Metal Gear Solid 4 World Tour 2008

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

بعد از تمام شدن ساخت MGS4، سازندگان این بازی برای دیدار با Fan های بازی و همچنین جلساتی به نقاط مختلفی از دنیا سفر میکنند. کسانی که در این تیم هستند عبارتند از: Hideo Kojima ( کارگردان بازی )، David Hayter ( بازیگر صدای Old Snake )، آقای Yoji Shinkawa، آقای Ryan Payton ( میشه گفت دستیار کارگردان )

mgs4worldtour.jpg

برنامه ی زمانبندی این سفر ها به شرح زیر است:
  • June 2nd: London, UK at HMV Oxford (Hideo Kojima, Yoji Shinkawa) [more here]
  • June 3rd: Milano, Italy [private show]
  • June 4th: Madrid, Spain [private show]
  • June 6th: Hamburg, Germany at SATURN
  • June 7th: Amsterdam, Netherlands at Media Markt Arena
  • June 9th: Paris, France at FNAC FORUM
  • June 11th: Tokyo, Japan at Yodobashi Camera
  • June 11th: New York, USA at Times Square Virgin Megastore (Hideo Kojima) [more here]
  • June 11th: Los Angeles, USA at Best Buy (David Hayter, Ryan Payton)
  • June 12th: San Francisco, USA at Sony Metreon
  • June ??: Tokyo, Japan
  • June ??: Yokohama, Japan
  • June ??: Osaka, Japan
منبع: Gamingbits.com

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
فکر میکنم می خوان با این کارشون ببنین که نظر فن بوی ها واسه ساخت نسخه بعدی چیه که بعداً بهونه کنن که شماها خواستید کوجیما هم گفت باشه ....:laughing:
ولی اگه قانع شن که این بازی با حضور استاد کوجیما و استاد دیوید هایتر ادامه داشته باشه که واقعاً خوب میشه

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
امکان داره ضد حال بخورن تو بعضی از نقاط... امیدوارم این اتفاق نیفته. ولی واقعا برنامشون فشرده هست و خرجش هم بالا. همون خرج مترجم خیلی زیاده من توی یوتیوب دیدم کوجیما به زور انگلیسی حرف میزنه.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امکان داره ضد حال بخورن تو بعضی از نقاط... امیدوارم این اتفاق نیفته. ولی واقعا برنامشون فشرده هست و خرجش هم بالا. همون خرج مترجم خیلی زیاده من توی یوتیوب دیدم کوجیما به زور انگلیسی حرف میزنه.
مترجمش یکی از دستیاراش هست. فکر کنم اونم برده باشه. ( اون لیست افرادی که من نوشتم یکم ناقص هست چون توی YouTube دیدم که چند نفر دیگه از اعضای MGS4 هستند از جمله دوبلور صدای Mei Ling که ظاهراً به جزء بازیگری صدا، کارهای دیگه ای هم میکنه. )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر