Iron Harvest | PC

vdjc_ironharvest-logoheader_v4.gif

Developer: KING Art
Publisher: Deep Silver
Genre: stratgy ,RTS , war
Release Date: 1 Sep, 2020
Steam Page:
Iron Harvest

• Iron Harvset بازی است در سبک RTS که در سال 1920 میلادی بعد از جنگ جهانی اول رخ میده.
  • طبق گفته سازندگان بازی بخش داستانی خیلی خوبی داره و شخصیت های بازی برای شما ماندگار خواهد شد.
  • 3 فکشن به نامه های polania و Saxony و rusviet در بازی وجود داره که هرکدوم ساختمان وقهرمان و یونیت های مخصوص خودشون رو دارند.
  • بخش داستانی بازی به سه قسمت تبدیل میشه و بیش از 20 مرحله هرکدام دارند.
  • 40 نمونه یونیت و 9 قهرمان هنگام عرضه بازی وجود داره.
  • بازی از بخش مولتی پلیر و Co-op بهرمنده.
  • DLC های بازی رایگان هستند.
beal_ezgif-2-7fde47c822df.jpg

امپراتوری ساکسونی یکی از تأثیرگذارترین کشورها در اروپا است که دارای یک صنعت قدرتمند ، شهرهای توسعه یافته ، کارخانه های مدرن و یک سنت نظامی قوی است. پس از شرایط نامساعد و تسلیم در جنگ بزرگ (جنگ جهانی اول) ، حال و هوای فعلی در امپراتوری بد است واعضای سلطنتی و اشراف تحقیر شده مخفیانه با سیاست های امپراتور مخالف هستند.

6srp_ezgif-2-0acba19254d9.jpg

جمهوری پولانیا یک کشور بزرگ کشاورزی با تاریخ طولانی است. این کشور تلاش می کند تا وضعیت و قلمرو خود را حفظ کند و با همسایگان تهاجمی خود مقابله کند: امپراطوری ساکسونی در غرب و روسویت در شرق. پولانیا برنامه ای را برای مدرن سازی ارتش خود آغاز کرد در حالی که بخش اعظمی از این کشور هنوز هم توسط نیروهای روسوی اشغال شده است.
e2cv_ezgif-2-861dfbce3fbc.jpg

رسویت عظیم ، قدرتمند و دارای پتانسیل های صنعتی و جمعیتی بی نظیر است. با این حال ، این کشور از جنگ طولانی خسته و فرسوده است. مردم ناامید شده اند و قدرت تزار نیکلاج تضعیف می شود. گریگوری راسپوتین اسرارآمیز تبدیل به یک مرد فوق العاده قدرتمند شده.

iron_harvest_art22.jpg
Iron Harvest دارای سه کمپین تک نفره با یک داستان جالب است. در داستان طرفین را از پولانیا به روسویت به ساکسونی تغییر می دهید.در هر کمپین ، داستان یک شخصیت اصلی را دنبال می کنید ، که با دو قهرمان دیگر به آنها پیوسته اند. قهرمانان در بازی از نیرو های سوپر قهرمانی برخوردار نیستن ، در عوض واحدهایی با توانایی های ویژه هستند که گزینه های دیگری را برای جنگ به شما می دهند.
می توانید در قست مولتی پلیر بازی هر 9 قهرمان را بازی کنید.
در اینجا سه قهرمان اول (از چپ به راست) وجود دارد. آنا ک.س :D ، دختر پولانیا (لهستان) ، که یک تک تیرانداز توانمند و سمبل مقاومت می شود ، گانتر ، یک جنگجو و فرمانده افسانه ای(ساکسونی) و الگا(روسیه) ، یک جاسوس روسیت است که در سایه ها فعالیت می کند و نزدیک به تزار است.
بعضی از قهرمانان حیوانات خانگی دارند که می توانند در جنگ آنها را کنترل کنند ، مانند خرس آنا Wojtek ، گرگ های گانتر.
iron_harvest_art25.jpg
واحدهای پیاده نظام متنوع ترین واحدهای بازی هستند. آنها می توانند اسلحه ها و ابزارهای مختلفی را انتخاب کنند و با به دست آوردن xp میتوانند نوع دمیج ... و ارتقا بدهند. یک پیاده نظام استاندارد با اسلحه نمی تواند به یک ماشین آهنی صدمه ای وارد کند ، اما همین گروه پیاده نظام می تواند نارنجک ، مین یا توپ دستی را در میدان نبرد پیدا کند تا آن را نابود کند.

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
از روزی که بازی معرفی شد منتظرش بودم در غیاب کمپانی اف هروز و تمرکز رلیک روی ایج آف امپایرز 4 غنیمته تریلرهای بازی هم نوید یک بازی با کیفیت میده دوستان استراتژی باز دریابید در صورت امکان هم بازی رو بخرید از سازنده ساپورت به عمل آورید:D

• Like
  • Love
Reactions: kamyy and Deadmau5

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
خب تاپیک کامل شد. چیز دیگه ای به فکرم نمیرسه بخوام اضاف کنم :D
Art های بازی هم خیلی خفنه
22:30 بتا شروع میشه به مدت یک هفته (تا 22)
خلاصه از دست ندید هرکی دانلود کرد اد کنه بریم :D

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
خب فرصت شد یه 1 ساعتی بازی کردم :D
بازی شباهت زیادی به cop 1 داره و گیم پلی لذت بخشی داره
در حال حاضر فقط 2 فکشن وجود داره
و متسفانه سرور های بازی فیلتره یا شایدم برای من اینجوره پینگ با شیلتر شکن حدود 210 تا 250 بود که تاخیر انچنانی نداشت بخواد اذیت کنه
حجم بازی هم 3.2 گیگ

• Like
Reactions: kamyy

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
خب فرصت شد یه 1 ساعتی بازی کردم :D
بازی شباهت زیادی به cop 1 داره و گیم پلی لذت بخشی داره
در حال حاضر فقط 2 فکشن وجود داره
و متسفانه سرور های بازی فیلتره یا شایدم برای من اینجوره پینگ با شیلتر شکن حدود 210 تا 250 بود که تاخیر انچنانی نداشت بخواد اذیت کنه
حجم بازی هم 3.2 گیگ
شاید بازی از سرورهای گوگل استفاده میکنه درست مثل دیویژن 2 به همین خاطر تحریمه

• Like
Reactions: Deadmau5

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
watch?v=rJBwcK9YtQY

اینطوری که توضیح میده، بازی ساده سازی شده گیم پلی COH هست و سرعت گیم پلی خیلی بیشتر شده و خیلی زود به نسبت COH بازیها تموم میشن.
از محدودیت حرکات Mechها تو مپ هم خیلی ایراد گرفته که خیلی فرقی با سرباز پیاده نداره، چون از خیلی از پستی بلندی ها، رودخونه و... نمیتونن رد بشن.
در عین حال با یکی 2تا MG هم براحتی میشه انداختشون.
در مورد زمان باقیمونده تا روز انتشار هم میگه امیدی ندارم که این موارد درست بشه، چون مربوط به هسته گیم پلی هست که تو این زمان اکثرا قابل تغییرات نیستن.
نهایتا میگه اگه طرفدار COH باشین ممکن خیلی از بازی خوشتون نیاد و براتون خسته کننده باشه، ولی در عین حال باقی پلیرها ممکن که خوششون بیاد و لذت ببرن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
آقا من تو این آخر هفته که بازی مجانی شده دانلود کردم دارم بازی میکنم.
درسته COH نیست ولی باید بگم بازی خیلی خوبه، واقعا دارم باهاش حال میکنم مخصوصا چقدر داستان قشنگی داره.
خلاصه اینکه کامنت بالایی مزخرف گفته :D

در مورد آنلاین هم یجورایی باید بیخیال بشیم، چون خود سازنده گفته که اونهایی که پروژه مارو تو کیک استارتر حمایت مالی کردن، از ما خواستن که الویت به بخش کمپین بدیم.
Capture.JPG
بیشتر امتیازهای منفی هم برای ضعف همین بخش هست مثل پلیر نداشتن، باگ یا عدم بالانس در یونیتها و...
که این هیچ ربطی به بخش کمپین نداره، خب از این لحاظ ارزش بازی زمانهایی مثل الان که تخفیف خوب خورده نمایان میشه.

نمیدونم من خیلی RTS باز قهاری نیستم ، مخصوصا وقتی به مولتی پلیر این سبک بازیها برسه کلا مغزم هنگ میکنه. :))
اما خب بخش کمپین سری های تاپ این سبک همرو یکی 2نسخه ازشون بازی کردم.
با همین تجربه محدودم بازی تونسته جذب و درگیرم کنه.
من به همه پیشنهاد میکنم.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
آقا من تو این آخر هفته که بازی مجانی شده دانلود کردم دارم بازی میکنم.
درسته COH نیست ولی باید بگم بازی خیلی خوبه، واقعا دارم باهاش حال میکنم مخصوصا چقدر داستان قشنگی داره.
خلاصه اینکه کامنت بالایی مزخرف گفته :D

در مورد آنلاین هم یجورایی باید بیخیال بشیم، چون خود سازنده گفته که اونهایی که پروژه مارو تو کیک استارتر حمایت مالی کردن، از ما خواستن که الویت به بخش کمپین بدیم.
View attachment 204229
بیشتر امتیازهای منفی هم برای ضعف همین بخش هست مثل پلیر نداشتن، باگ یا عدم بالانس در یونیتها و...
که این هیچ ربطی به بخش کمپین نداره، خب از این لحاظ ارزش بازی زمانهایی مثل الان که تخفیف خوب خورده نمایان میشه.

نمیدونم من خیلی RTS باز قهاری نیستم ، مخصوصا وقتی به مولتی پلیر این سبک بازیها برسه کلا مغزم هنگ میکنه. :))
اما خب بخش کمپین سری های تاپ این سبک همرو یکی 2نسخه ازشون بازی کردم.
با همین تجربه محدودم بازی تونسته جذب و درگیرم کنه.
من به همه پیشنهاد میکنم.
من این بازی رو دموش رو قبل عرضه بازی کردم خیلی خوشم اومد، یجورایی در غیاب کمپانی اف هروز بازی خیلی خوبیه تا کمبود CoH رو پوشش بده.

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر