Multi Platform Greedfall

سازنده
Spiders
تاریخ انتشار
September 2019
ناشر
Focus Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___news.xbox.com_en-us_wp-content_uploads_sites_2_2019_07_GreedFall_Hero.jpg_fit=938%2C528.jpg

Initial release date: September 10 ,2019
Developer: Spiders
Publisher: Focus Home Interactive
Mode: Single-player video game
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Action role-playing game, Open world

خودتون رو برای تجربه یک بازی OW جهان بازی در سبک RPG تلفیقی از Assassins Creed , Darksouls Dragon Age و Witcher آماده کنید Greedfall جدیدترین ساخته استدیوی فرانسوی نچندان مشهور Spiders هستش که قراره ما رو به قرن 17 میلادی ببره و با اتمسفر اون زمان و فانتزی رایج یک تجربه آشنا را برای ما به ارمغان بیاره سیستم کامبت بازی شامل سیستم تاکتیکی و ریل تایم هستش علاوه بر این امکان مخفی کاری هم در بازی وجود داره و سازندگال قول انتخاب های زیاد برای پیش برد مراحل داده اند ! بازی دارای سیستم ساخت کرکتر هستش و امکان ارتباط بر قرار کردن با همراه های خود رو هم خواهیم داشت همچنین شامل فکشن های مختلفی هم میشه سیستم شخصی ساز بازی گسترده هستش و شامل یک درخت مهارت بزرگ هستش در کل وجه مشترک های زیاد با Dragon Age داره بازی از این نظر . سیستم کامبت ریل تایم بازی الهام گرفته شده از Assassins Creed و Darksouls هستش و شامل حمله کردن جاخالی دادن و اجرای فینیشر های مختلف میشه ! بعضی از دشمن های بازی به نظر میاد از سری ویچر الهام گرفته شده باشن در کل نمایش های بازی نوید از یک بازی نسبتا عالی رو میده !!

تصاویر :

https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_0c499a9a544f0c4d2667577da9aa99b18a472142....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_5eb9f952a710a989079e09927fe71a7bf5528bab....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_8f1f4e59b6e16fec83a3569e967cd7215c0d516d....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_39e20d1ec9fa5fd8bac78cd4adf3aaaeeacc7176....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_559dff7041b638b596c78fd26275320cd95efc71....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_ab59c4cce6582add8f40ff0320b7cc84cedb9e36....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_c12a14614d04a5b54ddb905a4021aa242989865d....jpg https___steamcdn-a.akamaihd.net_steam_apps_606880_ss_fc324dd18b9da108e70b40fe8dd65970e11e471f....jpg

تریلر ها:

آخرین ویرایش:

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,138
نام
Melkor
واقعا ,امیدوارم فروش بازی هم بالا باشه بشه یکی از ده ها خار چشمی که تا الان تو چشم EA فرو رفته ( Single player games are dead bluh bluh bluh ) و اینکه همونطور که همه میگن واقعا حس و حال بازیای بایوور زمانی که هنوز بایوور زنده بود و شاهکار پشت شاهکار میساخت رو میده ! از لحاظ داستان و گیمپلی که خیالم کاملا راحته ولی مشکلات فنی ممکنه کار دست بازی بده .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Hello there. :D
خب من یه ساعتی بازی کردم. تا الان بازی خیلی خودشو نشون نداده ولی طبق چیزی که تا الان از بازی دیدم می‌تونم بگم گریدفال می‌تونه Kingdom Come امسال باشه. منظورم هم اینه که بازی از نظر مکانیکی و دیزاین به نظر خیلی عمیق میاد، ولی به هر حال محدودیت منابع سازنده هم خودشو به وضوح نشون می‌ده. مخصوصا تو بعد فنی.

مثلا فریم ریت چندان جالب نیست، لیپ سینک بگیر نگیر داره، یه سری انیمیشنا چندان روان از آب در نیومدن، و اینکه همین اول هم یکی از باگای کامبت بازی معلوم شد. تو یه جایی که با چندتا راهزن وارد مبارزه شدم، فهمیدم که اگه رو یه دشمن لاک کنید و پشت هم بهش حمله کنید، طرف کوچک‌ترین واکنشی از خودش نشون نمی‌ده چون کلا در حال stagger شدنه. :D

نویسندگی و جنبه‌های نقش‌آفرینی بازی تا الان خیلی امیدوارکننده بودن. طراحی همین کوئست‌های اولیه که من رفتم هم خوب بوده و از اونجایی که سازنده‌ها ادعا کردن حتی یک دونه fetch quest هم وجود نداره، واقعا هایپم که ببینم بقیه کوئستای بازی در چه وضعن. حالا بازیو که جلوتر رفتم بیشتر در موردش می‌نویسم.
اقا بیا از نویسندگی بازی بگو محیط های بازی چطورند بازم مثل ساخته قبلیشون یـ مشت محیط خالی و بدون روح هستند ؟ ساخته قبلیشون به خاطر همین دوتا مسئله قشنگ توسط منتقدا نابود شد مشکلات فنی هم داشت ....

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خب من بازی رو جلوتر رفتم و به نقطه‌ای رسیدم که می‌شه گفت بازی خودشو نشون داده.

اول در مورد نویسندگی و داستان اینا، باید بگم که بازی در این مورد منو حسابی سورپرایز کرده تا الان. کات سینا واقعا در حد بازیای AAA هستن. بعضا هم منو یاد AC می‌اندازن (البته بازی کلا حس و حال AC داره که جلوتر می‌نویسم در موردش). نویسندگی هم تا الان واقعا خوب بوده. حالا نه لزوما در حد بهترینای RPG ولی قطعا نسبت به بازیای قبلی خیلی پیشرفت کرده.

در زمینه نقش آفرینی هم، بازی به نظر من توی یه نقطه وسطی بین ویچر 3 و فال‌اوت نیو وگاس قرار می‌گیره. یعنی از ویچر آزادی عمل بیشتری می‌ده ولی در حد یه چیزی مثل فال‌اوت هم open-ended نیست. دلیل اینکه از فال‌اوت مثال می‌زنم هم اینه که بازی یه سیستم reputation داره که با تصمیماتون می‌تونید با فکشن‌های مختلف دوست یا دشمن بشید. مثل اون هم یه سیستم disguise داره که برعکس فال‌اوت به شدت OPه. :D یعنی شما لباس یه فکشن رو بپوشید، راحت می‌تونید برید واسه خودتون تو مقر اون فکشن بچرخید و هرکاری خواستید بکنید. عملا مکانیزم مخفی کاری بازی بلااستفاده می‌شه. :D

کامبت بازی... زیاد تعریفی نداره. اوایل بازی خیلی اذیت می‌کرد ولی الان که یه کم بهش عادت کردم قابل تحمل شده. ولی خوب هم نیست. مشکل اصلیش هم اینه که به هیچ وجه responsive نیست. من احساس می‌کنم هر دستوری می‌دم با 2 ثانیه تاخیر اجرا می‌شه. :D:| این مورد بیشتر تو جاخالی دادن به چشم میاد که بیشتر شبیه یه جوک بی مزه‌س. ولی در مجموع کامبت به نظر میاد نسبت به بازیای قبلی خیلی پیشرفت کرده باشه.

در مورد بحث فنی هم، وقتی من از شهر اولیه بازی بیرون اومدم وضعیت فریم ریت خیلی بهتر شد. و اینکه بازی بعضی وقتا واقعا خوشگله. مخصوصا محیطای جنگلی و بیرون شهری که واقعا چشم نوازن. طراحی خود شهرا هم به شدت حس و حال AC داره که وقتی خودتون بازی کنید می‌فهمید. من باب بحث AC تا یادم نرفته بگم که ماموریت‌های تعقیب هم عینا تو بازی حضور دارن. البته به مراتب کوتاه تر. :D

ولی همونطور که تو پست قبلیم هم گفتم، محدودیت‌های سازنده کاملا خودشو نشون می‌ده تو بازی. کارکتر مدل‌های NPCهای رندوم که... به نظر میاد کلا 6-7 نوع باشن که هی تکرار می‌شن. یا مثلا همون کامبت که گفتم. یه چیز خیلی خنده‌دار هم واسم پیش اومد: تو همون شهر اول که Serene باشه، دو تا ساید کوئست هستن که هیچ ربطی به هم ندارن ولی در نهایت به یه مکان ختم می‌شن. جلوی اون مکان هم دوتا نگهبان وایسادن. واسه دسترسی به اون مکان هم باید دوبار پشت سر هم و به مضحک‌ترین شکل ممکن سر کارشون بذارید تا بتونید رد بشید. :D توی اینجور جاها به نظر میاد سازنده‌ها با کمبود وقت مواجه شدن.

اوه و یه نکته. بازی به طرز عجیبی هیچ باگی نداشته تا الان. :|:D از اسپایدرز بعید بود. :D

در نهایت، به نظرم با یه بازی بسیار خوب مواجه هستیم ولی به احتمال زیاد به خاطر همین محدودیت‌های فنی یا کامبت بازی فکر نکنم بازی متای خیلی بالایی بتونه بگیره. مثل Vampyr سال پیش که خیلیا هم باهاش حال کردن. پیشنهاد می‌کنم صبر کنید تا نمره‌ها بیان بعد بابت خرید بازی تصمیم بگیرید.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خب من بازی رو جلوتر رفتم و به نقطه‌ای رسیدم که می‌شه گفت بازی خودشو نشون داده.

اول در مورد نویسندگی و داستان اینا، باید بگم که بازی در این مورد منو حسابی سورپرایز کرده تا الان. کات سینا واقعا در حد بازیای AAA هستن. بعضا هم منو یاد AC می‌اندازن (البته بازی کلا حس و حال AC داره که جلوتر می‌نویسم در موردش). نویسندگی هم تا الان واقعا خوب بوده. حالا نه لزوما در حد بهترینای RPG ولی قطعا نسبت به بازیای قبلی خیلی پیشرفت کرده.

در زمینه نقش آفرینی هم، بازی به نظر من توی یه نقطه وسطی بین ویچر 3 و فال‌اوت نیو وگاس قرار می‌گیره. یعنی از ویچر آزادی عمل بیشتری می‌ده ولی در حد یه چیزی مثل فال‌اوت هم open-ended نیست. دلیل اینکه از فال‌اوت مثال می‌زنم هم اینه که بازی یه سیستم reputation داره که با تصمیماتون می‌تونید با فکشن‌های مختلف دوست یا دشمن بشید. مثل اون هم یه سیستم disguise داره که برعکس فال‌اوت به شدت OPه. :D یعنی شما لباس یه فکشن رو بپوشید، راحت می‌تونید برید واسه خودتون تو مقر اون فکشن بچرخید و هرکاری خواستید بکنید. عملا مکانیزم مخفی کاری بازی بلااستفاده می‌شه. :D

کامبت بازی... زیاد تعریفی نداره. اوایل بازی خیلی اذیت می‌کرد ولی الان که یه کم بهش عادت کردم قابل تحمل شده. ولی خوب هم نیست. مشکل اصلیش هم اینه که به هیچ وجه responsive نیست. من احساس می‌کنم هر دستوری می‌دم با 2 ثانیه تاخیر اجرا می‌شه. :D:| این مورد بیشتر تو جاخالی دادن به چشم میاد که بیشتر شبیه یه جوک بی مزه‌س. ولی در مجموع کامبت به نظر میاد نسبت به بازیای قبلی خیلی پیشرفت کرده باشه.

در مورد بحث فنی هم، وقتی من از شهر اولیه بازی بیرون اومدم وضعیت فریم ریت خیلی بهتر شد. و اینکه بازی بعضی وقتا واقعا خوشگله. مخصوصا محیطای جنگلی و بیرون شهری که واقعا چشم نوازن. طراحی خود شهرا هم به شدت حس و حال AC داره که وقتی خودتون بازی کنید می‌فهمید. من باب بحث AC تا یادم نرفته بگم که ماموریت‌های تعقیب هم عینا تو بازی حضور دارن. البته به مراتب کوتاه تر. :D

ولی همونطور که تو پست قبلیم هم گفتم، محدودیت‌های سازنده کاملا خودشو نشون می‌ده تو بازی. کارکتر مدل‌های NPCهای رندوم که... به نظر میاد کلا 6-7 نوع باشن که هی تکرار می‌شن. یا مثلا همون کامبت که گفتم. یه چیز خیلی خنده‌دار هم واسم پیش اومد: تو همون شهر اول که Serene باشه، دو تا ساید کوئست هستن که هیچ ربطی به هم ندارن ولی در نهایت به یه مکان ختم می‌شن. جلوی اون مکان هم دوتا نگهبان وایسادن. واسه دسترسی به اون مکان هم باید دوبار پشت سر هم و به مضحک‌ترین شکل ممکن سر کارشون بذارید تا بتونید رد بشید. :D توی اینجور جاها به نظر میاد سازنده‌ها با کمبود وقت مواجه شدن.

اوه و یه نکته. بازی به طرز عجیبی هیچ باگی نداشته تا الان. :|:D از اسپایدرز بعید بود. :D

در نهایت، به نظرم با یه بازی بسیار خوب مواجه هستیم ولی به احتمال زیاد به خاطر همین محدودیت‌های فنی یا کامبت بازی فکر نکنم بازی متای خیلی بالایی بتونه بگیره. مثل Vampyr سال پیش که خیلیا هم باهاش حال کردن. پیشنهاد می‌کنم صبر کنید تا نمره‌ها بیان بعد بابت خرید بازی تصمیم بگیرید.
در همین حین ACG حرفای شما رو تایید کرد از کوئستا بازی تعریف کرد و خلاصه اینکه از بازی خوشش اومده و در حد Vampyr دونستتشش 8-> این مشکلاتی هم که در مورد کامبت بازی گفتی با پچ باید قابل حل باشه امیدوارم زیاد حاد نباشه قشنگ متا 80 بگیره که عالی میشه نگرفت هم فدای سرش به هرحال منکه ترسم از این بود مثل تکنومنسر تو داستان و شخصیت پردازی تر زده باشن که خیالم قشنگ راحت شد 8->

• Like
Reactions: The Listener

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
یکی دو تا نکته یادم رفت که بگم :D
یکی این که لوت و کلا طراحی بصری آیتما شاهکاره. یکی از بهترینایی که من تو هر بازی‌ای دیدم.
یکی هم سیستم فست تراول جالب بازیه. اینطوریه که هر وقت به یه منطقه دیگه فست تراول می‌کنید، به جای اینکه با یه صفحه لودینگ مواجه بشین، منتقل می‌شین به یه منطقه کوچیک و بین راهی که اونجا به یه فروشنده دسترسی دارین و همچنین می‌تونید آیتماتون رو ذخیره کنید، با افراد گروهتون صحبت کنید و پارتیتون رو مشخص کنید. تا این کارارو بکنید بازی هم لود شده و می‌تونید خیلی سریع به جریان برگردید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
داستان این تاپیک و این بازی چیه؟! چرا همه اینجا داشتن نسخه ی اول رو تحلیل می کردن و منتظر نمرات و عرضه بودن اما یهو دیگه کسی چیزی نگفته و الان بعد ۴ سال یهو نسخه ی دوم؟! :D
اتفاقا بازی خیلی خوبی بود.
یک چیزی بین AA و AAA.
خیلی جاها کامل نشون میداد که اگه بودجه بیشتری داشتن خیلی میتونستن عمق بیشتری بدن (روال بازیهای Spiders).
ولی در مجموع بازی به یادموندیی بود.

از اون RPGهاست که استودیوهای بزرگتر الان کمتر پیش میاد که با بودجه بالا بسازن.
اگه بازی نکردی حتما پیشنهاد میکنم.
فقط انتظار کمی jank درش داشته باش ، بازی AAA نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر