Game Emag(مجله الکترونیکی ایرانی)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
نمی دونم این تاپیک قبلا زده شده یا نه.
اما حیفم اومد این مجله جالب رو به شما معرفی نکنم.:biggrin1:
چند وقتیه چند دوست ایرانی مجله ای الکترونیکی راه انداختن که هر چند هفته یک بار بر روی اینترنت آپدیت میشه.این دوستان هیچ پولی دریافت نمی کنند و فقط از روی علاقه این مجله را راه انداختند.سرپرست این گروه هم آقای مهدی فنایی است.
این مجله تا به حال 13 شماره داشته که در هر کدام چیز هایی نظیر نقد و نمره دهی به یک بازی،معرفی بازی های خوب و بد جدید کنسول ها و ... هست که تقریبا نیم ساعتی ویدیو میشه که باید دانلود کنید.(البته معمولا در هر مجله مواردی متفاوت دیده می شود و شاید در بعضی نقد نکنند و ...)
برای دانلود این مجله ی ویدیویی باید به سایت www.gameemag.ir مراجعه کنید که می توانید مجلات پخش شده تا کنون را در حجم های متفاوت(بد-متوسط و ...)دانلود کنید.
البته من هیچکاره ی این مجله هستم ولی در کل حیفم اومد که نگم.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام
نمی دونم این تاپیک قبلا زده شده یا نه.
اما حیفم اومد این مجله جالب رو به شما معرفی نکنم.:biggrin1:
چند وقتیه چند دوس ایرانی مجله ای الکترونیکی راه انداختن که هر چند هفته یک بار بر روی اینترنت آپدیت میشه.این دوستان هیچ پولی دریافت نمی کنند و فقط از روی علاقه این مجله را راه انداختند.سرپرست این گروه هم آقای مهدی فنایی است.
این مجله ا به حال 13 شماره داشته که در هر کدام چیز هایی نظیر نقد و نمره دهی به یک بازی،معرفی بازی های خوب و بد جدید کنسول ها و ... هست که تقریبا نیم ساعتی ویدیو میشه که باید دانلود کنید.(البته معمولا در هر مجله مواردی متفاوت دیده می شود و شاید در یعضی نقد نکنند و ...)
برای دانلود این مجله ی ویدیویی باید به سایت www.gameemag.ir مراجعه کنید که می توانید مجلات پخش شده تا کنون را در حجم های متفاوت(بد-متوسط و ...)دانلود کنید.
البته من هیچکاره ی این مجله هستم ولی در کل حیفم اومد که نگم.
ممنون ولی واقعا عجیب هست که همچین تاپیک پر پست و معرو فی رو ندیدی!!!:confused:
اینم تاپیکش:تاپیک ;)
راستی هیچ جای تاپیک هم مناسب نیست!!!
سایر مجلات

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر