Metal Gear Rising می تواند یک سری جدید باشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
mgs-rising1.jpg

بر اساس گفته ی سازنده ی بازی یعنی Shigenobu Matsuyama نسخه ی جدید این بازی یعنی Metal Gear Solid Rising می تواند یک سری جدید از MGS را پایه گذاری کند!

او می گوید شایعات زیادی وجود دارد که می گویند Metal Gear Solid Rising یک نسخه فرعی بوده و در کنار داستان اصلی قرار دارد اما این ها درست نیست و MGS:R یک داستان فرعی ندارد بلکه ما ساخت یک سری جدید از MGS را بر اساس معیار های دیگر در نظر داریم!

Hideo Kojima و افرادی که در شرکت وی به کار مشغولند در ساخت MGS:R دخالت مستقیمی ندارند بلکه آنان روی MGS: Peace Walker و MGS: Solid Snake 3D تمرکز کرده اند!

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ی MGS:R مشخص نشده است اما عرضه ی آن روی PS3 و PC و X360 به تایید رسیده است!

منبع!

• Like
Reactions: Morteza

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
Hideo Kojima و افرادی که در شرکت وی به کار مشغولند در ساخت MGS:R دخالت مستقیمی ندارند بلکه آنان روی MGS: Peace Walker و MGS: Solid Snake 3D تمرکز کرده اند!
یاد قدیما بخیر که ما چی می گفتیم و چی جواب می شنیدیم :D

این تاپیک بسیار دیدنی است، تاپیکی که تو E3 ارسال خبرشو گذاشتم :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
MGS هر چی باشه، عرضه یه نسخش واسه PC غنیمته.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,854
نام
وحید
به عقیده من این سری هم یکی از بهترین ها خواهد بود در مورد شنمو هم بگم اگه تایید بشه بمب خبری میشه

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
199
به نظر من امکان نداره یه MGS ساخته باشه کوجیما تو ساختش دخالت نکنه مخصوصا اینکه این اولین بازی که برای xbox360 هم میاد و کوجیما حاضر نمی شه اعتبارش زیر سوال بره.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
هرچی هست و هرکی داره کار میکنه با توجه به چیزی که توی E3 دیدیم خیلی خوب بنظر میاد .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
این هم شد بازی
لیاقت شما همون بازی که با امتیاز 6.5 دادن بیرون هست.چی کار به این بازی داری عزیز؟
هرچی هست و هرکی داره کار میکنه با توجه به چیزی که توی E3 دیدیم خیلی خوب بنظر میاد .
برای یه بازی Cyborg فوق العادست اما برای بازی ای که MGS باشه و کوجیما توش کاری نکنه نمیشه گفت خوبه...MGS یعنی کوجیما...کوجیما یعنی MGS...:d
من که از همون اول تریلر همون حس mgs بهم دست داد! نمیدونم چه جور حسیه! ولی همون صحنه اول تریلر که اون 2 تا پنکه میچرخید یه جوری بود.. ! کلا mgs یه حس خاصی داره!! که من اون حس رو تو این بازی هم دیدم!
اون مپ MGO خوراک منه:))

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من که از همون اول تریلر همون حس mgs بهم دست داد! نمیدونم چه جور حسیه! ولی همون صحنه اول تریلر که اون 2 تا پنکه میچرخید یه جوری بود.. ! کلا mgs یه حس خاصی داره!! که من اون حس رو تو این بازی هم دیدم!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
البته قبل از اینکه بعضی از دوستان برای خودشان آهنگ های خوشحال بزنند و سعی در کوبیدن RISING داشته باشند در صورتی که می دونند در E3 چه نمایش عالی داشت به این یکی خبر هم گوش بدهند.کونامی آمریکا تایید کرده
Hideo Kojima to Continue Working on Metal Gear Solid

تیکه جالبش هم :

I've been asked a lot, 'Is this going to be a side-story or spin-off to the MGS series?', but what I'm positioning is that there will be a Hideo Kojima game that is MGS, but what we are planning as Kojima Productions is have this Raiden Rising as almost as a standard so that there's an MGS and the Rising going back-and-forth in the future."

منبع

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
خب دیگه بازی رسما MGS شناخته شد با وجود کوجیما...تکبیر!:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر