هم وجود داشته و باید دید تا چه حد این شایعات درست از آب درمیان.

امیدواریم که E3 امسال، شروع برگشت به شکوه گذشته این مراسم پرطرفدار باشه و تمام گیمرهایی که منتظر عناوین مورد علاقه خود هستند رو راضی کنه.

آخرین ویرایش:

Unch@rted

کاربر سایت
May 29, 2021
39
بخوایم بیطرفانه داوری کنیم نمایش های CG بدون گیمپلی با آهنگای شاد که نشد کنفرانس. همه چی رو حواله دادن به انتهای 2022 به بعد که بازم مشخص نیست برسن یا نه.
از 2014 تا 2022 خودش یه نسل گیمرها رو پرورش داده, دیگه چه برسه طرفدار ایکس باکسی که از اون موقع تا انتهای سال آینده میلادی بشینه که آرزوهاش برآورده بشه یا نه! خداییش چه صبری دارین شماها!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
واقعا عالی بود، اسپنسر بازم نشون داد واقعا کاربلده، واقعا بهترین کنفرانس مایکروسافت توی این 4 5 سال اخیر بود تقریبا توی تمامی سبک ها بازی داشتند هرچند یه سری از بازی‌ها صرفا بخاطر پرکردن گیم پس بودند ولی تعدادشون زیاد نبود، در کل با توجه به اینکه زیاد نیست این استودیو ها خریداری شدند واقعا کنفرانس خوبی بود

اصلا از اسپنسر توقع نداشتم یه همچین کنفرانس ـی رو تحویل طرفدارا بده! :D درست زمانی که کمپانی ها اکثریت مشکل خوردن و یه نمایش درست حسابی ندارن، مایکرو امشب یکی از "با کیفیت ترین" نمایش های خودش رو در این چند سال داشت.
سونی قشنگ داره خودزنی میکنه با حضور نداشتن تو E3 و جدا کردن خودش از بقیه. خودزنی که نه، خودکشی محض ـه :D از نظر من جیم رایان واقعا دستاورد خاصی نداشته جز استفاده از منابع ـی که طی سال ها توسط امثال شان لیدن برای پلی استیشن فراهم شده بود. تاثیر این گوشه گیری ناگهانی، این میشه که یه پلیر عادی مثل من مراسم های سونی در E3 طی سال های 2013 تا 2017 (2018 رو نام نبرم بهتره) رو به طور کامل از حفظه، ولی یه دونه از SoP ها رو حتی رغبت نکرد ببینه :D

من که واقعا با این رویه، طولانی مدت چشم اندازی برای سونی نمیبینم. فعلا با استودیو های خودش سرگرم باشه تا بعد... :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آقا خب یک ریکپ داشته باشیم :D

اول اول، استارفیلد... فوق العاده بود :D از همین الان شدیدا منتظر 11/11/22 عم :)) و نکست جن آنلی! جالبیش اینه که نوشت 25 سال در حال ساختشن :)) یعنی 25 سال ایده شو داشتن بزرگ تر میکردن و میپروروندن. امیدوارم یک بلوغ کاملی داشته باشه :D
بعد استاکر... الله اکبر :D فتبارک الله واقعا :D ولی یک مشکلی که داشت این بود که بازی 2021 رو تاریخ 2022 زدن. به نظر من تاخیر ها (مخصوصا تاخیر هایی که باعث موکول شدن به سال بعد میشه) باید قبل کنفرانس اعلام بشه... اگر مثلا هفته پیش میگفتن 2022 میاد و امروز تاریخ دقیق میخورد خیلی بهتر بود.
B4B اونم رو گیمپس معرکست :D معرکه!!
کونترابند بازی جاهطلبانه جدید XGP و اولنچ، تریلرش واقعا جذاب بود :D فقط امیدوار بودم تریلر این گیم هم نشون بدن :( در کل خیلی منتظرشم :D
بتلفیلد... واقعا جنگه :D و واقعا فکر نمیکردم طوفان و گردباد اینجوری هیجان بده :D مادر بگرید :D
Twelve Minutes که عشق منه :D دی وان گیم پس هم که واااای :D (قبلا تایید نشده بود)
سایکوناتس 2 واقعا معرکه بنظر میاد :| واقعا معرکست...
پارتی انیمالز خیلی فان بود :)) خیلیی!!!
مونتاژ بتزدا و بازیای گیمپس و نسخه اپگرید شده دووم و F76 و ESO هم بد نبودن :D به هر حال کنفرانس بتزدا عم هست :D
هیدس!!! دی وان روی گیمپس... واقعا تجربش برای هر XBOX پلیری واجبه :D
هیلو معرکه بود :| گرافیکشو واقعا الان بگید خوب نیست میزنم بن ـتون میکنم :)) حقیقتا دمشون گرم واقعا عالی بود تریلر سینگل پلیر. مولتیش هم واقعا جذاب بود... فقط اینکه تاریخ ندادن رو اعصاب رفت...
Somerville جذاب بود :D اتمسفر خاصی داشت و حس مرموزی میداد :D
Plague Tale 2 واقعا جذاب بود :D من که عاشق نسخه اول شدم و اینم فوق العاده بود :D منتظرشم شدید :D گیمپس هم فکر کنم زد!
فارکرای 6 تو 2-3 هفته اخیر 4 تا تریلر داشت :D و این 5می بود :D ولی باز از همشون بهتر بود و واقعا خفن بود :))
Atomic Heart اونم تو گیمپس؟؟!! فاااک :D ماکروسافت خوب دل روس هارو بدست اورده :D
Replaced از بهترین نمایش های شب بود. من از نمایش های مورد علاقه و فراموش شدم، Last Night عه و این دقیقا همون وایبو میداد. در غیاب اون، عاشق این شدم شدید!! واقعا منتظرشم :D
Age 4 جذابه :D من فن سری نیستم ولی خب جالب بود :D
TOW2 فوق العاده خنده دار بود :D واقعا خندیدم خیلی :D و بنظر خیلی مونده تا رلیزش ولی خب واقعا نمایش خلاقانه خوبی بود :D
Grounded هم واقعا خنده دار بود :D کمتر وقتی میاد اینجوری بخندم سر تریلر ها ولی این دو تریلر آبسیدین منو خندوندن خیلی =))
Flight Simulator که بسی زیبا و آرامش بخشه :D من فکر نکنم هیچوقت بازیشو تجربه کنم ولی همین تریلر هاش آرامش میده دوسش دارم :))
و ... FORZA FU@#ING HORIZON 5!!! من اول بگم سر استریم این قسمت خیلی افت کیفیت کرد. اصلا کیفیتش لذت بخش نبود. من از موافقان مکزیک بودم ولی زیادی بیابونی شد :D اونقدر محیطش برام ارضا کننده نبود ولی خب اوکی بود. این حس رانندگی و عالی بودنش از حیث ریسینگ ولی قلبمو برد :D کلا این سری معرکست :D حالا گفتم. بعد از اتمام کنفرانس هم رفتم تریلر رو دوباره فول اچ دی دیدم. و مادر بگرید :| این گرافیک واقعا از بهترین چیزاییه که تو صنعت دیدیم :| باورم نمیشه این حجم از جزئیاتو!! در انتها، امیدوارم تا 9 نوامبر برای چند سال غرق شدن در مکزیک زنده باشیم :D
در انتها، Redfall و یا پروژه omen خودمون راستش با تصوراتم خیلی متفاوت بود :( یک فانتزی ومپایر تو قرن 18 اروپا تصور میکردم ولی خیلیی متفاوت بود :D ولی بازم جذاب بود :D به آرکین اعتماد کامل داریم :D از بهترینای صنعت هستن :D

آقا قبل اینکه جمع بندی کنم یک موردیو بگم، نمایش کمپین بازی گیمپلی بود فکر کنم :/ وسطش قشنگ دوربین رفت رو اول شخص و گرپلینگ هوک زد و بعدشم کاملا معلوم بود in-game عه. و واقعا پیشرفت گرافیکی بینظیر بود :D
اون وسطا چند تا بازی کوچیک دیگه هم بود که یادم نیست :D ولی اوناعم عالی بودن :D اون ژاپنیه مخصوصا خیلی جذاب بود :D

خب درمورد کنفرانس، قطعا پرفکت نبود. مشکل کم نداشت، ولی بازم خوبیاش زیاد بود خیلی!
اول بیام بدیاشو بگم :D فرمت GameGameGameGa... واقعا رو مخه :| فرصت آب خوردن نمیدن به آدم و واقعا این بده :| همون بازی Contraband که اینقدر شایعش شده کاشکی در حد 30 ثانیه میومدن رو استیج میگفتن این ip جدید و جاهطلبانمونه که توسط اولنچ ساخته میشه و ... این اولا باعث محو شدن این بازی مهم (و مخصوصا بقیه بازی ها) نمیشه، دوما یکم ریتم رو درست میکنه :| از هر 3-4 تا بازی یکیو باید اینجوری میکردن :| بعدش تاخیر استاکر و تاریخ نخوردن هیلو واقعا حس بدی داد... اینکه pete hines هم تیشرت Bite Back پوشیده بود وجود Redfall رو تایید کرد ولی به عنوان one more thing نه... اونقدر خوب نبود... حقیقتا شوتر جهان باز اخرین چیزیه که از آرکین تصور داشتم و مسئله اینه که قطعا بازی چندین 2017 ساختش شروع شده خیلی قبل تر از خرید ماکرو... هنوزم بازیای جدیدو با یک CGI خالی معرفی میکنن :/ همین کنترابند و ردفال ...
خب الانم بیام نکات مثبتشو بگم... خداروشکر دیگه خبری از WORLD PREMIER گفتن نبود :)) نکته مثبت اصلی کنفرانس بنظرم کیفیت نمایش ها بود. جدای اینکه بازیا چین، نمایش ها کیفیت بشدت عالی داشتن و به شخصه نمایش فیلری حس نکردم. گیمپس هم که واقعا پرفکت داره خوب میشه :| مراسم هم سوپرایزی نداشت راستش :D امیدوارم سوپرایز های بیشتری داشته باشن و یکم مواظب این اینسایدرا باشن :D همه ی بازیای مهم لیک شده بود :D

در کل با اینکه بمبی مثل خرید ها نداشت، بازیای مهم مثل FABLE / AVOWED / PD / HELLBLADE نبودن، ولی باز هم کنفرانس عالی بود و نشون داد واقعا از پاییز امسال اون آینده ای که چندین ساله وعده داده میشه شروع میشه :D برای من کنفرانس نه بینظیر، بلکه خیلی خوب و حدود 8-8.5 از 10 بود

پ.ن. باز هم یسری چیزا غایب بودن. کراسفایر رمدی، اسکورن، برایت مموری و ...

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
فکر می کنم این که هر کسی با یه تیکه از کنفرانس حال کرده یعنی کنفرانس کار خودش رو خوب انجام داده و برای هر کسی به چیزی داشته.
کنفرانس خوبی بود. البته که ماکروسافت هم تمامی برگ های خودش رو رو نکرده. بنابراین هنوز کلی رویداد جذاب می دونه داشته باشه برای آینده.
امیدوارم برای اطلاعات بیشتر از بازی ها یه رویکرد شبیه دایرکت نینتندو در پیش بگیرند و بازی های با مدت زمان نسبتا طولانی توش نشون بدن.
در کل هشت و نیم از ده

در آخر اضافه کنم سایکوناتز چقدر عالی به نظر میاد .

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
واقعا چسبید این 90 دقیقه! :D دمشون گرم که با تمام سختی های یک سال و نیم اخیر چنین کنفرانسی رو برگزار کردن. فرمت و خود بازی ها جفتشون عالی بودن. تازه هنوز تو فازی هستیم که خیلیامون نمایش هایی مثل FH5 رو با کیفیت 4K ندیدیم. :D

پ.ن: اینو یکی دست به دست کنه برسونه به تاپیک Vs که من شک ندارم همه الان توش بی دلیل کلی جنگ و ترول راه انداختن. :))

photo5922255977422370411.jpg

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
فکر کنم تریلر فورتزا اولین تریلر یه بازی ریسینگ بود که میخکوبم کرد! :D حقیقتا بی‌نظیر بود. یعنی منی که چیزی از این سبک حالیم نمی‌شه و علاقه‌ای هم بهش ندارم شدیدا دلم خواست تجربه‌ش کنم! :)) خود بازی جدا، چقدر ‌‌خوب ارائه‌ش کردن! حتی قسمت مصاحبه با سازنده یا روایت کردن کارگردان بازی هم جالب و سرگرم کننده بود. تریلر SF و بازی جدید Arkane هم دوست داشتم. خصوصا بازی ‌Arkane. ولی واقعا فکر نمی‌کردم تریلر موردعلاقه‌م از E3 امسال متعلق به یه بازی ریسینگ باشه، اما مثل این که اشتباه می‌کردم!‌ :D

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
قشنگ معلومه که مایکرو یه سرمایه گذاری سنگین و حساب شده برای این نسل انجام داده.
گل سرسبد ماجرا برای من هیلو بود که واقعا میشه افزایش سطح کیفی نسبت به تریلر های قبل رو توش دید :x (فقط امیدوارم به سندرم کوجیمایسم8-> دچار نشه که قبل عرضه MGS 5 ملت کم و بیش از توییست پایان گیم خبر داشتن :D:D)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر