Flashback 2 معرفی شد.

Ali.jangi

کاربر سایت
fb22.PNG
در صنعت گیم برخی از بازی ها به دلیل نوآوری در گرافیک و ایده های جدید در گیم پلی یا هردو, موفق به هیجان زده کردن پلیرها در زمان خود شده اند, یکی از این عناوین خاص از نسل کنسول های 16بیت , بازیی در سبک پلتفرمر سینمایی به نام Flashback بوده که شامل داستانی جالب به سبک sci-fi, معما های هوشمندانه, محیطی فوق العاده و اکشنی معمولی میشده.

حال پس از 30 سال با اینکه این عنوان ادامه ای به نام Fade to Black بر روی کنسول ps1 داشته, خالق سری پائول کوئیست و ناشر Microids ادامه ای جدید را به نام Flashback 2 برای عرضه در سال 2022 معرفی کرده اند.

fb2.PNG

"ساخت ادامه ای براساس فلش بک ایده ای بود که مدت زمان طولانیی در ذهن داشتم. برای دیدن اینکه پلیرها ماجراهای جدید Conrad B. Hart, شخصیتی که 30 سال پیش خلق شد رو کشف کنن بی طاقتم. با Microids ما قصد داریم که طرفداران نسخه اصلی را راضی کرده و در عین حال پلیرهایی که دیدگاه ضعیفی از بازی های futuristic دارند رو جذب کنیم." پائول کوئیست

پلتفرم های مقصد این عنوان هنوز معرفی نشده.

منبع1
منبع2

بازی اصلی شاهکار بود.
با اینکه پلتفرم اصلیش سگا مگا درایو بود ، اول برای آمیگا 500 عرضه شد و یکی از خاطره انگیز ترین بازیهای زندگی من هست. اتفاقا توی عید امسال دوباره تمامش کردم.
بازی fade2black ادامه این بازی بود ولی اولا بسیار سخت بود و دوما هنوز برای سه بعدی شدن زود بود.
ریمیک سال 2013 هم یک بازی ضعیف بود و کاش اصلا ساخته نمی شد.

امیدوارم بازی خوبی ببینیم

من اینو سال ها پیش با کامپیوتر dos بازی کردم خیلی سخت بود اون موقع برام و هیچ پیشرفتی توش نکردم ولی با این حال دوسش داشتم و نمیدونستم که fade2black شماره دوم این بازی بوده

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or