Half Life 2 - Ep 2

James Bond 007

کاربر سایت
بالاخره پس از موفقیت Episode اول نسخه ی دوم بازی HL خبرها حاکی از اینن که قسمت دوم این بازی در حال ساخت هستش که شما می تونید تریلرها رسمی این بازی رو از اینجا دانلود کنید.

گفته می شه که این بازی بجز بخش تک نفره داستانی یک بخش به نام portal در یک نفره و بخش دیگری به نام Team Fortress در چند نفره اش دارد.

یه عکس از این بازی :

2mw702h.jpg

باید این شماره هم بازی خوبی از آب در بیاد .
مخصوصا که بازی portal هم با این بازی عرضه می شه .

بالاخره پس از موفقیت Episode اول نسخه ی دوم بازی HL خبرها حاکی از اینن که قسمت دوم این بازی در حال ساخت هستش که شما می تونید تریلرها رسمی این بازی رو از اینجا دانلود کنید.

گفته می شه که این بازی بجز بخش تک نفره داستانی یک بخش به نام portal در یک نفره و بخش دیگری به نام Team Fortress در چند نفره اش دارد.

قسمت اولش که هیچی بود موفقیتی هم پیدا نکرد
:eek: :eek:

اصلا اینطور نیست
قسمت اول ادامه خوبی بود فقط یه کم کوتاه بود

من 6 تا گیم پلی از قسمت دوم دیدم که واقعا جالب بودن :eek:

بله ، من هم قبول دارم که کوتاه بود .
من هم فکر میکنم که اپیزود 2 بهتر از 1 باشه .
اما در جواب اون دوستی که گفته بود بازی جالبی نیست باید بگم که شاید این نظر شما باشه . اما به هر حال Valve که برای ساخت هاف لایف 2 سرمایه گذاری 40 میلیون دلاری میکنه قطعا دنبال ساخت بازی ای جذابه که فروش خوبی هم داشته باشه ، که البته موفق هم شد .

نکتهء کوتاه بودنش همین اپیزود گون بودنشه دیگه!! البته من اینجوری زیاد دوست ندارم منظور اپیزود گون! من حاضرم 2سال صبر کنم اما یک بازی کامل انجام بدم :( تا کمترصبر کنم اپیزود اپیزود جلو برم.. البته این یک کلکم هست اینجوری بازی که کلش 59.99$ میشه... در 3 اپیزود قیمت هر اپیزود 29.99$ میشه که سودش بیشتر میشه!! البته این بیشتر به ضرر اونوریاست ...

اقا كسي از halflife بد و بيراهه نگه كه من يكي غيرتي ميشم :evil:

بازي بازي با دم شير بازي !!!!!!

اين بازي هنوز هم هنوز كه بعد از 10 بار بازي كردن بازم دارم بازي ميكنم لذت ميبرم .

اصلا فزيك اين بازي منو كشته كه هنوز بازي نتونسته در بياد اين همه فزيك داشته باشه واقعا بايد فزيك اين بازي را درك كرد و احترام گذاشت براي همين جذابيت فوق العاده اي داره .

قسمت دوم سريال كه قراره در بياد بدون شك باز بهترين خواهد بود . قول ميدم يه زلزله و تكان حسابي براي بازي ها وارد ميكنه و باز روي همه را كم ميكنه . بتاز اي half life :love:

اين بازي را من بقدري دوست دارم كه حتي يه تار موش را به بهترين بازي سال 2006 gears of war هم نميدم !!!!!

دنياي من عشق من عشق من :love: half life

اقا كسي از halflife بد و بيراهه نگه كه من يكي غيرتي ميشم :evil:

بازي بازي با دم شير بازي !!!!!!

اين بازي هنوز هم هنوز كه بعد از 10 بار بازي كردن بازم دارم بازي ميكنم لذت ميبرم .

اصلا فزيك اين بازي منو كشته كه هنوز بازي نتونسته در بياد اين همه فزيك داشته باشه واقعا بايد فزيك اين بازي را درك كرد و احترام گذاشت براي همين جذابيت فوق العاده اي داره .

قسمت دوم سريال كه قراره در بياد بدون شك باز بهترين خواهد بود . قول ميدم يه زلزله و تكان حسابي براي بازي ها وارد ميكنه و باز روي همه را كم ميكنه . بتاز اي half life :love:

اين بازي را من بقدري دوست دارم كه حتي يه تار موش را به بهترين بازي سال 2006 gears of war هم نميدم !!!!!

دنياي من عشق من عشق من :love: half life

من خودم عاشق half life هستم ولی تا اسم یه بازی میاد ...... یکی ماریو دوست داره میگه بهترین بازی از نظر گرافیکه!!!
ببینم الان قوی ترین فیزیک برای half life ! ؟برای ghost ricon awf هستش وبعد cell factor (هنوز نیومده)که جفتشون رو کارت فیزیک ageia ساپورت میکنن
به نظرت unreal engine 3 از موتور valve ضعیفتره ؟ به نظرت unreal engine 3 فیزیکش از valve ضعیفتره اگه میخوای درباره ی یه بازی که دوست داری نظر بدی منطقی نظر بدهواقعا half life 2 رو 10 بار تموم کردی شما؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
episode1 يه ادمه ي كوتاه بود كه فقط بتونه halflife2 كه ناقص تموم شده بود را كامل كنه كه گوردن فريمن با آلكس از شهر 17 فرار كردند كه مابقي براي episode2 مونده و طبق گفته هاي والو هم episode1 فقط و فقط يك نسخه تكميلي بوده نه فكر كنيد يك ادامه پس در ان نه پيشرفت گرافكي زيادي ميتونيد ببينيد و نه فزيك زيادتر و فقط در اون از HDR استفاده شده .
episode2 كامل هست كه در اون پيشرفت گرافيك و فزيك فوق العاده اي مشاهده خواهيد كرد .episode2 از موتور جديد سورس هست كه دوباره بروز شده .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or