Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
گول میخورم...بعد اشتباهی جای بنر اسکارا دستم میخوره رو بنر ایتو مولتی میکشم:))

و یهو تا چند ریران آینده میبینید ناخواسته ایتو C6 دارم:))
همشم گارانتی:-"
شاید باورت نشه ولی هر بار که میخواستم برای ناهیدا و لیلا بزنم همین ترس رو داشتم که روی بنر اشتباهی بزنم :))

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
با این وضعیت... پچ الهیثم 50تا ویشم بده، میشم 1 عدد الهیثم + یک 50~50

یک مولتی + 20روز ولکینی که دارم + دو ماه هم در نظر بگیرم مجموعا میشه 5.5 مولتی
این وسط TGA و لنترن رایت و مپ جدید و آپدیت خود دحیه و محتوای باقی مونده هم هست:-"
به امید خدا دحیه هم میتونم بگیرم :D

فقط گول نخورم بگم یه مولتی بزنم برا فروزان (و یهو 5* بگیرم) یا بگم حالا یه مولتی هم برای سلاح الهیثم و فلان و بیسار:D
الکی حروم نکنم جم این وسط :-"

حله آقا‌.‌.. فست فوروارد بزنیم، بریم برای الهیثم:D

---

مولتی بعدی بنر استاندارد هم احتمالا 5* بده:-"
البته... فعلا صفر ویشم:-"
تا آخرای بتل پس بعدی به امید خدا میرسم بهش:D
امیدوارم تیغناری...یا سلاح جدید بده:-" (جید کاتر اینجا هم هست؟ اگر هست عالیه گزینه دوم ایشون:-" )
شاید جالب باشه من هنوز یک شخصیت ۵ ستاره از سومرو ندارم کل این پچا شده گرفتن کاراکتر های قدیمی . پیتی ۶۰ تا بنر اسکارا یک ۵۰ ۵۰ دیگه دارم اگه بردم که هیچی خب پچ بعدش لنترن رایت هست و برای هیثم تلاش می‌کنم اگه باختم که هیثم قطعی هست گرفتنش . باز خوبه برعکس تو که دحیه میخوای پچ ۳.۵ میاد من بایژو میخوام پچ ۳.۶ میاد فرصت استراحت داریم 😂👌
تا الان حساب کردم فقط باید شیائو و البدو و ونتی بگیرم تا تمام کاراکتر های مرد قدیمی بازی گرفته بشن 😂

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
شاید جالب باشه من هنوز یک شخصیت ۵ ستاره از سومرو ندارم کل این پچا شده گرفتن کاراکتر های قدیمی . پیتی ۶۰ تا بنر اسکارا یک ۵۰ ۵۰ دیگه دارم اگه بردم که هیچی خب پچ بعدش لنترن رایت هست و برای هیثم تلاش می‌کنم اگه باختم که هیثم قطعی هست گرفتنش . باز خوبه برعکس تو که دحیه میخوای پچ ۳.۵ میاد من بایژو میخوام پچ ۳.۶ میاد فرصت استراحت داریم 😂👌
تا الان حساب کردم فقط باید شیائو و البدو و ونتی بگیرم تا تمام کاراکتر های مرد قدیمی بازی گرفته بشن 😂
این برا من و خودته:-"
FfY_vyRaUAA01pS.jpeg

اسکارا هم اگر بگیری به خاطر ویژنش جزو کاراکترهای سومرو حساب میشه:-"

Hollow Hunter

کاربر سایت
Jul 29, 2020
230
اگه تا اخر این اپدیت پنج تا ویش تو 3.3 شصت تا ویش تو 3.4 پنجاه و یک یا دو تا ویش جمع کنم میتونم 5تا پیتی (80 تایی) پر کنم که از اینا دوتاش واسه رایدن دوتاش واسه هوتائو و یکیش واسه شنهه هست امیدوارم اتفاق عجیب غریبی نیوفته

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
این برا من و خودته:-"
View attachment 277537

اسکارا هم اگر بگیری به خاطر ویژنش جزو کاراکترهای سومرو حساب میشه:-"
به به عجب عکسی 🤩 از این عکس فقط البدو و شیائو ندارم 😂🤦 که اونا هم توی فونتین میگیرم ریران بشن . میدونی بحث سلیقه هست من همیشه خودم رو مثال میزنم الان توی بازی ما کاراکتر های زن داریم که خیلی قوی هستن مثل رایدن مثل گانیو مثل یولا و هوتائو ولی خب خودم کلا چه توی این بازی چه بقیه بازی های انیمه ایی با کاراکتر های مرد بیشتر ارتباط میگیرم برای همین همیشه اولویتم اونا بودن . البته با احترام به تمام کاراکتر های زن این بازی و بقیه بازی ها و فیلم های انیمه ایی که طرفدار های بسیاری هم دارن و خیلی هم قوی هستن .
-------
راست میگی به ویژن اسکارا دقت نکرده بودم مال سومرو هست 😂🤦

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
لیک جدید و معتبر
۱. الهیثم دی پی اس و مثل تایناری مخصوص ری اکشن اسپرد
۲ دحیه دی پی اس مخصوص ری اکشن برجن
۳.لنی و لنیت خواهر و برادر هستن ۵ ستاره و یک کاراکتر هستن جدا نیستن
۴ ارکان هایدرو فوکالور سلاحش شمشیر یا کمان هست hw4f0df9scw51 (1).jpg
IMG_20221126_150845_504.jpg

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
یه محاسبه ای از هوتائو ام کردم

View attachment 277546
خیلی جا داره؟
سلاحش هم مهمه چون باف اسکیلش و میزان hp که نیاز داری، بستگی به سلاحش داره.
من که وپنش رو دادم EM رایدن

الان هیچگونه کاربردی نداره :((

واقعا ظلمه بعد از 2 سال بازی کردن فقط یه Dragon's Bane R1 داشته باشی :-"
من دو تا بی استفاده (R5 و R3) دارم، بیا ببر :-"

Hollow Hunter

کاربر سایت
Jul 29, 2020
230
سلاحش هم مهمه چون باف اسکیلش و میزان hp که نیاز داری، بستگی به سلاحش داره.

من دو تا بی استفاده (R5 و R3) دارم، بیا ببر :-"
Pjws هست میتونم dragon bane r2 هم بذارم ولی میخوام em رو با سوکروز باف کنم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
۲۰۲۲۱۱۲۶_۱۰۴۹۵۲.jpg
۲۰۲۲۱۱۲۶_۱۰۴۸۴۵.jpg

تا الان چهار تا امبلم فیت داشتم برای یلان، الان اومدم دو تا ملیلیث و دو تا واندرر دراپ گذاشتم بعد نظرتون کدوم از این ارتیفکت ها بیشتر به درد یلان میخوره؟
......
تغییرات استیت ها هم این شکلی بود

کریت ریت۶۷ » ۷۰
کریت دمیج ۹۰ » ۱۴۸
المنتال مستری ۲۹۱ » ۳۰۹
انرژی ریشتری ۱۲۴» ۱۴۶

تنها چیزی که اومده پایین ۳۵۰۰ تا hp بوده

المنتال اسکیلم از ۲۰ هزار اومده روی ۲۵.۴
چارج اتکم هم از ۵ هزار اومده روی ۷ هزار، تقریبا ۲۵ درصد کارکتر قوی تر شده

ولی این قضیه در مورد برستش صادق نیست😐😂 نه تنها افزایش ۲۵ درصدی حس نمیکنم، حس میکنم ضعیف ترم شده...

شدنیه اصلا همچین چیزی یا خیالات برم داشته....

• Like
Reactions: NHM and ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
Pjws هست میتونم dragon bane r2 هم بذارم ولی میخوام em رو با سوکروز باف کنم
به نظرم خوبه ;) اگه بخوای یه روزی مثلا بهش هما بدی شاید مجبور بشی بازم فارم کنی تا کریت ریت رو حداقل به 50-60 برسونی (چون جابجایی هما با pjws و عوض کردن تاج به یه دونه کریت ریت عملا تفاوت زیادی توی ساب ها ایجاد نمیکنه، هر چند بازم روی قدرتت تاثیر داره) ولی به نظرم در حال حاضر خوبه ;)
View attachment 277552
View attachment 277553

تا الان چهار تا امبلم فیت داشتم برای یلان، الان اومدم دو تا ملیلیث و دو تا واندرر دراپ گذاشتم بعد نظرتون کدوم از این ارتیفکت ها بیشتر به درد یلان میخوره؟
......
تغییرات استیت ها هم این شکلی بود

کریت ریت۶۷ » ۷۰
کریت دمیج ۹۰ » ۱۴۸
المنتال مستری ۲۹۱ » ۳۰۹
انرژی ریشتری ۱۲۴» ۱۴۶

تنها چیزی که اومده پایین ۳۵۰۰ تا hp بوده

المنتال اسکیلم از ۲۰ هزار اومده روی ۲۵.۴
چارج اتکم هم از ۵ هزار اومده روی ۷ هزار، تقریبا ۲۵ درصد کارکتر قوی تر شده

ولی این قضیه در مورد برستش صادق نیست😐😂 نه تنها افزایش ۲۵ درصدی حس نمیکنم، حس میکنم ضعیف ترم شده...

شدنیه اصلا همچین چیزی یا خیالات برم داشته....
واندرر دو تایی تاثیر خاصی روی یلان نداره. اگه میتونی به جاش دو تا نوبلس یا hod بزار، چون اصل دمیج یلان از برستش میاد. استیت هات ولی بیشتر شدن که خوبه ولی بازم به انرژی ریشارژ نیاز داری مخصوصا وقتی از ژینگکیو در کنار یلان استفاده نمیکنی (حداقل 175 میخواد). من مجبور شدم ساعت hp رو با انرژی ریشارژ عوض کنم ولی مهم نیست چون روی ساعت انرژی ریشارژ 20 درصد hp بهم داد و با باف هایدرو رزونس جبران شد.
در مورد عدم افزایش برستت هم به خاطر اینه که ست چهار تایی امبلم رو عوض کردی :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر