Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اگر پول داشتم که Childe رو دفعه قبل گرفته بودم، دل به برگشتش که اونم باز کیلومترها با pity فاصله دارم که نمیبستم:( (تازه pity اول و نه گارانتی:| )

خیلی مسخره ست لاگین ریوارد وقتی میدن که ایونت ندارن! اونم مثلا دو هفته خبری نیست، یک هفته ش ریوارد داره:))

فقط سامر نین:D
کلا تابستونه که من دیگه کاری به مبارزان خفن و هازبندوها ندارم، و اونجاست که وایفو حتی اگر جین باشه، میاد تو اولویت=))

خفن ترین هازبندو و بهترین طراحی هم داشته باشه ورژن تابستونی نباید آخه امید داشت. همیشه طراحی تابستونی وایفو ها بهتره. هازبندو فوقش میخوان یه مایو از این 20 تومنیا که تو استخرای داغون میدن تنش کنن :D ولی سر وایفو باشه یه چیزی طراحی میکنن که طراح های لباس مطرح دنیا کم میارن جلوشون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
خفن ترین هازبندو و بهترین طراحی هم داشته باشه ورژن تابستونی نباید آخه امید داشت. همیشه طراحی تابستونی وایفو ها بهتره. هازبندو فوقش میخوان یه مایو از این 20 تومنیا که تو استخرای داغون میدن تنش کنن :D ولی سر وایفو باشه یه چیزی طراحی میکنن که طراح های لباس مطرح دنیا کم میارن جلوشون
دقیقا:))
اصلا هازبندو تابستونه به درد نمیخوره:-"
اما امان از وایفوها:-" امان...امان... :D
یه نمونش، من اصلا و ابدا فن هانکوک نیستم، ولی سرچ کنید OPTC Boa V3
یا اصلا FGO و تابستون هاش:))
چه پول هایی که جا به جا نمیشه تابستون توی FGO :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینکه ملت تو کف چهار ستاره هان و بهشون نمیده بازی برام عجیبه ،، من به جز یخی ها دیونا و چونگیون همه ۴ ستاره ها رو گرفتم هیچ از همشون یکی دو تا cons هم باز کردم

همین ژینگکیو الان c3 شده

فقط امبر و لیزا نمیده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اینکه ملت تو کف چهار ستاره هان و بهشون نمیده بازی برام عجیبه ،، من به جز یخی ها دیونا و چونگیون همه ۴ ستاره ها رو گرفتم هیچ از همشون یکی دو تا cons هم باز کردم

همین ژینگکیو الان c3 شده

فقط امبر و لیزا نمیده
بیدو و بنت میخواهیم....:-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,126
نام
آریا
نین که همینجوریش همیشه تابستونیه :D باز باربارا کاستوم تابستونی واسش بدن یچیز : d

هازبندو ی ورزشکارم نداریم بخوان با کاستوم تابستونی مثلا سیکس پکاش رو بریزن بیرون:(

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,126
نام
آریا

همین ژینگکیو الان c3 شده

فقط امبر و لیزا نمیده
امبر و کایا لیزا رو فقط تو بنر استاندارد میتونی بدست بیاریشون
تو بنر ایونت اصلا نیستن واسه همونه بهت نمیده اینا رو

کاش یه بنر Knights of Favonius میذاشتن jean به عنوان کاراکتر 5 ستاره بنر و اون سه نفرم جزء کاراکتر 4* ها بودن
مخصوص اونایی که میخوان اونا رو فول C داشته باشن

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
شما رو نمیدونم ولی من که اینقدر رنگ آبی (سیلی ها) و رنگ زرد (نین و geo و پترا :|) دیدم که به اجبار صورتی انتخاب کردم :|
اگر زیاد زرد ندیده بودم 100% زرد برمیداشتم (شاید آبی :-?)
--------------------------

درمورد بحث تم تابستونی و .. هم فکر نکنم خبری باشه چون بازی فعلا تو همه مباحث جای آپگرید داره شاپ هم درست حسابی چیزی نداره زوده برای راه انداختن این چیزا، اینایی که میگید برای موقعی هست که دیگه کفگیر داره میرسه ته دیگ وارد فاز لباس و این حرف ها بشن حسابی جیب پلیر ها رو خالی کنن :D

pvp هم فکر میکنم خیلی چیز جالبی از آب در بیاد خیلی دوست دارم زودتر بیاد حداقل یه حالت friendly چیزی بزارن بین دوستات بازی کنی ولی اگر نه جهانی هست تا 1 میلیون سال دیگه امثال ما نمیتونن طرف pvp برن :D

همچنین خیلی زیاد دوست دارم guild و اینجور چیزا اضافه کنن بعد ماموریت انجام بدیم یا مثل wow بریم ماموریت های سخت :-"

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اصلا با وجود pvp تو این بازی موافق نیستم مخصوصا همچین بازیی که بخش pveش فوق العادست و با اختلاف بهترین بازی pve موبایله ولی با سیستم گیلد اینا موافقم

مثلا بیان ماموریتای روزانه گیلد هم بزارن و یه شاپ مخصوص به خودش داشته باشه و این چیزا

راستی نمیدونم چقدر راسته ولی یه جا خوندم یه‌لیک‌بود که‌میگفت برا تابستون یه‌ آپدیت میدن و housing به بازی اضافه‌میشه :D خونه بخری و خوشگلش کنی و این حرفا

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,126
نام
آریا
شما رو نمیدونم ولی من که اینقدر رنگ آبی (سیلی ها) و رنگ زرد (نین و geo و پترا :|) دیدم که به اجبار صورتی انتخاب کردم :|

درمورد بحث تم تابستونی و .. هم فکر نکنم خبری باشه چون بازی فعلا تو همه مباحث جای آپگرید داره شاپ هم درست حسابی چیزی نداره زوده برای راه انداختن این چیزا، اینایی که میگید برای موقعی هست که دیگه کفگیر داره میرسه ته دیگ وارد فاز لباس و این حرف ها بشن حسابی جیب پلیر ها رو خالی کنن :D

pvp هم فکر میکنم خیلی چیز جالبی از آب در بیاد خیلی دوست دارم زودتر بیاد حداقل یه حالت friendly چیزی بزارن بین دوستات بازی کنی ولی اگر نه جهانی هست تا 1 میلیون سال دیگه امثال ما نمیتونن طرف pvp برن :D

همچنین خیلی زیاد دوست دارم guild و اینجور چیزا اضافه کنن بعد ماموریت انجام بدیم یا مثل wow بریم ماموریت های سخت :-"
منم رنگ صورتی رو انتخاب کردم :)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم

همین ژینگکیو الان c3 شده

فقط امبر و لیزا نمیده
5 ستاره که بازی نمیده، بزار حداقل چند تا چهار ستاره با کانستیلیشن های بالاتر بگیریم که کمبود اونا جبران بشه:D
امروز یه ویدئو از امبر دیدم، C6، با 50 درصد کریت ریت، 200 درصد کریت دمیج، اسکای هارپ و ست 5 ستاره ویچ، 144K دمیج زد:| اگه گانیو گیرم نیومد، امبر یا ژیانگلینگ و نوئله رو آپگرید میکنم :-"
یه سر هم به طبقه نهم ابیس زدم... نه مثل اینکه دیگه با کاراکترهای لول 20 نمیشه بیشتر از این جلو رفت:)) چمبر اول رو که تموم کردم (با یه ستاره)، فقط فیشل و باربارا توی تیم اول و البدو و کایا توی تیم دوم زنده مونده بودن :D تمام دشمن ها هم از اینجا به بعد کریو هستن و حتماً دو تا پایرو خیلی خوب (نه مثل دیلاک من که هنوز ست چهار ستاره اش رو داره) نیاز دارین:-" و خلاصه اینکه حسابی هم استرس گرفتم، کلا این ابیس زهرمار خالصه، اصلاً با مبحث لذت بردن از بازی منافات داره:D
چونگیون میخوام :( امیدوارم رو بنر xiao باشه :((
دو تا بنر قبلی بودش، شاید با بنر هو تائو بیاد، شاید هم اونجا کایا بیاد و این دیرتر بیاد:-"
بیدو و بنت میخواهیم....:-"
بنت که بنر قبلی بود، میگرفتی خو:-"
من از اول بازی از ۴ ستاره ها چانگیون و سینگچو دلم میخواست
و من جمعا از اول بازی 50 تا ویش زدم
20تا ویش واسه بگینر زدم که تو اون چانگیون و فیشل داد
20تا استاندار زدم هر دو سلاح ۴ ستاره داد
10تا هم گفتم بیشتر واسه این بنر نمیزنم و شانسم رو واسه سینگچو امتحان میکنم که شانسم رو کرد بهم داد :D
بازم برای گرفتن کانستیلیشن های دیگه اش ویش بزن، توی قدرتش خیلی تاثیر دارن:D (ستاد گول زدن بچه های مردم:-")

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,126
نام
آریا
گیلد به شدت موافقم بذارن

به market هم نیاز داریم بتونیم آرتیفکت و متریال بین پلیرای دیگه خرید و فروش کنیم

raid یذارن بشه چند نفری تعداد زیاد یه دامین طولانی رو انجام بدیم

یه لیک دیده بودم که نوشته بود housing system موقعی که Inazuma رو 1.6 باز کردن اضافه میشه و ری ران چایلده هم همون موقعس

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
امبر و کایا لیزا رو فقط تو بنر استاندارد میتونی بدست بیاریشون
تو بنر ایونت اصلا نیستن واسه همونه بهت نمیده اینا رو

کاش یه بنر Knights of Favonius میذاشتن jean به عنوان کاراکتر 5 ستاره بنر و اون سه نفرم جزء کاراکتر 4* ها بودن
مخصوص اونایی که میخوان اونا رو فول C داشته باشن
اتفاقاً از اول هم با همون عکس سر در تاپیک گولمون زدن و گفتن اینا رو بهتون میدیم ولی بعد جین رو 5 ستاره کردن:D اگه بنرش بیاد خیلی خوب میشه ولی حیف که دیگه خیلی ها جین گرفتن و فکر نکنم زیاد طرفدار داشته باشه:D

اشکال نداره، به خودت تلقین کن رنگ Magneta هست تا از فشارش کم بشه:))

pvp اگه با دوستان باشه خیلی جالب میشه:D حداقل یه محکی به خودمون میزنیم:D اگه هم قرار باشه جهانی بشه به نظرم یه مکانیزم تیمی باشه که مثلاً با سه نفر از دوست هات بتونی با یه تیم دیگه مبارزه کنی، اونجوری یکمی کمبود قدرت جبران میشه :D تا ونتی هم دیدیم، همه میریزیم سرش و ناک اوتش میکنیم>:)
اصلا با وجود pvp تو این بازی موافق نیستم مخصوصا همچین بازیی که بخش pveش فوق العادست و با اختلاف بهترین بازی pve موبایله ولی با سیستم گیلد اینا موافقم

مثلا بیان ماموریتای روزانه گیلد هم بزارن و یه شاپ مخصوص به خودش داشته باشه و این چیزا

راستی نمیدونم چقدر راسته ولی یه جا خوندم یه‌لیک‌بود که‌میگفت برا تابستون یه‌ آپدیت میدن و housing به بازی اضافه‌میشه :D خونه بخری و خوشگلش کنی و این حرفا
گیلد هم عالی میشه، کوآپ با بچه ها بریم ماموریت های روزنه انجام بدیم:D

================================================
راستی امروز هم یه چلنج کوآپ دیگه گرفتم، یه نگاه کردم و دیدم هیشکی آنلاین نیست، بازم مجبور شدم با oz و gouba کوآپ بزنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر