Fire Emblem : Awakening

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید شخصی که بازی کرده یا میدونه میتونه کمی از داستان رو به طور خلاصه بگه (طوری که همه داستان رو نگه وو لذتش از بین بره ها :) )

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
چند وقت پیش دموی این بازی رو گرفتم و خوشم اومد ازش. با اینکه کلا از rpg و مخصوصا jrpg خوشم نمیاد!
چند ساعت گیم پلی داره این بازی؟

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
چند وقت پیش دموی این بازی رو گرفتم و خوشم اومد ازش. با اینکه کلا از rpg و مخصوصا jrpg خوشم نمیاد!
چند ساعت گیم پلی داره این بازی؟
این بازی حالت tactical داره و خیلی پیچیده تر از چیزی هست که در دمو دیدید
در کل برای کسی که این سبک بازی ها رو بازی نکرده توصیه نمی شه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
البته اونقدر هم پیچیده نیست،روی درجه سختی های پایین (و مخصوصا casual ) زیاد سخت نیست و برای یه بازیکن جدید هم میتونه خیلی لذت بخش باشه.
ولی بعضی مبارزه ها و مرحله ها توی درجه سختی های بالا واقعا سخت میشن :| باید تک تک کاراکتر ها،سلاج هاشون و .... رو درست انتخاب و کنترل کنید،بعضی مرحله ها بود که بخاطر 1-2 تا حرکت راحت افرادم رو از دست میدادم.
در کل بازی فوق العاد های هست،از نظر زمان گیم پلی مفید با توجه به اینکه چقدر از بازی خوشتون بیاد حداقل 30 ساعت گیم پلی داره (خیلی زیادن افرادی که بالای 150-200 ساعت وقت گذاشتن برای این بازی)

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من اگه بخوام بازیش کنم، روی کژوال بازی میکنم که بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم. بعدش حالت کلاسیک.
حالا فعلا که پول ندارم. ولی احتمالا این بازی رو خواهم خرید.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من تازه این بازیو شروع کردم و به جرات میگم تا الان بهترین بازی روی 3DS بوده برام!
همه چی بازی عالی کار شده و بازی کاملن مخاطبو تو خودش خفه میکنه.
عجیبه برام همون حسی توپی رو میده که موقع بازی والکریا کرونیکلز تو PS3 داشتم :x

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آقا یه سوال. بنظرتون من برای اولین بار میخوان این سری رو بازی کنم، اینو بگیرم یا یکی از نسخه های قدیمیشو؟ چون نمیدونم واقعا خوشم بیاد ازش یا نه. دموشو که بازی کردم، خوشم اومد. حالا نمیدونم این بازی با سریهای اولیش چقدر فرق داره؟
اگه بخوان قدیمی شو بگیرم خب خیلی ارزونتر واسم در میاد حدود 5دلاره اگه اشتباه نکنم. نظرتون چیه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا یه سوال. بنظرتون من برای اولین بار میخوان این سری رو بازی کنم، اینو بگیرم یا یکی از نسخه های قدیمیشو؟ چون نمیدونم واقعا خوشم بیاد ازش یا نه. دموشو که بازی کردم، خوشم اومد. حالا نمیدونم این بازی با سریهای اولیش چقدر فرق داره؟
اگه بخوان قدیمی شو بگیرم خب خیلی ارزونتر واسم در میاد حدود 5دلاره اگه اشتباه نکنم. نظرتون چیه؟

نسخه ها قدیمی این بازی روی کنسولا دستی ایناست

nintendo ds

3398a.jpg

Fire Emblem: Shadow Dragon (DS) News, Reviews, Trailer & Screenshots

gameboy advance

cover_small.jpg

Fire Emblem (GBA / Game Boy Advance) News, Reviews, Trailer & Screenshots

cover_small.jpg

Fire Emblem (GBA / Game Boy Advance) News, Reviews, Trailer & Screenshots

خوب نسخه ds هم میتونی روی شبیه ساز بازی کنی هم با گیت وی روی 3ds اجرا کنی یا فلش کارت ds بخری اجرا کنی

نسخه ها gba هم راحت میشه با شبیه ساز بازی کنی

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
شما همین اوکنینگو بگیر. چون این بازی قبلا قرار بود آخرین نسخه تو این سری باشه برای همین از نظر ریسورس IS هرچی داشتش ریخت (خوشبختانه به لطف فروش عالیش چنین اتفاقی نمیوفته) رو این بازی برای همین عالی در اومد و دیزاینشم طوریه که مخاطبای جدیدو هم به خودش جذب کنه. (مثلا حالت جدید Casual. قبلیا بسیار سختن و ممکنه زدت کنن)

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
توی ای شاپ یکی بود میخواستم بگیرم یادم نیست کدومه. فکر میکنم برای گیم بوی بود.
اگه میشه یه سایت درست و حسابی واسه شبیه ساز و اینا برای گیم بوی یا دی اس معرفی کنید یه امتحانی بکنم. ممنون.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
توی ای شاپ یکی بود میخواستم بگیرم یادم نیست کدومه. فکر میکنم برای گیم بوی بود.
اگه میشه یه سایت درست و حسابی واسه شبیه ساز و اینا برای گیم بوی یا دی اس معرفی کنید یه امتحانی بکنم. ممنون.

این سایت شبیه سازه

Nintendo DS / DS NDS Emulators for Windows | Emuparadise

شبیه ساز دی اس DeSmuME خوبه

برای گیم بوی ادونس No$gba خوبه

بازی ها ds

NDS ROMs | Emuparadise

بازی ها gba

GBA ROMs | Emuparadise

بنظرم اول نسخه ها gba بازی کن بعد نسخه ds

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر