PlayStation MediEvil Remastered

p17a_josh-singh-sirdan-beauty1.png
سبک بازی اکشن ماجراجویی ، هک اند اسلش می باشد . بازی خاطره انگیز Medievil در سال 1998 توسط سونی برای پلی‌استیشن 1 منتشر شده بود . این بازی نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرده است . کارکتر اصلی بازی با نام Daniel Fortesque برای دفاع از امپراطوری خود با زاروک باید به نبرد بپردازد . بازیکن قادر است از سلاح های بسیار متنوعی استفاده کند . این سلاح ها شامل سلاح های با برد نزدیک مانند شمشیر و گرز، همچنین سلاح های با برد دور مانند کمان های پولادی هستند ، خریداران نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی Medievil ، روی PS4 PRO می‌توانند آن را بMedievil Remasteredا رزولوشن 4K تجربه کنند .
From Sir Dan and all of us here at PlayStation: Happy Halloween

عکسهای 4K

تریلر 4K

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تریلر جدید دوربین سوم شخص پشت کرکتر نشون میده

کلا امیدی بهش ندارم از دمو که راضی نبودید و تم ترسناکشم که لطف کردن تبدیلش کردن به تم بچه گانه برای خردسالان واقعا باعث تاسفه که سونی به فن های قدیمی پشت میکنه تا یه مقدار بیشتر بفروشه R&C زباله بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تریلر جدید دوربین سوم شخص پشت کرکتر نشون میده

کلا امیدی بهش ندارم از دمو که راضی نبودید و تم ترسناکشم که لطف کردن تبدیلش کردن به تم بچه گانه برای خردسالان واقعا باعث تاسفه که سونی به فن های قدیمی پشت میکنه تا یه مقدار بیشتر بفروشه R&C زباله بود
حالا هی بگو :p
رچت عالی بود! در سطح aCiT نبود، ولی عالی بود:D تمش هم از دوران PS3 که دست نخورده بود:-"
دوران PS2 هم حس میکنم تا حدی وضعیت سری رچت مثل جک بوده باشه که هر نسخه یه جوری بوده، و با این حال همونم نسبت به جو باز خیلی ملوتر بوده باشه... که میشه همون رچت های PS3 :-"

اینم PS1 بازی نکردم، ولی با این حال تم خوبی داره، کلا با این قیافه و حرکات طرف نمیدونم چه تمی انتظار میشه داشت:D

ولی مشکل بازی اینه گیم پلیش، دوربینش و همه چیش به جز گرافیکش به شدت تاریخ گذشته ست:D
این مثل بازی های پلتفرمر نیست که راحت به خاطر گیم پلیش دووم بیاره!
قشنگ بایا یه ریبوت میکردن، ازش یه AA یا یک ARPG خفن در میوردن! قشنگ پتانسیلش رو داره:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حالا هی بگو :p
رچت عالی بود! در سطح aCiT نبود، ولی عالی بود:D تمش هم از دوران PS3 که دست نخورده بود:-"
دوران PS2 هم حس میکنم تا حدی وضعیت سری رچت مثل جک بوده باشه که هر نسخه یه جوری بوده، و با این حال همونم نسبت به جو باز خیلی ملوتر بوده باشه... که میشه همون رچت های PS3 :-"

اینم PS1 بازی نکردم، ولی با این حال تم خوبی داره، کلا با این قیافه و حرکات طرف نمیدونم چه تمی انتظار میشه داشت:D

ولی مشکل بازی اینه گیم پلیش، دوربینش و همه چیش به جز گرافیکش به شدت تاریخ گذشته ست:D
این مثل بازی های پلتفرمر نیست که راحت به خاطر گیم پلیش دووم بیاره!
قشنگ بایا یه ریبوت میکردن، ازش یه AA یا یک ARPG خفن در میوردن! قشنگ پتانسیلش رو داره:D
آقا جان من برو acit دوباره بازی کن یا اصلا برو نسخه اصلی ps2 بازی کن و با ریمیک مقایسه کن قشنگ همه چیش مقایسه کن از داستان گرفته تا شخصیتا بیا بگو کدوم بهتره! :p ریمیک بازی بدی نیست ولی برای خرد سالان ساخته شده و از نظر داستانی نصف نسخه اصلی هم نیست و این یه فکت تو نسخه اصلی داستان تاثیر گذار تر و از همه مهم تر جدیه و رچتش یجورایی پانکه! ولی ریمیک چی یه داستان ضعیف و همه چیش شاد و شنگول و برای بچه هاست به علاوه سازنده اصلا وقت نذاشته برای این ریمیک (کلا 10 ماه!)
بازی اصلا کمدی نداره شخصیتا رو انیمیشن هاشون کار نشده و بی مزن در حالی که نسخه اصلی هم انیمیشن ها خفنه و هم شخصیت ها خنده دارن این کم کاری قابل توجیه نیست!
این نگاه کن یه شخصیت عجیب کثیف و ته خنده به صورت کاملا انیمیت شده
119460

حالا این ببین یه شخصیت مهربون شاد و شنگول بی مزه و از همه مهم تر حتی یکذره هم رو انیمیشنای صورتش وقت نذاشتن امگار بازی یه rpg خفن با هزاران دیالوگ!

119461

اگه حرفای من قبول نداری حرفای tj fixman نویسنده R&C های ps3 و همینطور ریبوت رو که قبول داری وقتی که این بنده خدا برای نویسندگی برگشت سونی به صورت کامل دستش برا داستان بست طرف میخواسته یه داستان خوب مثب گذشته ارائه بده ولی باهاش مخالفت شده چرا؟ چون مثلا چرا از کلمه kill تو داستانت استفاده کردی! طرف کامل از سری کنار کشید این میشه تبدیل کردن یه فرانچایز معروف به خاله بازی برای فروش بیشتر یه توهین بزرگ به طرفدارا!

درباره medievil منم بازی نکردم ولی این ببینی خودت متوجه میشی که چرا بازی واسه خرد سالان اگه میخوای بازم هست! این بود نتیجه زحمت سازنده اصلی!

119462

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آقا جان من برو acit دوباره بازی کن یا اصلا برو نسخه اصلی ps2 بازی کن و با ریمیک مقایسه کن قشنگ همه چیش مقایسه کن از داستان گرفته تا شخصیتا بیا بگو کدوم بهتره! :p ریمیک بازی بدی نیست ولی برای خرد سالان ساخته شده و از نظر داستانی نصف نسخه اصلی هم نیست و این یه فکت تو نسخه اصلی داستان تاثیر گذار تر و از همه مهم تر جدیه و رچتش یجورایی پانکه! ولی ریمیک چی یه داستان ضعیف و همه چیش شاد و شنگول و برای بچه هاست به علاوه سازنده اصلا وقت نذاشته برای این ریمیک (کلا 10 ماه!)
بازی اصلا کمدی نداره شخصیتا رو انیمیشن هاشون کار نشده و بی مزن در حالی که نسخه اصلی هم انیمیشن ها خفنه و هم شخصیت ها خنده دارن این کم کاری قابل توجیه نیست!
این نگاه کن یه شخصیت عجیب کثیف و ته خنده به صورت کاملا انیمیت شده
View attachment 119460

حالا این ببین یه شخصیت مهربون شاد و شنگول بی مزه و از همه مهم تر حتی یکذره هم رو انیمیشنای صورتش وقت نذاشتن امگار بازی یه rpg خفن با هزاران دیالوگ!

View attachment 119461

اگه حرفای من قبول نداری حرفای tj fixman نویسنده R&C های ps3 و همینطور ریبوت رو که قبول داری وقتی که این بنده خدا برای نویسندگی برگشت سونی به صورت کامل دستش برا داستان بست طرف میخواسته یه داستان خوب مثب گذشته ارائه بده ولی باهاش مخالفت شده چرا؟ چون مثلا چرا از کلمه kill تو داستانت استفاده کردی! طرف کامل از سری کنار کشید این میشه تبدیل کردن یه فرانچایز معروف به خاله بازی برای فروش بیشتر یه توهین بزرگ به طرفدارا!

درباره medievil منم بازی نکردم ولی این ببینی خودت متوجه میشی که چرا بازی واسه خرد سالان اگه میخوای بازم هست! این بود نتیجه زحمت سازنده اصلی!

View attachment 119462
یادم رفت بهت جواب بدم:D الان پستت رو اونطرف دیدم که گفته بودی رچت رو بچگونه کردن یادم اومد:-"

از همین کاراکتری که مثال زدی شروع کنم، نه خسته دلاور:D وقتی بهت میگم خیلی وقته رچت اینه میگی نه، این بنده خدا از ToD طراحیش همینه! تو کمیک ها طراحیش همینه و کلا نسبت به PS2 خیلی تغییر کرده! بله...همون نسخه های PS3 که ازشون تمام قد در مورد ریمیک دفاع میکنی!
انیمیشن ها هم اشاره کردی که... دست گلت درد نکنه، سال هاست این سری رو با پیکسار مقایسه میکنندا، هر نسخه جدیل میاد، ملت میگن رچت جدید از انیمیشن های پیکسار فراتر رفته و ...:-"

رچت از اول هم طنز بوده و کار جدیی نبوده! کلا اینکه تم بازی حداقل از TOD تا زچت اخیر هیچ تغییری نکرده، انقدر هم همه جا هی این رو به عنوان فکت نگو:D چون ذره ای به حقیقت نزدیک نیست:D

در مورد کلمه Kill ، من در مورد چیزی که میگی خبر ندارم، ولی مطمئنم تو دیالوگ های mr. Zurkon بسیار از این واژه استفاده شده بود:D
ولی اگر بحث این بوده که رچت مثلا از این کلمه قرار بوده استفاده کنه، به خاطر درجه سنی بازی به نظرم چیز عجیبی نیست!

کلا تم بازی چیزی که من از رچت میبینم، زمین تا آسمون با Jak فرق داره! اون چیزی که تو میخوای Jak هست و نه رچت:D
خود جک هم سه نسخه دادن اولی بسی شاد و شنگول، دومی خیلی جدی(یه جورایی فرض کن مثل داستان های شوترهای نظامی:-" ) ، سومی بینا بین شد... مثلا یه چیزی مثل سری آنچارتد، نه اونقدر شاد و شنگول مثل رچت ها ( :p ) ، نه اونقدر جدی مثل شماره دومش... ولی به قدر کافی جدی بود که از بقیه پلتفرمرها یا بازی های با سبک گرافیک کارتونی داستان جدی تری داشته باشه :D

در کل، هم انتظار داشتن از رچت ریمیک با انتظار داشتن از یک بازی در حد aCiT فرق داره!
رچت ریمیک در حد خودش و قیمت خودش خوب بود، ولی اگر بخوام با یک بازی کاملا AAA مثل aCiT مقایسه کنم آره انتظاراتم رو بر آورده نمیکنه! که خوب انتظار غلطیه!
جدا از اینکه از 2009 تا الان یعنی یک دهه اخیر ما اصلا رچتی در حد سطح aCiT نداشتیم و ساخته نشده دیگه و بزرگترین پروژه شون برای رچت همین ریمیک و A4O بوده!

من که راضیم اصلا رچت در حد همون 15~20$ها که سالانه میدادن بدن تا اینکه تو یک نسل فقط همین یکدونه رچت رو گرفته باشم! :|

جک که نسل قبل منقرض شد ... اسلای هم که این نسل رفت که رفت:(
بیا هجین تک بازمانده هم حالا تو بکش...با فکت هایی که میدی و نزدیک به واقعیت هم نیستن:-"
---

در مورد Medievil اینجا هم یه عکس علم کردی میگی فلانه! والله این سر دنیل که من میبینم، از همون قدیم نه قیافش جدیه! نه حرکاتش، نه داستانش احتمالا(قهرمانی که همون اول جنگ هدشات شد:)) )

یه عکس گذاشتی یکم تیره تره میگی اینجوریه! که به طور کلی بیشتر از تیره و تار بودن بازی، نوع گرافیک بازیه که نسبت به گرافیک امروزی...به قولی انگار کثیف تر میزنه و اون وضوح رو نداره:D

خود PS توی یوتیوب مقایسه PS1 و PS4 بازی رو گذاشته، من که دیدم و به نظرم این چیزی که میگی و گند زدن بهش و کودکانه ش کردن اصلا نبود:D به نظرم از این نظر که بازسازی اون حس رو داره اتفاقا خیلی خوب عمل کردن و طراحی و ... خیلی خوبه! مشکل بازی اینه که گیم پلی تاریخ گذشته ست! اینچیزی که ساختن برعکس بقیه ی ریمیک ها به درد این دور و زمونه نمیخوره! سبک تا سبک فرق داره و اگر یک ریمیک جواب میده دلیل نمیشه همه بازی ها دقیقا با همون سیستم بام جواب بدن:D

---
بزار دوتا از فن های رچت رو که میشناسم هم بگم بیان ببینم نظرشون چیه:D
@Red V و @FrankinG
نظر شما در مورد وضعیت رچت، ریمیک و ... چیه؟
در مورد این medievil چی؟ به نظرتون درجه سنیش فرق کرده؟ :-"

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یادم رفت بهت جواب بدم:D الان پستت رو اونطرف دیدم که گفته بودی رچت رو بچگونه کردن یادم اومد:-"

از همین کاراکتری که مثال زدی شروع کنم، نه خسته دلاور:D وقتی بهت میگم خیلی وقته رچت اینه میگی نه، این بنده خدا از ToD طراحیش همینه! تو کمیک ها طراحیش همینه و کلا نسبت به PS2 خیلی تغییر کرده! بله...همون نسخه های PS3 که ازشون تمام قد در مورد ریمیک دفاع میکنی!
انیمیشن ها هم اشاره کردی که... دست گلت درد نکنه، سال هاست این سری رو با پیکسار مقایسه میکنندا، هر نسخه جدیل میاد، ملت میگن رچت جدید از انیمیشن های پیکسار فراتر رفته و ...:-"

رچت از اول هم طنز بوده و کار جدیی نبوده! کلا اینکه تم بازی حداقل از TOD تا زچت اخیر هیچ تغییری نکرده، انقدر هم همه جا هی این رو به عنوان فکت نگو:D چون ذره ای به حقیقت نزدیک نیست:D

در مورد کلمه Kill ، من در مورد چیزی که میگی خبر ندارم، ولی مطمئنم تو دیالوگ های mr. Zurkon بسیار از این واژه استفاده شده بود:D
ولی اگر بحث این بوده که رچت مثلا از این کلمه قرار بوده استفاده کنه، به خاطر درجه سنی بازی به نظرم چیز عجیبی نیست!

کلا تم بازی چیزی که من از رچت میبینم، زمین تا آسمون با Jak فرق داره! اون چیزی که تو میخوای Jak هست و نه رچت:D
خود جک هم سه نسخه دادن اولی بسی شاد و شنگول، دومی خیلی جدی(یه جورایی فرض کن مثل داستان های شوترهای نظامی:-" ) ، سومی بینا بین شد... مثلا یه چیزی مثل سری آنچارتد، نه اونقدر شاد و شنگول مثل رچت ها ( :p ) ، نه اونقدر جدی مثل شماره دومش... ولی به قدر کافی جدی بود که از بقیه پلتفرمرها یا بازی های با سبک گرافیک کارتونی داستان جدی تری داشته باشه :D

در کل، هم انتظار داشتن از رچت ریمیک با انتظار داشتن از یک بازی در حد aCiT فرق داره!
رچت ریمیک در حد خودش و قیمت خودش خوب بود، ولی اگر بخوام با یک بازی کاملا AAA مثل aCiT مقایسه کنم آره انتظاراتم رو بر آورده نمیکنه! که خوب انتظار غلطیه!
جدا از اینکه از 2009 تا الان یعنی یک دهه اخیر ما اصلا رچتی در حد سطح aCiT نداشتیم و ساخته نشده دیگه و بزرگترین پروژه شون برای رچت همین ریمیک و A4O بوده!

من که راضیم اصلا رچت در حد همون 15~20$ها که سالانه میدادن بدن تا اینکه تو یک نسل فقط همین یکدونه رچت رو گرفته باشم! :|

بیا هجین تک بازمانده هم حالا تو بکش...با فکت هایی که میدی و نزدیک به واقعیت هم نیستن:-"
---

در مورد Medievil اینجا هم یه عکس علم کردی میگی فلانه! والله این سر دنیل که من میبینم، از همون قدیم نه قیافش جدیه! نه حرکاتش، نه داستانش احتمالا(قهرمانی که همون اول جنگ هدشات شد:)) )

یه عکس گذاشتی یکم تیره تره میگی اینجوریه! که به طور کلی بیشتر از تیره و تار بودن بازی، نوع گرافیک بازیه که نسبت به گرافیک امروزی...به قولی انگار کثیف تر میزنه و اون وضوح رو نداره:D

خود PS توی یوتیوب مقایسه PS1 و PS4 بازی رو گذاشته، من که دیدم و به نظرم این چیزی که میگی و گند زدن بهش و کودکانه ش کردن اصلا نبود:D به نظرم از این نظر که بازسازی اون حس رو داره اتفاقا خیلی خوب عمل کردن و طراحی و ... خیلی خوبه! مشکل بازی اینه که گیم پلی تاریخ گذشته ست! اینچیزی که ساختن برعکس بقیه ی ریمیک ها به درد این دور و زمونه نمیخوره! سبک تا سبک فرق داره و اگر یک ریمیک جواب میده دلیل نمیشه همه بازی ها دقیقا با همون سیستم بام جواب بدن:D

---
@Red V و @FrankinG
بزار بگم که اصلا منظور من نفهمیدی و کلا اشتباه زدی داداش! :D اصلا نگرفتی چی گفتم الکی داری ماست مالی میکنی تا از کار سونی دفاع کنی ببین من نگفتم رچت ps4 بازی بدیه یا باید به اندازه jak تاریک باشه گفتم روش کار نشده و جذابیت نسخه اصلی رو هم حتی نداره و این فکت! داستان 1 اصلی منطقش بیشتره شخصیت پردازیش خیلی خیلی بهتره روش وقت گذاشته شده و با عشق سازنده رو ذره ذره جزئیاتش کار شده بذار دونه دونه برات توضیح بدم تا بفهمی.

The Plumber

از کجا شروع کنم.......بذار از همین شخصیت لوله کشی که عکسش گذاشتم شروع کنم این شخصیت تو هر قسمت از سری هست و کات سیناش همیشه فان بوده و مشخصه که سازنده روشون وقت گذاشته حتی تو acit! ولی تو ریمیک یه شخصیت مهربون و آروم و پیر مرد گلیه یه شخصیت کاملا بیخود :)اگه قبول نداری تصویری بهت نشون میدم و ویدیوهاش رو هم تقدیم میکنم تا از همه نظر لوله کش 1 اصلی و لوله کش ریمیک رو مقایسه کنی!

تو این صحنه که میبینی رچت برای اولین بار لوله کش رو میبینه و تیکه میندازه و لوله کش بر میگرده و میگه چی گفتی؟! و یجور جالبی با هم دیگه رفتار میکنن یجور که حس نمیکنی با یه بازی برای خرد سالان طرفی نه بلکه با یه بازی برای نوجوانان و شخصیت های باحال طرفی چیزی که رچت باید باشه و از درجه سنی بازیش مشخضه! و بعدش از فاضلاب میپره پایین و رچت حالش بهم میخوره

Capture.JPG

و اما رچت ps4 که انقدر ازش دفاع میکنی چه فرقی با این صحنه داره خب بذار بگم که انیمیشن های صورت این تیکه تو ریمیک حتی در حد ps2 هم نیست انگار بازی یه rpg صد ساعته با هزاران دیالوگ نه عزیزم چهارتا دیالوگ فان میخوای رد و بدل کنی این یعنی سازنده زورش آمده روش وقت بزاره! من نمیفهمم کرم سازنده از از این تغییر دیالوگ چی بوده تو ریمیک وقتی رچت برای اولین بار لوله کش رو تو ریمیک میبینه لوله کش خیلی دوستانه برمیگرده و میگه oh hello there im glad youre here!
یجور مثل این میمونه سلام بچه های گل که میشناسمتون و اصلا نمیشناسمتون اخی سفیتنون خراب شده عمویی درستش میکنه!
انگار رچت هزار ساله میشناستش خب این یعنی چی؟ معنی جز بازیی شاد و شنگولی برای بچه های خرد سال داره؟ تازه این مورد فقط درباره لوله کش نیست شامل همه شخصیت های ریمیک میشه که پایین تر بهت میگم

Capture.JPG

این ویدیو ها خودت همه چیزایی که گفتن مقایسه کن!

بریم مورد بعدی در مورد کلمه kill

درباره اونم اشتباه کردی عزیز این دیالوگ مال شخصیت های منفی بوده که شنیدن چنین چیزی ازشون هیچ ایرادی نداره بریم مورد بعدی

کلیت داستان و شخصیت پردازی

کلیت داستان رچت 1 ps2 خیلی خیلی بهتره بذار یه نمونه بذار برات مثال بزنم کلنک از تو یه کارخونه ای در آمده دیگه درسته؟ خب درسته تو نسخه اصلی وقتی آخرای بازی برمیگردی به همون جایی که کلنک ازش در آمد کلنک و کلنک از اونجا به عنوان زادگاهش یاد میکنه و دستگاهی که ازش درآمد رو مادر خطاب میکنه درست شنیدی مادر! اما ریمیک چی وقتی برمیگری میگه من یه حسی نسبت به این محیط دارم همین! نه کات سینی و نه دیالوگ درست و حسابی! این یه نمونش بود تو ریمیک همه شخصیت ها از دم بی جون و روباتین تو ریمیک رچت از وقتی که با کلنک آشنا میشه فقط دو کلمه باهاش صحبت میکنه انگار نه انگار که باهم دوستن اما تو نسخه اصلی انقدر با هم کلنجار میرن تا با هم دیگه دوست های صمیمی میشن مثل انسان های واقعی حتی فیلم بازی که زباله ای بیش نبود سعی کرد رابطه بین شخصیت ها رو نشون بده ولی سازنده بازی ذره ای وقت نذاشت! تو پایان نسخه اصلی وقتی که دشمنشون رو شکست میدن کلنک دستش میشکنه و میگه حالا چیکار کنم و رچت جوری رفتار میکنه که همکاریشون باهم تموم شده و میگه اوه تو خوب میشی و میزاره و میره کلنک اون لحظه قلبش میشکنه و با خودش فکر میکنه که رفیقش عجب عوضی بوده و میخواد بره که یهو رچت برمیگرده و میگه هی کجا داری میری ما هنوز اون دستت باید تعمیر کنیم........ به این میگن شخصیت پردازی به این میگن دوستی به این میگن داشتان نه رفتاری که شخصیت ها باهم تو ریمیک دارن الان به من بگو نسخه اصلی بهتره یا ریمیک؟! حتی A4O هم شخصیت پردازی درستی داشت و دوستی کورک با نفریس جالب بود!
تو نسخه اصلی رچت میخواد بخاطر یه دلیل کاملا مناسب میخواد دهن دشمناش سرویس کنه ولی تو ریمیک رچت میخواد قهرمان باشه به قول مازیار آخوی چه شیرین برنامه مخصوص کودکان! :)

طراحی رچت

من نگفتم طراحی رچت ps4 بده خیلیم عالیه و حتی بیشتر از رچت ps2 دوستش دارم اما این حرفت که که طراحی رچت تو ps4 همون مال ps3 اشتباه چرا چون رچت ps4 یچی بین A4O بازیی مخصوص خردسالان و PS3 دقیقا مثل کاری که سگا با سونیک بعد ورشکستگی کرد میگی نه خودت جدیت رچت تو ACIT ببین

119647

با گل پسر ps4 که میخواد قهرمان باشه مقایسه کن لول =))

119648

خلاصه بگم که پروسه ساخت این ریمیک بشدت ضعیت کمتر از یکسال یعنی 10 ماه بوده حتی لطف نکردن رو چندتا اسلحه جدید کار کنن همه تکراری

درباره medievil هم زحمت کشیدی رفتی مقایسه in game نگاه کردی برو مقایسه intro رو ببین و ببین چقدر نسخه ps1 چندشه و حالت ترس داره ولی ps4 خردسالا بیاین اینور بازار =))

حالا جالبه این کارهای سونی فایده ای نداشته و نهایتش همون فن ها بازی رو خریدن منتظر به گند کشیده شدن sunset هم باش =))

اینم نتیجه تلاش من فهمیدی که فهمیدی اگه نفهمیدی که واقعا نمیدونم چی بگم قدرت درکش نداری دیگه داداش :| شرمنده اینجوری گفتما کاربر خوبی هستی و از خوبای اینجا به حساب میای

ترافی لیست بازی هم آمده و خیلیم مناسب پلاته
MediEvil's PS4 Trophy List Has an Achievable Platinum

Akiba
بیا من میگم سونی داره جمع میکنه انحصاری های کوچکش تو بگو نه نمیخرن حاجی نمیخرن ضعف R&C هم از همین جا میاد

Soapbox: Sony Is Doing Its Smaller Exclusives a Disservice

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali

---

---
@Red V و @FrankinG

خب برسیم به بخش مورد علاقه ، ایضا پلتفرمر :D!

ریمیک رچت بشدت خوب بود ؛ یسری جاها جای کار بیشتری داشت ول در کل اون رسالت خودش :
آشنا کردن افراد جدید با سری
خاطره بازی و لذت فن ها

جفتش رو قشنگ ادا کرد و نمره های خیلی خوبی هم گرفت . 8.5 و 9 بود اکثراً که نهایت هم 85 شد فکر کنم .
گرافیک تکنیکی فوق العاده ؛ گیم پلی لذت بخش و کرکترهای دوست داشتنی .

IGN
It takes the characters that we fell in love with long ago, and sets them off on their most gorgeous quest yet. The deep and rewarding weapon system, beautiful and varied worlds, and charming-as-heck story make it an adventure that anyone with a PlayStation 4 should strap in for.

Game Informer
The colors pop, the worlds feel more alien, and the heart of the adventure is right where it needs to be: with explosions and rockets lighting up the screen like a Fourth of July fireworks celebration. When Ratchet’s doing what he does best (blowing stuff up), this new experience sings its classic tune well.

همونطور که حتی گیم اینفورمر هم میگه بازی رنگ و لعاب گرفته بود و بیشتر حالت ِ زنده تر داشت ترکیب رنگ ها .
و انتهاش هم اشاره میکنه بازی اون امای رچت ِ کلاسیک ُ با خودش بهمراه داره .

و اگه تا اینجا هم کمه دیگه گیم اسپات حجت تموم میکنه :

Game Spot
Ratchet & Clank is every bit as dynamic and fun as the 2002 original. It’s endearing and entertaining, a veritable power fantasy fueled by rockets and carried by specialty gadgets. Re-introducing a classic franchise to a new generation is a difficult task indeed, but Ratchet & Clank is a shining example of how it can be done.

بازی یه ریبوت تر و میز بود و قرار هم نبود یه ریمیک خفن و هیولا ببینیم چون مخاطباش از قبل مشخص بود .
قاعدتا TOD نبود که نسل قبل 89 شد متاش و چقدرم به خودم چسبید .

و اینکه اینا واضحات ِ ، کسی نظر دیگه ای داشته باشه اوکیه . ولی فکت چیزی که اکثر افراد و سایت ها روش متفق القول بودن و اونم لذت بخش بودن بازی ُ دنیاشه !

تمام !

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خب برسیم به بخش مورد علاقه ، ایضا پلتفرمر :D!

ریمیک رچت بشدت خوب بود ؛ یسری جاها جای کار بیشتری داشت ول در کل اون رسالت خودش :
آشنا کردن افراد جدید با سری
خاطره بازی و لذت فن ها

جفتش رو قشنگ ادا کرد و نمره های خیلی خوبی هم گرفت . 8.5 و 9 بود اکثراً که نهایت هم 85 شد فکر کنم .
گرافیک تکنیکی فوق العاده ؛ گیم پلی لذت بخش و کرکترهای دوست داشتنی .

IGN

Game Informer

همونطور که حتی گیم اینفورمر هم میگه بازی رنگ و لعاب گرفته بود و بیشتر حالت ِ زنده تر داشت ترکیب رنگ ها .
و انتهاش هم اشاره میکنه بازی اون امای رچت ِ کلاسیک ُ با خودش بهمراه داره .

و اگه تا اینجا هم کمه دیگه گیم اسپات حجت تموم میکنه :

Game Spot

بازی یه ریبوت تر و میز بود و قرار هم نبود یه ریمیک خفن و هیولا ببینیم چون مخاطباش از قبل مشخص بود .
قاعدتا TOD نبود که نسل قبل 89 شد متاش و چقدرم به خودم چسبید .

و اینکه اینا واضحات ِ ، کسی نظر دیگه ای داشته باشه اوکیه . ولی فکت چیزی که اکثر افراد و سایت ها روش متفق القول بودن و اونم لذت بخش بودن بازی ُ دنیاشه !

تمام !
دوست عزیز بازی لذت بخش بود درسته تجربه خوبیم بود ولی خودتم اشاره کردی که جای کار داشت! یکبار وقت بذار و اون پست من بخون ببین دروغ میگم :| همه ضعف ها و کم کاری ها نتیجه بودجه وقت و محدودیتی بود که سونی به سازنده داد

مشخصه کسی منتظر بازی نیست :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
فروش بازی ضعیفه ولی ماکتینگ سونی واقعا خوبه! این میخواید گردن کی بندازید؟ :D درسته بازی فیل شده ولی هنوز همون بازییه که ملت باهاش خاطره دارن :-"
حتی ازش پوستر به سبک فیلم های هالووینی دادن!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خوب دیشب بازی رو پلات کردم:ی

حال داد به طور کلی! :D

اول در مورد دوتا مشکل رو اعصابش بگم :D

یکی دوربین(و البته نه همه جا... بهش عادت میکنید...اما بازم بعضی جاها دیگه خیلی رو اعصابه:-" )

یکی بخش های پلتفرمر... بازیی که پلتفرمر نیست خو از ابن بخشا نزارید! اونم جوری که با افتادن از رو سکوها، یک خط جون کم بشه :(

---

اما بخش های خوب بازی:D

سیستم آپگریدها ... بعد از هر مرحله، یه آپگرید یا سلاح جدید میگیرید! :D (درسته آپشناله ولی انقدر راحته که اگر کسی نگیره باید شک کرد که چرا:p )
و کلا نحوه ی اعطا!!! به شخصیت اصلی هم جالبه :D

مورد بعدی، تنوع محیطی و همینطور ساختار مراحل هست! هر مرحله یه سری خصوصیات خاص خودش رو داره که واقعا از تکراری شدن بازی جلوگیری میکنه!

در کنار مورد بالا، تنوع دشمن هاست! بازی کاری میکنه از همه سلاح هاتون استفاده داشته باشید! (البته دیروز بعد گرفتن همه آپگریدها و ... باید برای یه سری ماموریت فرعی که بعد از پایان باز میشه دوباره میرفتم، با شمشیر نهایی بازی تقریبا چشم بسته و اسپیدران مربع میزدم و میرفتم جلو:)) )
اما خوب دور اول بازی چالش داشت، چندین بار میلی متری و با آخرین قطره های جونم تموم کردم مراحل رو!

آها بازی باس های جالب و متنوعی هم داره:D

یه کوچولو حالت مترویدوانیا هم داره، یه آیتمی رو فلان جا بگیری و تو یک مرحله دیگه لازمت بشه...اما خو نه اونقدرا...

---

ولی خوب همه ی این حرفا برای حالتیه که راحت با یک گیم پلی دوران ناصرالدین شاه کنار بیاید! و انتظار سیستم مبارزات GOW و DMC از این بدبخت نداشته باشید:D

---

به طور کلی من دنیاش رو دوست داشتم، و حتی یک سری ایده هایی که برای یک بازی مدرن ازش داشتم رو در حد خودش داشته...یعنی مدرن شدنش خیلی چیز سختی نیست و در عین حال راحت پایبند به ریشه ها میشه ساختش:D
یه بازی OW ، یا حتی به سبک و سیاق سری کینگدام هارتز(ولی یک مپ گسترده تر) با کمی چاشنی مترویدوانیا مثل GOW
راحت میشه از این بازی ساخت:D
ولی خوب یه سازنده درست حسابی تر... یه چیزی که بتونه برای زنده کردن بازی، هایپ ایجاد کنه:D

اما با این فروشی که دیدیم، نه دیگه بازسازی بقیه سری رو میبینیم، نه اصلا زنده شدن سریی در کار هست! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر