Insomniac و IP جدید و بی تفاوتی به بیلبورد Resistance 3

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

resistance3a1.jpg

James Stevenson از Insomniac در گفت گویی با GamerZines اظهار داشت :

اگر شما فکر میکنید Resistance اخرین IP جدید ماست سخت در اشتباهید .

" ما واقعا نمیخوایم فعلا در مورد چیز هایی خارج از بازی A Crack In Time صحبت کنیم ،
اما ان چیزی که به طور کلی میتوانم بگویم این است که اگر شما فکر میکنید Resistance اخرین IP جدید ماست در اشتباه به سر میبرید "

" مطمئننا در اینده نزدیک یه IP جدید خواهد بود اما کی ، کجا ، چرا ، چگونه رو کی میدونه ؟ "

در اخر از او در مورد بیلبورد R 3 سوال شد که اعلام کرد هیچ نظری در این مورد ندارد .

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
خوب چون گفته نظری ندارم یعنی رسیستنس 3 رو تایید کرده :biggrin1:

به به ! به به ! خوب پس یک ip جدید هم تایید شده!!!فکر کنم حرف ماکان به حقیقت پیوست (کیلزون 3 - رسیستنس 3 و ip جدید!!! )
حالا هی بگید این اژدها خفته است :d

kill zone كه براي insomniac نيست.

میدونم نیست منطورم از لحاظ بازی های ps3 هست!یعنی رسیستنس 3 که میاد کیلزون 3 هم میاد!این بازیه جدید هم میاد!!!وای که چه شود :d

آخرین ویرایش:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
هروقت يه شخصی در مورد يه شايعه درباره يه بازی گفت : " نظری ندارم " شک نکنيد يعنی بازی تائيد شده !
خيلی خوشحالم کرد .......

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
هروقت يه شخصی در مورد يه شايعه درباره يه بازی گفت : " نظری ندارم " شک نکنيد يعنی بازی تائيد شده !

اينكه چيزي نيست . هر چيز ديگه اي جز اينكه تكذيب كنه بگه. يعني تائيد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به به ! به به ! خوب پس یک ip جدید هم تایید شده!!!فکر کنم حرف ماکان به حقیقت پیوست (کیلزون 3 - رسیستنس 3 و ip جدید!!! )

:biggrin1:

البته من فکر میکنم این IP جدید ان بازی FPS ای که گفتن نباشه! یعنی اگه Ins بخواد R3 رو هم بسازه فکر نکنم بازم بره سراغ یک IP جدید FPS. خدا کنه یک بازی متفاوت بسازه...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اگر IP جدید باشه 99% دیگه FPS نیست . بخواد FPS بسازه همون Resistance 3 رو میسازه ، هم ایده خوبیه هم اگر روش کار کنه میشه یه عنوان فوق العاده .
ولی پس این بیلبورد به این بزرگی که مارک PlayStation و اسم Insomniac روشه و یه Resistance 3 به این بزرگی چیه ؟ !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اگر IP جدید باشه 99% دیگه FPS نیست . بخواد FPS بسازه همون Resistance 3 رو میسازه ، هم ایده خوبیه هم اگر روش کار کنه میشه یه عنوان فوق العاده .

واقعا فکر کردن به یک IP جدید از Ins آدم رو ذوق زده میکنه!! من خیلی دوست دارم یک بازی پلتفرمر تو مایه های R&C بسازه! اینجوری اگه J&D و SC4 هم معرفی بشن دیگه هیچ کم و کاستی نخواهیم داشت!:biggrin1:

ولی پس این بیلبورد به این بزرگی که مارک PlayStation و اسم Insomniac روشه و یه Resistance 3 به این بزرگی چیه ؟ !

به نظر من که R3 در حال پیش تولید هست و سونی تو زمان بندی هاش انو واسه 2011 به ان ور گذاشته...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
از اون خبر های خوب بود اما بازی Studio لندن رو باید تو E3 دنبالش باشیم که ببینیم چی میشه این ها هم اگه چیزی باشه مال E3 هستش و خبرش مال اون موقع هستش اما به هر حال خیلی حال میده .

R3 + IP NEW از INSOMNIAC+بازی های که گوریلا + استدیو لندن + یه ماشین جدید MOTOR STORM

=E3 ترکید.

تازه یادم رفت infamous جدید هم هستش .

وای چه شود 2010 -2011

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
درود

مرسی نیما بابت خبر:D

اون از ارش گیر داده بود به uncharted تو گیر دادی به insomniac :D:D
------------

ولی جدا اگه هم r3 باشه هم یه ip جدید
کف اندر کف می شویم:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من که تو E3 امسال بیشتر از همه منتظر ان بازی های دیوید جفی هستم!! چند وقت پیش گفته بود بالاخره دارم به زمان نمایش بازیش نزدیک میشیم!!:love:

پ.ن: البته با شناختی که از سونی داریم همه این بازی ها قبل E3 لو خواهد رفت!:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من قول میدم E3 2010 یه E3 رویایی برای فن های سونی باشه . حالا فک کن Getaway هم دوباره ساختش اعلام بشه !! تازه احتمال معرفی دوباره 8 Days هم هست . Remake FF VII هم میتونه اعلام بشه !
کلا چقد سر خوشم من :d
پ.ن : میلاد جان Insomniac رو عشقه :d + ND :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من که دارم بال در میارم با این بازی های که سونی ساخته خیلی حال کردم تازه بازی دیوید جفی هم هستش ماکان جان راست گفتی بازی راکستار هم هستش وای :(( بد بخت میشیم قبلا گفته بودم سونی چی میشود که یه چند تا استدیو جدید بزنه غلط کردم :(( چند وقت دیگه باید فرش خونه رو هم بفروشیم .:biggrin1:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
من که تو E3 امسال بیشتر از همه منتظر ان بازی های دیوید جفی هستم!!

منم خیلی وقته منتظر اولین کار استودیوشون هستم... با اسم استودیوشون هم خیلی حال میکنم :
Eat Sleep Play عالیه...
امیدوارم یه IP بزرگ مثل ِ GOW عرضه کنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر