1680348136633.png

به نسل جدید گیمینگ خوش آمدید. Geforce Now سرویسی هست که به شما دسترسی بیش از هزار بازی رو در فضای cloud میدهد. شما این سرویس رو روی ضعیف ترین سخت افزارها و حتی گوشی های موبایلتون میتونید استفاده کنید! برای اتصال به این سرویس شما فقط به یک صفحه نمایش و اینترنت نسبتا خوب (سرعت بالای 50 مگابیت و پینگ زیر 100) نیاز دارید.
پ.ن: دیدم جای همچین تاپیکی خالیه و اینکه چند روز پیش ها توی توییتر دیدم که شما میتونید با قیمت خیلی کمتر با لیر ترکیه پلن ها رو تهیه کنید(قیمت هاش رو پایین میزارم) همچنین این تاپیک رو ایجاد کردم که اگر دوستانی هستند که به راحتی وصل میشن به این سرویس به بقیه هم یه کمکی بکنند که اگر کسی اینترنت خوب داره بتونه متصل بشه:D
اما بریم سراغ جزئیات این سرویس
قیمت پلن ها
این قیمت پلن ها به لیر ترکیه که به نظر من 6 ماهه با این قابلیت ها 800 لیر میرزه! همچنین شما میتونید به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنید که خیلی از قابلیت هایی که میبینید رو نداره و کلی باید تو صف وایسید تا نوبتتون بشه!
1680347582265.png

و قیمت ها به دلار آمریکا که خیلی برای ما ایرانیا گرون تموم میشه.
1680347689475.png

و اما قابلیت های پلن آلتیمیت رو میبینید که قادر هست بازی ها رو تا 120 فریم با کارت گرافیک 3080 (به زودی کارت 4080 هم اضافه میشه) رو اجرا بکنه. یعنی فرض کنید که شما روی یک لپتاپ یا سیستم خیلی معمولی میتونید سایبرپانک رو روی گرافیک ULTRA با بالاترین تنظیمات و حتی 4K بازی کنید!

سرعت اینترنت مورد نیاز
اما سرعت اینترنتی که برای استفاده از این سرویس نیاز دارید به این صورته: برای بازی کردن 1080p با 60 فریم، سرعت دانلود شما باید حداقل 25 مگابیت (3مگابایت) همراه با پینگ حداکثر 80 باشه. همچنین برای بازی کردن با رزولوشن 4k 120 فریم شما حداقل به یک اینترنت با سرعت 45 مگابیت (حدود 6مگابایت) نیاز دارید.

به نظر میاد که این سرویس و سرویس های مشابه در مسیر درستی قرار گرفته باشند و آینده ی خفنی رو میشه براشون پیش بینی کرد! با گسترش اینترنت 5g و بالا بودن قیمت سخت افزار میشه انتظار داشت که تا چند سال آینده بخش عظیمی از گیمرها به سمت این سرویس ها بیان.

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
خب دوستان من خودم تو اتصال بهش مشکل داشتم ولی الان راهشو پیدا کردم. شما کافیه با یک وی پی ان V2RAY وصل شید به بازی و وقتی وارد بازی شدید قطعش کنید هیچ اتفاقی نمی افته و راحت بدون افت سرعت و پینگ میتونید باازی رو تجربه کنید. دقت کنید که مصرف بالایی داره و ساعتی به صورت میانگین 10 گیگابایت اینترنت از شما میکشه! راستی حواستون باشه دی ان اس هم باید روی سیستم یا موبایلتون فعال باشه من خودم از شکن استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
خب تا چند روز دیگه گیم‌پس مایکروسافت هم به GeForce Now اضافه میشه. برخی از بازی‌هایی که از همون روز اول موجود هستند:
  • Deathloop
  • Grounded
  • Doom 2016
  • No Man's Sky
  • Mount & Blade II
وقتی که اخیرا خبرنگار wccftech پرسید که آیا Starfield هم شامل این لیست میشه، در جواب بهش گفتن «Stay tuned.»

برای منی که نه کنسول نسل فعلی ایکس‌باکس رو دارم و نه سیستم قوی، عرضه شدن استارفیلد روی GeForce Now یه چیز رویاییه. یعنی میشه؟

(شخصا تو این مدتی که از GFN استفاده کردم ترافیک نسبتا زیادی مصرف نکرد. البته خب Xbox Cloud هم هست، ولی باهاش Fortnite که بازی کردم خیلی لگ شدیدی داشت.)

آخرین ویرایش:

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
دوستان با سرعت ۱۶ مگ adslمیشه ازش استفاده کرد ؟؟
آره شدنش که میشه، ولی باید bitrate و در نتیجه کیفیت تصویر رو پایین بیاری.

حالا خوبیش اینه که پلن رایگان داره و میتونی خودت آزمایش کنی. اول برو تو تنظیمات و با توجه به اینترنت خودت گزینه‌ها رو انتخاب کن، بعد وارد یه بازی شو و ببین چجوریه. و بعد این فرآیند رو تکرار کن تا ببین حالت بهینه برات چیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر