Football manager 2019

MOZs8t5AviMvasGU0RLx12eP6eHXgTesbfPLJ0AHmNHFa03Xgc-22n3o7sp3pzfuffvOSD9GJ6NBJ9gHDsfiFZdcGDlMPBGAzG4Ja6lcmwskCVBRTCb413CHJuayPTe10EXY6B8xncah5sSkJfwixQ5MAHi06WVTFCtoYfAGqBUPHyNSO7WKZ4oKdZkPhr34crhdJdda3qpKxEnASp3QCf8XxpIv=w322-h457-nc

نام بازی : Football manager 2019
سازنده : Sports Interactive
ناشر : Sega
پلتفرم : PC

همه کسانی که عاشق سبک مدیریت فوتبال و مربی گری هستند قطعا با سری فوتبال منیجر آشنا هستند ، عنوانی که الحق توانسته تمامی دغدغه های یک مربی رو پوشش بدهد و بخصوص در نسخه های چند سال اخیر تجربه ای ناب از کنترل کامل یک باشگاه رو برای ما فراهم کند. آخرین نسخه از این بازی با نام Football manager 2019 اخیرا منتشر شده که با حفظ کردن موارد مثبت قبلی ، المان های جدیدی مانند سیستم VAR را نیز به بازی اضافه کرده و بخش داوری بازی بهبود یافته است. هوش مصنوعی بازی به مراتب بهتر شده و جزییات بازی اینقدر عظیم است که شاید ساعت ها طول بکشد تا یک بازی در لیگ را انجام دهید !! در این تاپیک از تجارب خودمون در مورد این بازی حرف میزنیم.‌

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
e038690b14ff70403f985a62c24e468e.jpg

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
امروز اتفاق جالبی برام افتاد رئال مادرید بهم برای خرید مدافع تیمم روگانی پیشنهاد داد و منم نهایتا قبول کردم و این بازیکن از تیمم که یونتوسه به رئال پیوست . اتفاقی که افتاد این بود که کلینی کاپتان تیمم بهم اومد گفت که برو با کریس رونالدو حرف بزن مثل اینکه ناراحته منم رفتم با رونالدو حرف زدم گفتم داداش چته؟:) اونم گفت که چرا روگانی فروختی یکی از بازیکنان خوب تیممون بود و ... که منم کلی انتخاب و ‌گزینه برای جواب داشتم و نهاینا بهش گفتم قول میدم بازیکن بزرگتری بخرم و جایگزین کنم اونم گفت باشه الان روی پروفایل رونالدو میرم کنار اسمش زده منتظره که قولی که بهش دادی عمل کنی و بازیکن بزرگ بخری :o منم تیمم مشکل مالی داره الان مثل خر گیر کردم :))

6d4041db51236da640033cc3a9f447a5.jpg

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من مدتی بود PC درست درمون نداشتم ناچارا از این بازی دور بودم تا این ماه که لپ تاپ خریدم و اولین بازی که نصب کردم همین بازی بود . اینقدر این بازی جزییاتش زیاده از تنوع تاکتیک و مصاحبه ها و اخبار و کنفرانس مطبوعاتی قبل و بعد بازی ، گفتگو با نشریات و گفتگو قبل و بعد و بین نیمه با بازیکنان و تنوع در مدیریت تیم و تمرینات و استادیوم و بلیط فروشی و بخش مالی و ... به شخصه بازی فیفا و PES رو یه سوزن کوچک می بینم که انگار بندازی توی یه دریای بزرگ ! هیچی برای عرضه ندارن در مقابل عظمت و جزییات این بازی. الان اصلا حالم به هم میخوره از بخش نقل و انتقالات PES و فیفا ! کاش EA و کونامی از این بازی یاد بگیرند واقعا سنگ تموم گذاشته

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
گویا ایران اصلا کسی طرفدار این بازی نیست !! بر عکس دنیا که فن بیس بسیار قوی داره . فقط توی یوتیوب یه سرچ بزنید ببینید چقدر بازی طرفدار داره.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
از نکات جالبی که توی بازی هست ارتباطی هست که بین مربیان و بازیکنان با هم شکل میگیره . مثلا اگه در یه کنفرانس قبل از بازی از گواردیولا بد بگیم بعد از کنفرانس ما ،گواردیولا هم از سوی خبرنگارا ازش در مورد حرفهای ما سوال میشه و اونم واکنش خودش نشون میده و همه این فعل و انفعالات هم در جریان بازی تاثیر گذاره هم در نشریات و شبکه های اجتماعی بازتاب داده میشه . همه مربیان و بازیکنان در پروفایل شخصیشون یه قسمت هست که نوشته چه میزان ارتباطی با شما دارد و اگر رابطتون با مربی خاصی بد بشه مینویسه اینو و همین باعث میشه هر بار اون مربی در حین لیگ در کنفرانس ها از شما بد بگه و بلعکسم صادقه.اگر در تیمت باریکن ستاره داشته باشی مثلا کریس رونالدو و بعد در یه بازی حساس بهش بازی ندی یا تعویضش کنی بازم میشی تیتر شماره یک روزنامه ها و خبرنگارا در این مورد ازت کلی سوال میپرسن . حالا نکته اینجاست نحوه پاسخ دادن به سوالات باعث بد شدن یا خوب شدن رابطت با کریس رونالدو (به طور مثال) میشه . یعنی کوچکترین کارهایی که در بازی انجام میدی تاثیر خودشو داره . کاملا پویا و زنده . بازیش کاملا اعتیاد آوره.

خیلی مونده فیفا و پس بتونن به ده درصد عظمت این بازی برسند از لحاظ پویایی و جزییات و واقع گرایانه بودن اتفاقات داخلش

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
من از سال 2013 به اینور هر سال نسخه جدید رو بازی میکنم...الانم چند ماهیه که 19 رو بازی می کنم و فک کنم سال 2026 هستم الان:D...واقعا بازی خوبیه و لذت بخشه....
Fm18 رو آنلاین با یکی از دوستان بازی می کردیم ولی 19 هنوز آنلاینِش کرک نشده نه؟

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من از سال 2013 به اینور هر سال نسخه جدید رو بازی میکنم...الانم چند ماهیه که 19 رو بازی می کنم و فک کنم سال 2026 هستم الان:D...واقعا بازی خوبیه و لذت بخشه....
Fm18 رو آنلاین با یکی از دوستان بازی می کردیم ولی 19 هنوز آنلاینِش کرک نشده نه؟

من آنلاین رو اصلا خبر ندارم .‌درگیر بازی هستم و شدیدا عاشق این مجموعه بودم و هستم.بازی ها رو روی چه حالتی میبینی؟ کامل یا هایلایت؟ من فینال و بازیهای خیلی مهم کامل میبینم واسه همین کند جلو میرم. حتی شده بازی تیمهای رقیبم هم هایلایت ها رو میبینم تا شناخت پیدا کنم ازشون

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
از نکات جالبی که توی بازی هست ارتباطی هست که بین مربیان و بازیکنان با هم شکل میگیره . مثلا اگه در یه کنفرانس قبل از بازی از گواردیولا بد بگیم بعد از کنفرانس ما ،گواردیولا هم از سوی خبرنگارا ازش در مورد حرفهای ما سوال میشه و اونم واکنش خودش نشون میده و همه این فعل و انفعالات هم در جریان بازی تاثیر گذاره هم در نشریات و شبکه های اجتماعی بازتاب داده میشه . همه مربیان و بازیکنان در پروفایل شخصیشون یه قسمت هست که نوشته چه میزان ارتباطی با شما دارد و اگر رابطتون با مربی خاصی بد بشه مینویسه اینو و همین باعث میشه هر بار اون مربی در حین لیگ در کنفرانس ها از شما بد بگه و بلعکسم صادقه.اگر در تیمت باریکن ستاره داشته باشی مثلا کریس رونالدو و بعد در یه بازی حساس بهش بازی ندی یا تعویضش کنی بازم میشی تیتر شماره یک روزنامه ها و خبرنگارا در این مورد ازت کلی سوال میپرسن . حالا نکته اینجاست نحوه پاسخ دادن به سوالات باعث بد شدن یا خوب شدن رابطت با کریس رونالدو (به طور مثال) میشه . یعنی کوچکترین کارهایی که در بازی انجام میدی تاثیر خودشو داره . کاملا پویا و زنده . بازیش کاملا اعتیاد آوره.

خیلی مونده فیفا و پس بتونن به ده درصد عظمت این بازی برسند از لحاظ پویایی و جزییات و واقع گرایانه بودن اتفاقات داخلش

یعنی تمام آرزوم بود ( من فکر میکردم فیفا در نسل هشتم به این کیفیت میرسه !!! ) بازی PES و فیفا در این نسل هشتم به این کیفیت برسن در بخش کریر و مسترلیگ ! هیچ فرقی هم برای من نداشت که کدوم بهتر میشدن تو این زمینه و هر کدوم بهتر خیلی هم عالی !

ولی متاسفانه نشد !!! بنا به هزار و یک دلیل نشد و من هم صد در صد این بازی رو میگیرم و نصبش میکنم روی پی سی ولی دوست داشتم بازی فیفا و PES این کیفیت رو داشته باشن ولی نشد و نسل هشتم در بخش بازی های فوتبالی یک عقب گرد بی مانند بود !

نسل نهم هم امید چندانی ندارم این دو بازی در بخش آفلاین و کریر و مسترلیگ پیشرفت های خیره کننده ای بکنن !! سازنده ها به عمد کاری میکنن گیمر به بخش مای کلاب و التیمت سر بزنه و وقتش رو در اون جا بگذرونه !

واقعا من سوال دارم !! اگر این دو بازی PES و فیفا در بخش کریر و مسترلیگ به این کیفیت فوتبال منجر 2019 حتی 50 درصد هم نزدیک میشدن !!! بخش های مای کلاب و التیمیت تیم چقدر رونق امروزیش رو داشت ؟؟! واقعا چقدر ؟؟

این دو کمپانی کثیف ترین سیاست ها رو در این نسل هشت داشتن و هر کدومشون به نوبه خودشون و صحبت خیلی زیاده ! سر این چیزا باید همین طور صحبت کرد و واقعا من اول نسل هشتم چه آرزو ها و رویای هایی داشتم در قبال بازی های ورزشی و آخرش چی شد ؟؟!!

تمامی سبک ها در این نسل هشتم پیشرفتی قابل قبول داشتن ولی این دو بازی ورزشی ؟؟! رسما شدن یه بازی فوتبالی کارتی ! ..... باور نکردنیه این درجه از حماقت !

نکته خنده دار و شوکه کننده اینه فن های متعصب هر دو بازی به خصوص فیفا !! میگفتن دیگه فیفا به تکامل رسیده و ................... !!!! :|

کسایی که دنبال حواشی دنیای فوتبال و ... هستن برن این فوتبال منجر رو بازی کنن و بعد ببینن دو بازی فیفا و PES چه کلاه گشادی سر طرفدارانشون گذاشتن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یعنی تمام آرزوم بود ( من فکر میکردم فیفا در نسل هشتم به این کیفیت میرسه !!! ) بازی PES و فیفا در این نسل هشتم به این کیفیت برسن در بخش کریر و مسترلیگ ! هیچ فرقی هم برای من نداشت که کدوم بهتر میشدن تو این زمینه و هر کدوم بهتر خیلی هم عالی !

ولی متاسفانه نشد !!! بنا به هزار و یک دلیل نشد و من هم صد در صد این بازی رو میگیرم و نصبش میکنم روی پی سی ولی دوست داشتم بازی فیفا و PES این کیفیت رو داشته باشن ولی نشد و نسل هشتم در بخش بازی های فوتبالی یک عقب گرد بی مانند بود !

نسل نهم هم امید چندانی ندارم این دو بازی در بخش آفلاین و کریر و مسترلیگ پیشرفت های خیره کننده ای بکنن !! سازنده ها به عمد کاری میکنن گیمر به بخش مای کلاب و التیمت سر بزنه و وقتش رو در اون جا بگذرونه !

واقعا من سوال دارم !! اگر این دو بازی PES و فیفا در بخش کریر و مسترلیگ به این کیفیت فوتبال منجر 2019 حتی 50 درصد هم نزدیک میشدن !!! بخش های مای کلاب و التیمیت تیم چقدر رونق امروزیش رو داشت ؟؟! واقعا چقدر ؟؟

این دو کمپانی کثیف ترین سیاست ها رو در این نسل هشت داشتن و هر کدومشون به نوبه خودشون و صحبت خیلی زیاده ! سر این چیزا باید همین طور صحبت کرد و واقعا من اول نسل هشتم چه آرزو ها و رویای هایی داشتم در قبال بازی های ورزشی و آخرش چی شد ؟؟!!

تمامی سبک ها در این نسل هشتم پیشرفتی قابل قبول داشتن ولی این دو بازی ورزشی ؟؟! رسما شدن یه بازی فوتبالی کارتی ! ..... باور نکردنیه این درجه از حماقت !

نکته خنده دار و شوکه کننده اینه فن های متعصب هر دو بازی به خصوص فیفا !! میگفتن دیگه فیفا به تکامل رسیده و ................... !!!! :|

کسایی که دنبال حواشی دنیای فوتبال و ... هستن برن این فوتبال منجر رو بازی کنن و بعد ببینن دو بازی فیفا و PES چه کلاه گشادی سر طرفدارانشون گذاشتن .
مطمین باش فیفا و پس هیچوقت به این درجه از جزییات نمیرسن ، نه که نتونن اتفاقا خوبم میتونن بخصوص EA که قبلا خودش یه بازی به نام Fifa manager داشت که بی نظیر بود اما همونم سال ۲۰۱۳ تعطیلش کردن!! خودشون نمیخوان چون سودشون الان توی مای کلاب و التیمیت هستش متاسفانه . تمرکزشون همش روی انلاین رفته و بلکل مستر لیگ و کریر مد رها کردن . منی که هر سال فیفا و پس جفتشون میخریدم امسال هیچکدومو نخریدم. شدیدا اعصابم خورد شد که کریر فیفا هیچ تغییری نداشته . الان توی فوتبال منیجر ۲۰۱۹ اینقدر جزییات باور نکردنی می بینم همش کیف میکنم . فکرشو بکن این توانایی رو داری تمام بازی های تمام لیگ ها رو به صورت هایلایت ببینی و اینطوری از کیفیت فنی همه تیمها با خبر میشی. مثلا من تیمم یونتوسه . به جز بازیهای خودم بازی های رم و اینتر رو هم دنبال میکنم که پشت سرم هستن توی جدول و هیجان خاصی داره .‌حالا این وسط هر هفته با بازیکنام team talk میذارم و بعضی مواقع هم بین تمرین ها برنامه های مفرح و صبحونه و ... یعنی مخ آدم هنگ میکنه از این همه توجه به جزییات!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب فکر نمیکردم فیکس کردن Federico Bernardeschi به جایDouglas Costa اینقدر حواشی برای تیمم به وجود بیاره!! خب توی سه تا جام همزمان هستم و ازطرفی کلا از بازیکن سالاری خوشم نمیاد. حالا روزنامه ها و سایتها در مورد تصمیمم مینویسن ، مصاحبه های روز قبل از بازی همش در مورد این موضوع ازم سوال میپرسن ( مثل داستان محسن مسلمان توی پرسپولیس که برانکو رو کلافه کردن اینقدر ازش پرسیدن چرا بازیش نمیدی) امروز دیدم یه برنامه تلویزیونی نظرسنجی گذاشته که آیا با تصمیم سرمربی یونتوس به فیکس کردن Bernardeschi موافقید که ۶۰ درصد گفتن مخالفیم اینقدر جزییات داره بعضی وقتها ۳ چهار ساعت طول میکشه تا یه بازی شروع میشه برام و همش درگیر خوندن حواشی و مجلات و رسانه ها هستم

آخرین ویرایش:

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام. آیا امکانش هست در بین فصل یا پایان فصل از تیمی که انتخاب کردیم جدا بشیم و به تیمی دیگر برویم؟
ممکنه اگر نتیجه نگیریم و درست بازی نکنیم از تیم اخراج بشیم؟
یه تیم انتخاب کردیم باید تا اخر هر تعداد فصل باهمون بازی کنیم یا قرارداد میبندیم بعد پایان قرارداد میشه به تیم دیگه ای رفت یا تمدید کرد؟
تمام بازیها رو باید به طور کامل تماشا کرد یا میشه فقط نتیجه ی بازی رو ببینیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر