Konami : تا E3 دیگر از MGS خبری نیست!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بعضی سایتها و بلاگهای خبری گفته بودن که در تریلری که امروز صبح از بازی MGS4 منتشر شد(و لوگوی PS3 نداشت) پیشرفت گرافیکی از بازی دیدن.

بهمین خاطر سایت GamesRadar با Konami مصاحبه ای کرده و Konami هم گفته این تریلر هیچ فرقی با تریلر قبل نداره و شما تا E3 2007 چیزی از MGS نخواهید دید!

در مورد تریلر بدون لوگوی Sony هم گفته شده که هیچ ربطی به چیزی نداره و تریلری که در TGS 2006 نمایش داده شده بود هم لوگوی سونی نداشت !!!

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
در مورد تریلر بدون لوگوی Sony هم گفته شده که هیچ ربطی به چیزی نداره و تریلری که در TGS 2006 نمایش داده شده بود هم لوگوی سونی نداشت !!!
خوب اونم نداشته... چرا ؟! :biggrin1: (من دست بردار نیستم)
چون نخواستن چیزی بگن دوباره یه جواب الکی سر هم کردن گفتن باز!
آهایی کونامی!!...لوگوی PS3 نداره ولی بگین چرا نداره ؟؟؟
دلیلش رو میخوایم نه اینکه بگن تریلر قبلی هم نداشته...خوب ما هم میدونیم که نداشته.
اصلا این قضیه دیگه مشخصه .... کونامی میخواد یه چیزایی بگه ولی میخواد تا E3 صبر کنه.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
منظورش همین E3 یه ماه دیگست یا E3 سال بعد ؟
همین امسال!

خوب اونم نداشته... چرا ؟!

فکر نکنم وجود داشتن یا نداشتن یه لوگو ربطی به چیزی داشته باشه! ولی این سوال هم هست که اینا یه هفته رفتن دمو رو عوض کنن بعد فقط لوگوشو ورداشتن؟؟؟

من می گم اینا همش یه بازیه مسخرس...الان کوجیما داره به ما می خنده..ما هم اینجا داریم خودمونو می کشیم!

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
کر نکنم وجود داشتن یا نداشتن یه لوگو ربطی به چیزی داشته باشه! ولی این سوال هم هست که اینا یه هفته رفتن دمو رو عوض کنن بعد فقط لوگوشو ورداشتن؟؟؟
من می گم اینا همش یه بازیه مسخرس...الان کوجیما داره به ما می خنده..ما هم اینجا داریم خودمونو می کشیم!
امکانش هست حرفت درست باشه ولی این شایعه های اخیر...
الان نزدیک E3 هستیم اگه کونامی تصمیمش قطعی شده باشه که بازی رو مولتی کنه الان قطعی شده.ولی مغز خر نخورده از الان چیزی بگه چون 1 ماهه دیگه e3 شروع میشه و معمولا مهمترین خبر ها رو توی این نمایشگاه اعلام میکنن.
این شایعه های اخیر هم خیلی مشکوک بود!مخصوصا اینکه یه سایت معتبر هم اعلام کرده بود.
من که خودم خیلی منتظرم ببینم قضیه چطور میشه...ولی امکان همه چیز وجود داره.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بعضی سایتها و بلاگهای خبری گفته بودن که در تریلری که امروز صبح از بازی MGS4 منتشر شد(و لوگوی PS3 نداشت) پیشرفت گرافیکی از بازی دیدن.

بهمین خاطر سایت GamesRadar با Konami مصاحبه ای کرده و Konami هم گفته این تریلر هیچ فرقی با تریلر قبل نداره و شما تا E3 2007 چیزی از MGS نخواهید دید!

اوووه اين كه الكيه... اصل موضوع اينه كه بمناسبت 20 امين سالگرد Metal Gear كونامي نسخه remastered تريلر E3‌ رو توي سايتش قرار داده كه قابل دسترسي هست و كمي افكتهاي بهتر و بيشتري به بازي اضافه شده و موسيقي بازي هم بصورت اركسترال اجرا شده، كه ميتونه نويد اين باشه كه كار ركورد موسيقي هم به اتمام رسيده و نسخه هاي نهائي ركورد شدن. و البته موقع عرضه تريلر ها MGS3 هم خيلي هاشون لوگوي PS نداشتن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر