Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
طبق این امار 1.2 میلیون نسخه فروخته :

Halo: The Master Chief Collection stats by Playtracker Insight

دیگه با ضریب خطای هر دو سایت بخوایم حساب کنیم نهایتش 1.2 الی 1.5 میلیون نسخه
آمارش چندان دقتی نداره
مثلا ،الان رو خود steamspy زده rdr2 از 200 رد کرده.
Red Dead Redemption 2 stats by Playtracker Insight
و خودش هم میگه
* Insight detects a discrepancy between internal and external data used to make the owner estimate which indicates the data could be skewed and inaccurate.
از اونور gta v رو زده 22.5 میلیون رو steamspy هنوز بین 10 تا 20 میلیون هست.
خودش میگه آمارها تخمینی هست.و با اختلاف دیتاهای ورودی و خروجی تخمین میزند.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آمارش چندان دقتی نداره
مثلا ،الان رو خود steamspy زده rdr2 از 200 رد کرده.
Red Dead Redemption 2 stats by Playtracker Insight
و خودش هم میگه

از اونور gta v رو زده 22.5 میلیون رو steamspy هنوز بین 10 تا 20 میلیون هست.
خودش میگه آمارها تخمینی هست.
steamspy خیلی وقته امار تو در دیوار میزاره و اصلا بروز نمیکنه چون پولی شده نمومش همین امار فروش Halo اول یـ عدد پرت بیرون دادن بعد دوباره اومد تصحیح کرد من خیلی وقته دنبالش میکنم از این سوتی ها زیاد داده (به عمد) سایت بالا باز دقتش بالاتر و امار رو لحظه ای بروز میکنه و امار پرت نمیده منتهی امار بازی ها قدیمیش یکم تو در دیوار هستش و نمیشه بهشون استناد کرد ولی بازی های جدید تا الان چندتاش رو با امار رسمی مقایسه کردم درست بوده پس زیاد پرت هم نیست (بر عکس steamspy)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
steamspy خیلی وقته امار تو در دیوار میزاره و اصلا بروز نمیکنه چون پولی شده نمومش همین امار فروش Halo اول یـ عدد پرت بیرون دادن بعد دوباره اومد تصحیح کرد من خیلی وقته دنبالش میکنم از این سوتی ها زیاد داده (به عمد) سایت بالا باز دقتش بالاتر و امار رو لحظه ای بروز میکنه و امار پرت نمیده منتهی امار بازی ها قدیمیش یکم تو در دیوار هستش و نمیشه بهشون استناد کرد ولی بازی های جدید تا الان چندتاش رو با امار رسمی مقایسه کردم درست بوده پس زیاد پرت هم نیست (بر عکس steamspy)
اونم پولکی هست
Marijan is creating PlayTracker.net | Patreon
استیم حال حاضر 51 هزار ،اون 38 هزار.
آماراش با آمارای رسمی استیم هم ،همخونی نداره

• Like
Reactions: kamyy

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ولی نمیدونم چرا اصلا بازی قدیمی بهم حال نمیده ...
فکر کنم دلیلش هم این باشه که استاندارد های بازی از 10 سال پیش تا الان خیلی تغییر کرده ....
من سری هیلو رو دوس دارم البته اونایی که بانجی ساخته ...ولی هر کاری میکنم اصلا بهم نمیچسبه بازی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
فکر کنم دلیلش هم این باشه که استاندارد های بازی از 10 سال پیش تا الان خیلی تغییر کرده ....
من سری هیلو رو دوس دارم البته اونایی که بانجی ساخته ...ولی هر کاری میکنم اصلا بهم نمیچسبه بازی
دلیل همینی هست که گفتی کلا استاندارد های شوتر خیلی تغییر کرده و فن های قدیمی و کسانی که نسخه های اصلی رو بازی کرده بودن خیلی بیشتر حال میکنن البته جدا سینگل پلیر کلا مولتی بازی هنوز خیلی چیز خفنی هست اما فعلا برای من مشکل داره :D

• Like
Reactions: kamyy and dr.ice

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دلیل همینی هست که گفتی کلا استاندارد های شوتر خیلی تغییر کرده و فن های قدیمی و کسانی که نسخه های اصلی رو بازی کرده بودن خیلی بیشتر حال میکنن البته جدا سینگل پلیر کلا مولتی بازی هنوز خیلی چیز خفنی هست اما فعلا برای من مشکل داره :D
مولتی با چیز شکن چند دست بازی کردم ...
جمع و جور و باحاله:D

• Like
Reactions: RoCoCo

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
هالو جدید بیاد با گرافیک خیره کننده بهت خواهد چسبید ( منم مثل توام)
بودجه اش هم گفتند پانصد میلیون دلار !!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dr.ice

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
گرافیکش که عالی بود . ( بحث سر گرافیکه نه ابعاد دیگه مثل داستان و ...)
این دوستمون هم سر گرافیک فقط نبوده که بازی نچسبیده بهش چون کلا کالکشن از استاندارد های روز خیلی فاصله داره حتی نقشه و key binding هم فاصله زیادی با استاندارد روز داره که گرافیکشون هم البته enhanced شده البته بازم غیر enhanced جزییات خیلی بهتری داره که خوب حالا بازی های قدیمی هستن. گرافیک gears 5 هم خوب بود اما برای من حداقل خیلی عجیب و خاص نبود مخصوصا اون صحرای شنی قرمز خیلی داغون بود با افکت های رعد برق بدتر.

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: dr.ice and kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب نمیشه که کالکشن بازی بدی، بعد 2نسخه تقریبا مدرن تر بیخیال بشی و در آخر باز نسخه بعدی (6) برای PC منتشر کنی.
فکر کنم کارشون با کالکشن که تموم شد، دیگه باید برای اون 2نسخه هم آستین بالا بزنن(اگه تا حالا نزدن).
باورم نمیشه، ریلیز Halo5 برای 4 سال پیش بوده.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر