Lingvosoft Talking Dictionary 4.21

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

جدید ترین نسخه دیکشنری محبوب Lingvosoft هم عرضه شد

LSTDP.gif

این نسخه نسبت به نسخه های قبل امکانات زیاد تری ارائه میکنه مثل قرار گرفتن در نرم افزار هایی مثل IE و Word و Outlook و .... که خیلی کمک میکنه معنی وآزه مورد نظرتون رو پیدا کنید

برای دوستانی که اولین بار هست اسم این دیکشنری رو میشنوند بگم که این دیکشنری یکی از بهترین ها در نوع خودشه که واژه ها رو از انگلیسی به فارسی و بلعکس ترجمه میکنه

در نسخه جدید کلی هم اصطلاح اضافه شده که میتونید تو مکالماتتون ازش استفاده کنید(عکس بالا)

با حجم کمتر از 4 مگابایت دیگه شکی نمیمونه که دانلود این دیکشنری هیچ ضرری نداره
در صورت علاقه میتونین از این دیشکنری در زبان های دیگه استفاده کنید
مثل انگلیسی به آلمانی به روسی ترکی اسپانیای .... و بلعکس

Download
Crack

نکته 1: کرک این برنامه توسط خودم نوشته شده و میتونین مطمئن باشین که هیچ ویروس و تروجانی توش نیست
نکته 2: فکر کردم این برنامه انقدر ارزش داشته باشه که یه تاپیک جداگانه داشته باشه
در صورتی که مدیران محترم علاقه ای به این کار ندارن میتونم اون رو داخل یکی از تاپیک های دیگه ادامه بدم
نکته 3: برنامه Flashcard هم یک نرم افزار دیگه از این شرکته برای یادگیری زبان انگلیسی
این برنامه پر از باگ هست و با پی گیری ها من در حال رفعش هستن(حتی همین دیکشنری هم مشکل دانلود داشت ، نسخه 2006 جای 2007 دانلود میشد)
ان شاالله در صورت آماده شدن اون نرم افزار ، در این تاپیک میتونین برنامه رو + کرک دانلود کنین

موفق و موید باشین

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
دکتر جان دستت درد نکنه . من یادمه اون موقع ها که جوونتر بودم تو تاپیک نرم افزار ورژن قدیمیتر این دیکشنری رو گذاشته بودی . خیلی عالی بود . دستت درد نکنه .
حالا اینکه جدیدتره و مسلما بهتره .
ممنون که زحمت کشیدی و لینک دانلودش رو گذاشتی و بیشتر از اون ممنون که زحمت کرک کردنش رو کشیدی . :blushing:

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام .
دکتر جان دستت درد نکنه . من یادمه اون موقع ها که جوونتر بودم تو تاپیک نرم افزار ورژن قدیمیتر این دیکشنری رو گذاشته بودی . خیلی عالی بود . دستت درد نکنه .
حالا اینکه جدیدتره و مسلما بهتره .
ممنون که زحمت کشیدی و لینک دانلودش رو گذاشتی و بیشتر از اون ممنون که زحمت کرک کردنش رو کشیدی . :blushing:
قابلی نداره
حالا شما میدونی آش خوری به انگلیسی چی میشه؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

پ.ن.:خوشحالم که باز هم پستهای بهترین دوستم رو میخونم مصطفی
امیدوارم همیشه بازی سنتر باشه و مصطفی هم توش:love:

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
برنامه Flashcard هم یک نرم افزار دیگه از این شرکته برای یادگیری زبان انگلیسی
این برنامه هم ورژن جدیدش اومده یا همون قبلیس؟

این دیکشنری که برای دانلود گذاشتی من نسخه قدیمیش رو دارم اینو دان کنم خودش اپ دیت میکنه یا پاکش کنم اینو نصب کنم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
این برنامه هم ورژن جدیدش اومده یا همون قبلیس؟

این دیکشنری که برای دانلود گذاشتی من نسخه قدیمیش رو دارم اینو دان کنم خودش اپ دیت میکنه یا پاکش کنم اینو نصب کنم
این جدیده مال شما 3 هستش و این 4
آره این خیلی بهتره
حتما اون قبلیرو پاک کن و این رو بریز;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر