Forza Motorsport 7 | PC

Forza_7_speculative_logo_Low.png

Y3otnhTqcucuuUanUvUmQE-970-80.jpg

Etelaat2.png

همونطور که انتظار میرفت در نمایشگاه E3 2017 ، مایکروسافت و T10 نسخه هفتم از سری همیشه محبوب Forza Motorport برای PC تایید کردن.​

البته این اولین نسخه ای از این آی پی ریسینگ نیست که روی کامپیوترهای خانگی منتشر میشه، در 2 سال اخیر 2نسخه از این سری برای ویندوز 10 منتشر شده بود:

Forza Horizon 3 - Forza Motorsport 6 Apex

2 نسخه از 2 استودیوی مختلف با دو مسیر متفاوت از هم ، در عین حال متفاوت از لحاظ بهینه بودن روی PC ها!

T10 اعلام کرده با ریلیز 2 عنوان ذکر شده، در واقع ما ساخت بازی برای PC های ویندوزی رو تمرین کردیم.
البته وقتی به مشخصات حداقلی برای اجرای این عنوان نگاه میکنیم، شاید این گفته پربیراه نباشه:

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 2 GB
  • Processor: Intel i5-750 2.67 GHz
  • Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X
  • Integrated Keyboard and Mouse

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 4 GB
  • Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
  • Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti
  • Integrated Keyboard and Mouse

این پست با اطلاعات کامل بزودی بروز میشه.

آخرین ویرایش:

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام دوستان یه سوال داشتم تو بازی بیشتر کمپانی ها هستن ولی لکسوس نیس و بنز میباخ هم همینطور ایا دی ال سی یا کار پک برا این دو مورد عرضه شده کسی میدونه لطفا بگه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بنز میباخ که ماشین خیلی خاصی هست و شاید خیلی کم پیشبیاد تو بازی ها دیده بشه. ماشین های تویوتا و لکسوس هم فعلا در هیچ بازیی جز GTS حضور ندارند (البته اخیرا در سری Forza Horizon هم 3 تا از ماشین های این دو کارخانه برگشتند، به صورت قطره ای و در سه ماه اخیر ماهی یکی).

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
میباخ زیرمجموعه لوکس مرسدس بنز هست، فورزا هیچ وقت بنز کلاس s نداشت بجز فورزا هوریزون ۱، که اونم AMG بود
فورزا بشتر تمرکزش روی ماشین های اسپرت هست تا لوکس

Sent from my iPhone using Tapatalk

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
جالبه تو برنامه های معرفی خودرو هم مرسدس بنز اجازه نمایش میباخ رو نمیده حتی بوگاتی و فراری 250 gto رو اوردن ولی اینو نه..

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب مایکرو که فورتزا 7 از رو استور برداشته.
جزو مزخرفترین حرکات اخیر مایکرو بود واقعا.

برای دوستانی که از دست دادنش راهی جز نصب نسخه های غیرقانونی روی ویندوز 10قدیمی نمیمونه.

خبر خوب اینکه به لطف دوستان زحمت کش کل بازی + آخرین آپدیت و dlcها روی آخرین ورژن win10 و حتی 11 قابل بازی هست.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خب مایکرو که فورتزا 7 از رو استور برداشته.
جزو مزخرفترین حرکات اخیر مایکرو بود واقعا.

برای دوستانی که از دست دادنش راهی جز نصب نسخه های غیرقانونی روی ویندوز 10قدیمی نمیمونه.

خبر خوب اینکه به لطف دوستان زحمت کش کل بازی + آخرین آپدیت و dlcها روی آخرین ورژن win10 و حتی 11 قابل بازی هست.
دیشب در یک حرکت انقلا بی بازی رو روی یک تک فایل به حجم 99.16 گیگ از استور دانلود کردم و با AppxInstaller نصب کردم
البته از dlc های قبلیش اطلاعی ندارم اما همون سالها ی hoonigan dlc car pack گرفته بودم براش
اما به محض ورود خودش 7 8 تا اتومبیل به عنوان گیفت بهم داد که نمیدونم جزو دی ال سی های قبلیش بوده یا صرفا فقط گیفت بود !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب منم بالاخره بعد 3سال برگشتم و حدود 30 ساعت بازی کردم.
خداروشکر بازی بالای 5سال هست که اومده و دیگه اون تب و تاب اولیه و حساسیت ها روش نیست که بخوام نظرم رو پیش خودم نگه دارم و تو تاپیکش به اشتراک نذارم.
خود مایکرو هم بازی رو از استور کشیده پایین، که انگار نه انگار همچین بازیی وجود داشته.

اولش با فرمون بازی میکردم و حدود 10 ساعت خودم رو قانع میکردم که این مرحله رو تموم کن و بعدش پاک کن :|
اونقدری گیم پلی/هندلینگ و مدل رانندگی بازی رو برای فرمون ها بد طراحی کردن که اکه خود بازی نمرش با گیم پد 8 باشه، با فرمون بزور 5 هم نمیگیره.
تا این حد که کنترل یک بازی آرکید مثل FH5 یا حتی Grid Legends با فرمون بسیار لذت بخش تر از FM7 شده، با اینکه قیاس درستی نیست ولی اینقدر سر این مسئله کفری شدم که هی دوست دارم اینو تکرار کنم :D

بعد اون چند ساعت اول سوییچ کردم رو گیم پد، حدود 1 ساعت طول کشید که کنترل بازی با گیم پد دستم اومد و بازی واقعا اون روی دیگش رو بهم نشون داد و لذت بخش شد.
ولی خب موارد دیگه که به چشمم نمیخورد برام برجسته تر شد:

1 - چرا بازی بخش کاستومایز داره ولی اصلا نمیشه تو کمپین ماشین هارو شخصی سازی کرد؟
یعنی در حد یک آینه بغل هم نمیشه تغییر داد چه برسه به لاستیک ، قطعات فنی که اصلا حرفش نزن.
فقط میخوام بدونم این تصمیم کبری رو چه کسی برای بازی گرفته؟
رسما بازی شده Project cars یا Assetto Coroa که فقط پیست تموم میکنی و بری پیست بعدی ، الی آخر...
این بد نیست ولی اگه بخوام این نوع گیم پلی بازی کنم خب میرم همونهارو با ویژگیهای چند برابر بهتر بازی میکنم، چرا بیام وقتم رو اینجا حدر بدم؟

2- چقدر AI بازی داغون طراحی شده؟
واقعا یکی از ضعیف ترین AIها بین بازیهای ریسینگ رو تو این چند روز تجربه کردم.
کلا روی درجه سختی آخر (Unbeatable) بازی میکردم.
AI در یک کلام داغون هست و بعد چند دور اول که عقب میفتادن، دیگه خودم فقط داشتم تو پیست Hotlap میکردم و ته مسابقه هم راحت 30 ثانیه تو هوای معمولی ،اگه بارونی باشه تا 80 ثانیه جلوتر میفتادم.
کلا اسکریپت شده بودن، ازشون رد که میشدی دیگه هیچ تلاشی برای ثبقت گرفتن نمیکردن و فقط زمان از دست میدادن.
دیگه اینکه با هم رقابت کنن پیشکش.

اینجا یاد تبلیغات دروغ T10 میفتم که با یک دروغ چندین ساله درایواتار رو تو دهن طرفدارها انداخت، هنوز که هنوز یکسری این دروغ بزرگ رو تکرار میکنن.
درایواتار فقط اسم دوستهاتون یا رقیبهاتون رو به عنوان AI در نظر میگیره، اینکه بخواد مدل رانندگی و... رو هم از اونها به ارث ببره و... کاملا دروغ بود و هست.
کلا رفتار اسکریپت شده ای دارن، اصلا شمارو نمیبینن، این تو ثبقت ها خیلی تو ذوغ میزنه.

بازی واقعا از این موارد بعضا عجیب و مسخره که به شعورت توهین کنه کم نداره، مثل اون نوار آبی رنگ که حاشیه مسیر رو مشخص میکنه، آخه اون چیه؟
برای بچه 5ساله بازی ساختین، باشه ولی چرا نمیشه خاموشش کرد؟~X(

از موارد شبیه سازی و مقایسش با عناوین موفق PC چیزی نمیگم چون انصافا بازی طراحیش در اون راستا نبوده، پس مقایسه منصفانه نیست.

بنظرم AI فوق العاده ضعیف اصلا مشکلی نبود اگر گیم پلی بازی لذت بخش تر می بود، میشد کاستومایز کرد و...
اونطوری بازی واقعا جذاب تر میشد.
در آخر بازی با اینکه مال 2017 بود ولی خیلی قدیمی تر برام جلوه کرد و اصلا احساس مدرن بودن نداشت.

این هم اضافه کنم که تو این 3-2 ماه اخیر حدود 40 ساعت گرن توریسمو 3 بازی کردم واز تک تک ساعاتی که با AI داغون اون بازی سر و کله زدم راضیم و با سیستم شخصی سازی عالی که داره حال کردم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر