GRAW 2 for PC

همین طور که میدانید این بازی برای pc منتشر شد این بازی از موتور havok 3 استفاده میکند و بر خلاف نسخه xbox360 ان به صورت FPS است این هم
Supported OS: Windows® XP/Vista (only)

Processor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon™ (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)

RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c/ Shader Model 2.0?compliant (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant

DirectX Version: Direct 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x or faster DVD-ROM drive

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)

Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

Supported Video Cards at Time of Release:

- ATI® Radeon® 9559, 9600, 9800/X800-X1950

- NVIDIA® GeForce™ 6200-8800

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
گرافیک بازی نسبت به نسخه ی اول هیچ تغیری نکرده .هیچ!:evil:
گیم پلی هم فقط چندتا تغیر جزعی کرده. همین اعصابم رو خیلی خورد کرده.:ranting:

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
گرافیک بازی نسبت به نسخه ی اول هیچ تغیری نکرده .هیچ!:evil:
گیم پلی هم فقط چندتا تغیر جزعی کرده. همین اعصابم رو خیلی خورد کرده.:ranting:

-------------------------------------------------------------------------------
یعنی هیچ تغیری بین نسخه اول ودوم تو گرافیک وجود نداره.و ایا موقعی که بازی داره میاد بالا مثل نسخه قبلی بد کار می کنه. یعنی اول با فریم کم و بعد از چند ثا نیه درست می شه.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
-------------------------------------------------------------------------------
یعنی هیچ تغیری بین نسخه اول ودوم تو گرافیک وجود نداره.و ایا موقعی که بازی داره میاد بالا مثل نسخه قبلی بد کار می کنه. یعنی اول با فریم کم و بعد از چند ثا نیه درست می شه.
گرافیکش خیلی عالی شده فیزیک بازی تخریب پذیریه تمام اجسام
ببینید اون مشکلی که شما میگی اول بازی فریم ریت داشت بخاطر رمتون بود وگرنه بازی هیچ مشکلی نداشت اگه graw1 فریم پایینی داشتید اصلا طرف graw2 نرو چون انجین بازی پیشرفت کرده و تقویت شده

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
ببینید اون مشکلی که شما میگی اول بازی فریم ریت داشت بخاطر رمتون بود وگرنه بازی هیچ مشکلی نداشت اگه graw1 فریم پایینی داشتید اصلا طرف graw2 نرو چون انجین بازی پیشرفت کرده و تقویت شده

--------------------------------------------------------------------------------------------
این رو بگم که رم من اون موقع GB2 بود و فکر نمی کنم این مقدار رم برای این بازی کم بود (منظورم نسخه 1 بازی هستش) و به نظر خودم مشکل از کم بودن رم گرافیکم بود= gt 7600

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
فكر كنم همه اين مشكل افت فريم رو در 15 ثانيه اول بازي داشته باشن من هم با 5/1 گيگ رم و گرافيك 7900gs اين مشكلو داشتم

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
فكر كنم همه اين مشكل افت فريم رو در 15 ثانيه اول بازي داشته باشن من هم با 5/1 گيگ رم و گرافيك 7900gs اين مشكلو داشتم البته با رزولوشن 1280 در 1024 و تمام جزئيات

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
Ram گرافیکتون نباید مشکلی داشته باشه بیشتر از یه دقیقه ی اول بازی این مشکل رو داشتید؟
--------------------------------------------------------------------------
همینطور که در پست قبلی گفته بودم فقط چند ثا نیه اول این مشکل وجود داشت وگرنه من بالای 35 فریم بازی می کردم . منظور من از پایین بودن رم گرافیکم این بود که برای حل شدن این مشکل یک گرافیک با رم 512 لازمه.

mohamad.hejazi

کاربر سایت
Jan 3, 2007
28
سلام.
من این بازی رو با کارت گرافیک 6200 256mb و رم 1گیگ و سی پی یو 2.8 رو حالت مدیوم راحت اجرا کردم.فقط یه مشکلی دارم.اینه که برنامه ی ageia گرافیک کامپیوتر من را نمیشناسه!یعنی وقتی رو ی ایکنش کلیک میکنم هیچ درایوی رو نشناخته!لطفا راهنمایی کنید دوستان.
ممنون.:confused:

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
اتفاقا گرافیکش خیلی بهتر و طبیعی تر شده.

کجاش بهتر شده؟؟؟ با دلیل بگید .بافت ها اصلا هیچ تغیری نکرده(رزولوشن بافت ها هم درحد نسخه ی اول است) و بیشترobject ها (خونه ها-ماشین ها-درختا و...)از نسخه ی اول کپی برداری شده .آیا تو بازی جلوه ی تصویری جدیدی دیدین؟؟؟.تو بازی فقط بعضی چیزا مثل مدل اسلحه ها و سربازان عوض شده.
فقط یک بار graw1 رو دوباره اجرا کنید تاخودتون متوجه شین.

گرافیکش خیلی عالی شده فیزیک بازی تخریب پذیریه تمام اجسام

تخریب پذیری بازی به اندازی همون نسخه ی اول هست(اینا رو دیدم که میگم) درضمن چون این بازی با graw1 ازنظر گرافیک دریک سطح هست سیستمی که graw 1 رو اجرا کرده graw 2 هم تقریبا باهمون فریم ریت اجرا می کنه .

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

اگه زحمتي نيست ميشه از بازي چنتا عكس بزاريد !!! خيلي ممنون ...
راستي هنوز AI هم تيمي ها در حد هويج پختس ؟؟؟ منظورم اينكه هنوز به در و ديوار ميخورن و گير ميكنن و ... . !؟ :sick:

:love:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام..........:):)
به به مهرداد عزیز ............خبری ازت نبود جیگر.........:p:p
مهرداد جان من این بازی رو گرفتم خیلی خیلی بهتر از نسخه قبلیش هستگرافیک بازی نحوه فرمان دادن به نیرو هاتو......
هوش مصنوعی هم واقعا خوبه من تو حالت مدیوم دارم میرم واقعا خیلی سخت میشه......
هوش مصنوعی مال اسنایپر ها و ارپیجی زنها که واقعا خوفه اصلا نمیشه با هاشون شوخی کرد.....
راستی بگم که تو بازی امکان کویک سیو هم قرار گرفته که خیلی خیلی به ادم تو صحنه های نبرد کمک میکنه.........
:)
اگه شد عکس هم میزارم.........;);)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر