haze فیزیک بهتر از haloو وسایل نقلیه بیشتر نسبت به bioshok

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
مسئولان بازی hazeاعلام کردنداین بازی دارای فیزیک بهتر از halo و وسایل نقلیه بیشتر از bioshokهست.
229.gif
107.gif
124.gif
البته بیشتر افراد این خبر را فقط یک حرف دانستند .
108.gif

بعضی ها هم بر دروغ بودن یا مبهم بود این صحبت نظر دارند چون در خبر اعلام شده نامی از halo3به میان نیامده و فقط گفتند halo!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:
و دلیل دیگه این که وسایل نقلیه تو bioshok تو کشتی چکار میکنه....:eek::eek::eek::eek:
به نظر من که حرف خیلی سیاسی زده شده.
236.gif

Before BioShock and Halo fans get up in a ruckus and start throwing bananas at the screen, you might first consider that Haze does have more vehicular and environmental physics, as well as dynamic vehicle damage than the original Halo (i.e., Note that the headline does not read Halo 3 but just Halo). And yes, it does contain more vehicles than BioShock. But then again, no one is going to argue that Haze doesn’t have more vehicles than BioShock. Anyway that was just to get the air clear before fanboys take the entire headline out of proportion.
59396_hs.jpg

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ممکن بود شما اول تصور کنید که haze بیشتر vehicular و فیزیک زیست محیطی دارد . بخوبی وسایل نقلیه از halo اصلی اسیب خواهند دید ( معلوم نیست چرا گفته شده halo اصلی )
بله . و وسایل نقلیه بیشتری از bioshock خواهد داشت ( من اضافه کنم مگه bioshock وسایل نقلیه داره اونم زیر اب ) و اما . هیچکس نمیتواند بحثی بکند که وسایل نقلیه های زیادتری bioshock دارد . هم اکنون به هر صورت آن است که هوا روشن را بگیرد قبل از اینکه با عنوان کامل یا خارج از دست آن را نسبت بدهید . این ترجمشه بفرمایید قسمت تصادف و فیزیک که میگفتم و گم کرده بودم همین بود .

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
:dozing:.......................

حدس میزدم نمیفهمید بابا منظورش اینه که همه چیز روشن است ( دروغ نیست و همه قبل از اینکه نسخه کامل بیاد باور نمیکنند و فکر میکنند نشدنی و دور از ذهن خواهد بود . نخواستم ببیچونم تو یه جمله خلاصه کردم . /:) اهان هوا را روشن بگیرید . همون مثل روز روشنه خودمون

آخرین ویرایش:

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
یعنی شما منظورت از این جمله :
هم اکنون به هر صورت آن است که هوا روشن را بگیرد قبل از اینکه با عنوان کامل یا خارج از دست آن را نسبت بدهید .
این بوده ؟:
دروغ نیست و همه قبل از اینکه نسخه کامل بیاد باور نمیکنند و فکر میکنند نشدنی و دور از ذهن خواهد بود .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر