Nintendo Fire Emblem Warriors: Three Hopes

1644779369586.png

ناشر : نینتندو
توسعه دهندگان : Tecmo Koei & Intelligent System
تاریخ انتشار : 24 ژوئن 2022
پلتفورم : Nintendo Switch
سبک : Tactical RPG / HnS

بالاخره بمب خبری نینتندو منفجر شد و عنوان بعدی فرانچایز فایر امبلم معرفی شد!
نسخه جدید محصول مشترک تکمو کوئی و اینتلجنت سیستم یعنی فایر امبلم واریورز که در سال 2017 برای کنسولهای سوئیچ و 3DS عرضه شد با عنوان جدید (سه امید) معرفی گردید. البته این بار بازی فقط برای کنسول فعلی نینتندو یعنی سوئیچ عرضه خواهد شد.
حجم بازی 15.6 گیگابایت است. زبان های متنی مختلفی برای بازی گنجانده شده است. و صدای دوگانه انگلیسی و ژاپنی وجود خواهد داشت. در بازی از مود مولتی پلیر و Switch Pro Controller نیز پشتیبانی می شود. زبانهای آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای و چینی (ساده و سنتی) زبان های ترجمه شده در بازی بوده و برخی از زبان‌ها در نسخه فیزیکی موجود نیستند (شاید نیاز به دانلود داشته باشند).

آنچه که تاکنون به نظر می رسد، بازی شبیه به بازگویی داستان بازی اصلی است، اما در مسیری منحصربفرد و جدا از روایت داستان بازی اصلی. به احتمال زیاد این یک مسیر جایگزین از هر یک از چهار مسیر عنوان Fire Emblem: Three Houses خواهد بود.در تریلر معرفی ادلگارد از «تسخیر سرنوشتش» و کلود به «عدم اشتباهات مشابه» اشاره می‌کند. طراحی شخصیت های دیمیتری و ادلگارد، به همراه دیگران، به طور قابل توجهی متفاوت است. حتی به نظر می رسد هیوبرت نیز طراحی متفاوتی دارد و طراحی شخصیت های جدید منحصر به سه لرد اصلی بازی نیستند. این طور که به نظر می رسد هر شخصیتی که در حال بازگشت است طراحی جدیدی خواهد داشت که فوق العاده هیجان انگیز است!

در بازی نقشه ای برای نبردها و بازگشت به پایگاه وجود دارد که عملکردش ظاهراً شبیه نقشه جهانی Age of Calamity است، اما احتمالاً با گنجاندن صومعه. با توجه به اینکه Koei-Tecmo بسیاری از کارهای سنگین را قبلا با Three Houses انجام داده است، استفاده از این المان ها که قبلا با آن ها روی همین موتور کار کرده منطقی به نظر می رسد.

بازی‌های Dynasty و Samurai Warriors Empire دنیایی گسترده و بزرگ دارند که در آن شما باید با شخصیت انتخاب تان قلمرو دشمنان را تسخیر می‌کردید. با این حال به نظر نمیرسد که این عنوان کاملاً از این سیستم تبعیت کند. گیم‌پلی بازی تقریباً شبیه بازی‌های نسبتاً استاندارد Warriors به نظر می‌رسد، اما به احتمال زیاد مکانیک‌های Three Houses راه خود را در آن پیدا خواهد کرد. مبارزه با جانوران اهریمنی چندان بی شباهت به مبارزه با دشمنان غول پیکر در دو عنوان Hyrule Warriors نیست. سیستم جفت شدن از Fire Emblem Warriors اول احتمالاً از بین رفته است، چرا که این مکانیک اساسا در Three Houses وجود نداشته و این بازی در درجه اول اسپین آف Three Houses است تا سری فایر امبلم به صورت کلی. Crest ها نیز در گیم پلی بازی مانند خود Three Houses دیده شده و کاربرد های مختلفی دارند. نحوه فعال سازی آنها هنوز مشخص نیست. اما با توجه به فعال‌سازی‌های ادلگارد در طول یک حرکت خاص در زنجیره حمله‌اش، شاید به حملات خاصی مرتبط باشند. این خیلی بر خلاف عناوین خاصی از Dynasty Warriors نیست که شخصیت ها در آن قابلیت ها ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند.

نکته جالب توجه این است که نه ادلگارد Hero Relic خود را دارد و نه بایلث با Sword of Creator نشان داده شده. این در مورد ادلگارد بیشتر به چشم می آید، چرا که او سلاح خود را از گروه TWSITD در خط داستانی اصلی گرفته است. تبر او تاج سیروس را دارد. در بخشی از نمایش کوتاه گیم پلی، شما می توانید یک نوار خاص زیر نوار جان Dimitri و Claude ببینید که به نظر می رسد به سلاح یا کلاس مرتبط است.

نسخه‌های دیجیتالی بازی با جایزه «جغد» همراه است. یک جغد در محل شخصی شما ظاهر می شود. صحبت کردن با آن به شما یک پر جغد می دهد که برای به دست آوردن امتیازات ساپورت با متحدان و اعضای تیم تان استفاده می شود. این امتیاز در نسخه فیزیکی گنجانده نشده است، اما ممکن است در آینده برای خرید به عنوان DLC ارائه شود. ریجن های ژاپن و اروپا، نسخه های Limited Edition را نیز برای خرید دریافت خواهند کرد که شامل خود بازی، کتاب هنری، نقشه صومعه و مجموعه کارت پستال شخصیت ها هستند.
با تشکر از @Faruk بابت ترجمه متن

از لینک زیر می توانید تریلر زیبای آنونس بازی رو دانلود کنید [Download Trailer]

1644783635903.png
اسکرین شات ها

Fire-Emblem-Warriors-Three-Hopes_2022_02-09-22_002.jpg FIRE-EMBLEM-WARRIORS-THREE-HOPES.jpg fire-emblem-warriors-three-hopes.large.jpg

fire_emblem_warriors_three_hopes_screenshot_16.jpg Fire-Emblem-Three-Hopes-Edelgard-fighting-e1644473770936.jpg

آخرین ویرایش:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
مرسی محمد حسین بابت تاپیک انشالاه که بازی به موقع و درست فردای روز تولدت ریلیز بشه و بشینیم بازی کنیم.

Switch_FEWThreeHopes_screen_01-1024x576.jpg
Switch_FEWThreeHopes_screen_06-1024x576.jpg
Switch_FEWThreeHopes_screen_05-1024x576.jpg

Switch_FEWThreeHopes_screen_04-1024x576.jpg
Switch_FEWThreeHopes_screen_03-1024x576.jpg
Switch_FEWThreeHopes_screen_10-1-1024x576.jpg

Switch_FEWThreeHopes_screen_12-1024x576.jpg
Switch_FEWThreeHopes_screen_13-1024x576.jpg
Switch_FEWThreeHopes_screen_16-1024x576.jpg

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
top_products_tbox_ss.png

خب علاقمندان به فایر امبلم در ژاپن می تونن نسخه لیمیتد ادیشن بازی Three Hopes رو به قیمت 16720 ین که معادل 145 دلار و یا 137 یورو هست پیش خرید کنن!
همونطور که در عکس هم پیداس این پک شامل
کارتریج بازی
آرت بوک
نقشه فودلان
ست 5 تایی از مجسمه های آکریلیک
کارت پستال های کاراکترها

می باشد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

تریلر جدیده اومده
و گویا دقیقا برعکس چیزی شد که من فکر می کردم :D شخصیت مو بنفش جدیده، شخصیت اصلی ـه
اسمش هم Shez ـه
و گویا بایلث ـه که آنتاگونیست این مسیر ـه :D (دافاعک :D)

از رو تریلر ملت تونستن شخصیت های زیر رو هم تایید کنن
1649842410397.png

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
166
نام
پوریا

تریلر جدیده اومده
و گویا دقیقا برعکس چیزی شد که من فکر می کردم :D شخصیت مو بنفش جدیده، شخصیت اصلی ـه
اسمش هم Shez ـه
و گویا بایلث ـه که آنتاگونیست این مسیر ـه :D (دافاعک :D)

از رو تریلر ملت تونستن شخصیت های زیر رو هم تایید کنن
View attachment 251955
سبک این بازی مثل dynasty warriors هست . اگر اینطور باشه بعد از پایان بازی باید با سوییچ خداحافظی کرد . البته من نسخه اصلی بازی رو که به صورت نقش آفرینی نوبتی هست دارم به نظرم بازی های rpg نوبتی برای سوییچ انتخاب مناسب تری هست !

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سبک این بازی مثل dynasty warriors هست . اگر اینطور باشه بعد از پایان بازی باید با سوییچ خداحافظی کرد . البته من نسخه اصلی بازی رو که به صورت نقش آفرینی نوبتی هست دارم به نظرم بازی های rpg نوبتی برای سوییچ انتخاب مناسب تری هست !
البته این بازی که هنوز نیومده ولی اگر شما بازی Fire Emblem Warriors رو انجام داده باشید قبلا، اینم مثل اونه و حالت H&S هست دوربین و سبکش موضوع متفاوت اینه که اومده دو تا عنوان اخیر رو ریخته توی مخلوط کن و باهم قاطی کرده معجون جدید داده و در واقع این بازی محصول دلخواه و مورد علاقه BANDAI هست چون اصلا سبک کلاسیک سری فایر امبلم هیچ کدوم از عناوین Warriors و Three Houses نبوده
بعد بازی Shadows of Valentia Echoes که ریمیک عنوان FE Gaiden پلتفورم NES بود، تقریبا با سبک سنتی و همیشگی بازی فایر امبلم خداحافظی شد البته برای من اتفاق خوبی نیست این موضوع چون تمامی عناوینی که انجام دادم همگی قبل این دو تا عنوان بود. و اتفاقا منم دقیقا با نظر شما موافقم که سبک کلاسیک سنتی فایر امبلم خوراک کنسول دستی هست. نینتندو باز فایر امبلمی ترجیح میده یه بازی سیستم نوبتی و ریلکس بازی کنه تا اینکه هک ان اسلش
البته همه اینه نظر و سلیقه شخصی منه مسلما سلایق و دیدگاه ها متفاوته
بعد مدت نه چندان زیاد که عنوان Three Houses رو روی کامپیوتر بازی کردم مطمئن شدم که واقعا نمیشه روی کامپیوتر ازش لذت برد تا کنسول دستی رو دستت نگرفتی و لم ندادی روی مبل نمیتونی راحت باشی. البته بقدری عنوان FE SoVE رو دوست دارم که ترجیح میدم کنسول 2DS بگیرم تا سوئیچ و یا منتظر کنسول بعدی باشم با این امید که بکوارد کامپاتیبیلیتی 3ds و سوئیچ رو داشته باشه فکر کردن به این موضوع هم دیوانه کننده و هیجان انگیزه! یه کنسول نینتندو که کل کنسول های قبلی رو شامل بشه چه تک صفحه نمایش چه دو صفحه نمایش مثل DS و 3DS

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
166
نام
پوریا
البته این بازی که هنوز نیومده ولی اگر شما بازی Fire Emblem Warriors رو انجام داده باشید قبلا، اینم مثل اونه و حالت H&S هست دوربین و سبکش موضوع متفاوت اینه که اومده دو تا عنوان اخیر رو ریخته توی مخلوط کن و باهم قاطی کرده معجون جدید داده و در واقع این بازی محصول دلخواه و مورد علاقه BANDAI هست چون اصلا سبک کلاسیک سری فایر امبلم هیچ کدوم از عناوین Warriors و Three Houses نبوده
بعد بازی Shadows of Valentia Echoes که ریمیک عنوان FE Gaiden پلتفورم NES بود، تقریبا با سبک سنتی و همیشگی بازی فایر امبلم خداحافظی شد البته برای من اتفاق خوبی نیست این موضوع چون تمامی عناوینی که انجام دادم همگی قبل این دو تا عنوان بود. و اتفاقا منم دقیقا با نظر شما موافقم که سبک کلاسیک سنتی فایر امبلم خوراک کنسول دستی هست. نینتندو باز فایر امبلمی ترجیح میده یه بازی سیستم نوبتی و ریلکس بازی کنه تا اینکه هک ان اسلش
البته همه اینه نظر و سلیقه شخصی منه مسلما سلایق و دیدگاه ها متفاوته
بعد مدت نه چندان زیاد که عنوان Three Houses رو روی کامپیوتر بازی کردم مطمئن شدم که واقعا نمیشه روی کامپیوتر ازش لذت برد تا کنسول دستی رو دستت نگرفتی و لم ندادی روی مبل نمیتونی راحت باشی. البته بقدری عنوان FE SoVE رو دوست دارم که ترجیح میدم کنسول 2DS بگیرم تا سوئیچ و یا منتظر کنسول بعدی باشم با این امید که بکوارد کامپاتیبیلیتی 3ds و سوئیچ رو داشته باشه فکر کردن به این موضوع هم دیوانه کننده و هیجان انگیزه! یه کنسول نینتندو که کل کنسول های قبلی رو شامل بشه چه تک صفحه نمایش چه دو صفحه نمایش مثل DS و 3DS
دقیقا درست می فرمایید .
البته درست نیست اینجا مطرح کنم ولی خیلی دوست دارم سه گانه final fantasy 13 و یا مخصوصا crisis core برای سوییچ پورت بشه . خوراک من فقط rpg نوبتی هست .اگر هر کدوم از پرسونا ها رو سوییچ بیاد مخصوصا نسخه سوم رو خیلی دوست داشتم حتما میخرم.

• Like
Reactions: Faruk and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - Kingdom of Faerghus trailer - Nintendo Switch​

What the fuck is that new hairstyle they chose for Ingrid :D

بقیشون عالین :x
ببینیم با بر و بچ Golden Deers چه کردند

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
1655188608708.png

اخرین تیزر تریلر منتشر شده هم چند روز پیش با اعلام خبر انتشار دموی قابل بازی هم پخش شد که از لینک زیر با کیفت متوسط 720 آپلود کردم

View attachment .mp4
یه خبر بد هم اینکه صدا پیشه فردیناند Billy Kametz از دنیا رفته روحش شاد​

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر