Hitman 3 | PC

1920px-Hitman_3_Packart.jpg

Platforms:PC,PS5,PS4,XSX,Xbox One
Genre:Stealth
Release Date: January 20, 2021

استودیو IO Interactive بازی جدید سری هیتمن را در مراسم Future of Gaming سونی معرفی کرد.
این بازی آخرین شماره سه گانه جدید هیتمن است که نسخه اول آن در سال 2016 منتشر شده بود.

تریلر رونمایی:

Last edited by a moderator:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نسخه 3 بر خلاف 2 نسخه ی قبلی خیلی بهتر شده دیگه واقعا می شه با فکر بازی رو پیش برد با چندین حالت مختلف هم می شه رفتش که برخی حالت هاش نکات جالب داستانی هم دارد قسمت قتل در خانواده فوق العادس پیشنهاد می کنم برای این مرحله خودتون جای کارگاه جا بزنید ببینید چیا می شه

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان شمام بعضی وقتا بازی واستون فریز و کرش میکنه موقع فرار و اندینگ هر ماموریت یا بعضی وقتا که mission story رو دارین با مکالمات ان پی سی ها میگیرین؟راه حلی برای حلش نیست؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
نسخه 3 بر خلاف 2 نسخه ی قبلی خیلی بهتر شده دیگه واقعا می شه با فکر بازی رو پیش برد با چندین حالت مختلف هم می شه رفتش که برخی حالت هاش نکات جالب داستانی هم دارد قسمت قتل در خانواده فوق العادس پیشنهاد می کنم برای این مرحله خودتون جای کارگاه جا بزنید ببینید چیا می شه
موافقم، من اول سه رو تموم کردم با اینکه پیش زمینه ای از داستان نداشتم خیلی لذت بردم، بعد پک لولای دو نسخه قبلم گرفتم الان آخرای یکم اصلا اندازه 3 جذابیت نداشت برام با اینکه گیم پلی و گرافیک و همه چی یکیه تقریبا، حالا نمیدونم چون پشت سر هم دارم میرم تکراری شده یا واقعا طراحی مراحل نسخه سوم خیلی سطح بالاتر بود، مخصوصا میشن چین هیتمن 3 بنظرم سطح بالاترین میشن سری هست از نظر بصری، بشدت اتمسفر خفنی داره.

آخرین ویرایش:

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
موافقم، من اول سه رو تموم کردم با اینکه پیش زمینه ای از داستان نداشتم خیلی لذت بردم، بعد پک لولای دو نسخه قبلم گرفتم الان آخرای یکم اصلا اندازه 3 جذابیت نداشت برام با اینکه گیم پلی و گرافیک و همه چی یکیه تقریبا، حالا نمیدونم چون پشت سر هم دارم میرم تکراری شده یا واقعا طراحی مراحل نسخه سوم خیلی سطح بالاتر بود، مخصوصا میشن چین هیتمن 3 بنظرم سطح بالاترین میشن سری هست از نظر بصری، بشدت اتمسفر خفنی داره.
تقریبا اکثرا معتقد هستن نسخه 3 از همه بهتر هست... به همین دلیل از 1 شروع کردم...

من نسخه 1 رو موقعی که اومد بازی کردم... مرحله اول پاکش کردم تا نسخه 3... بخاطر 3 نشستم پاش... انصافا بد هم نشد... همون نسخه 1 هم کم کم جالب شد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
  • Like
Reactions: Taha75 and Red Flag

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
هیتمن با پچ 24 می، هم dlss ساپورت میکنه هم raytracing و هم fsr ولی ورژن 1
اینم سیستم پیشنهادی، برا 1440 کارت گرافیک 3070 یا 6900xt پیشنهاد داده

Minimum Hardware Requirements​

• NVIDIA GEFORCE RTX 2060 SUPER or AMD Radeon RX 6600 XT
  • Intel Core i5 10600K or AMD Ryzen 5 5600X
  • 8 GB RAM
Recommended settings:

• Resolution: 1080p
    Adaptive Supersampling Technique: NVIDIA DLSS or AMD FSR
  • Adaptive Supersampling Quality> Performance
  • Reflection Quality: Medium

Recommended Hardware​

• NVIDIA GEFORCE RTX 3070 or AMD Radeon RX 6900 XT
  • Intel Core i7 10700K or AMD Ryzen 7 5800X
  • 16 GB RAM
Recommended settings:

• Resolution: 1440p
    Adaptive Supersampling Technique: NVIDIA DLSS or AMD FSR
  • Adaptive Supersampling Quality: Balanced
  • Reflection Quality: High

Additional Requirements​

• GeForce Game Ready Driver 512.59 for NVIDIA GPUs.
  • Radeon™ Software Adrenalin 22.5.3 for AMD GPUs.
  • Windows 10 Version 21H1 or newer.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
دقایقی پیش آپدیت جدید که از قابلیتهای dlss و Ray tracing پشتیبانی میکنه با حجم 2 گیگ روی استیم عرضه شد

View attachment 255990
این همون آپدیت نسل بعدیه؟ یا اون فرق داره؟
راستی برای dlss و ray tracing مانیتور هم مهمه یا ربطی نداره؟

Hamin90

عضو جدید
Jul 31, 2023
1
سلام دوستان. من آفلاین با ایکس باکس بازی میکنم.. 3 رو نصب کردم. هیتمن 2 دوتا ماموریت آخر get access میده. هیتمن 1 هم کلا get access میده نمیشه بازی کرد.میه راهنمایی کنین؟ آیا بد نصب شده یا کلا آفلاین این مدلیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر