PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
بازي ميكرو منيجمنت داره؟ يه چي مثه گمبيته فاينال 12؟ كه فلان چيز شد فلان كارو كن؟ مثلا اچ پي زيره 50درصد اسپله كيور كست كن؟ تشكر. هنو بازيو نگرفتم:| پول ندارم:((:((:((

نه چیزی نمیگه موقع اتک ، اینا که گفتیو مو‌نمیدونم خخخخخخخ
ولی من بایدی ندیدم ...
من بازی رو دست دوم خریدم از فیس بوک ، البته من ایران نیستم ، تایلند هستم ، اینجا تو فیس بوک گروه خرید و فروش بازی داره خیلی عالی بگردی چیزا خوب نصف قیمت پیدا میشن البته این چون جدید بود فقط ۳۰ درصد کمتر از نوش بود
عکس ها رو ببین
17fbd9d88533cfee082c9d26aa7544f3.jpg

a17de69f35a4749c2ec74c6053df604d.jpg

8c1e9577cf5f8883ee4fd6c700cfa7bc.jpg

هر بات رو‌۵۵۰ تومن در نظر بگیر مثلا گاد اف وار میشه ۳۰۰ تومن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: J. Constantine

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
خب تمام شد و بسیار عالی :D

بازی از همه لحاظ عالی بود و چسبید
بازی با این که یک پارت از یک بازی کامل هستش این همه جزییات داستانی داشت.
شخصیت ها و اتفاقات همگی عالی هستن و این نشون میده که در گذشته عناوین همچین پرمحتوا بودن و ارزشمند تر

با وجود همه نکات مثبتی که داره یک سری چیزها هستن که فقط با همون نسخه کلاسیک هم خوانی نداره
من با این که نسخه کلاسیک رو بازی کردم ولی دیگه حافظم یاری نمی کنه و خیلی از بخش های بازی کلاسیک یادم رفته بود که رفته رفته تازه بعد از چپتر 16 در این ریمیک یادم آمد که چی جا و چطور بود. :D
نمی دونم احساس کردم که بازی بیش از حد کش پیدا کرده، یعنی در نسخه کلاسیک اگر در یک ساعت به فلان نقطه داستانی میرسیدیم اینجا بعد از 10 ساعت رسیدیم.
این موضوع ایراد نیست و حتی برگ برنده هم هست.
نکته دوم هم اتفاقات اخر بازی بود که منو گیج کرد، یعنی آخه واقعا ؟ :D

الان زک یعنی زنده موند ؟ :D مگه میشه ؟

بعد قضیه دیدن اینده چیه ؟ در نسخه کلاسیک اینده دیدن نداشتیم.
اون روح ها هم نداشتیم و اینارو هم نفهمیدم

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
یکسری توضیحات نظرات درهم میدم.?
_ببین خوده اسکوار هم نفهمیده آخر بازی رو چیکار کرده. قضیه آننون جرنی خیلی مسخره بود برای یک ریمیک!!
البته بلخره چیزایی تو ذهنشونه! ممکنه داستان رو خراب کنن یا تغییر آنچنانی ندن.
بله زک زنده موند! یک تایم لاینی جدیدی چیزی درست میشه. خوب بنظر امکان داره بخاطر محبوبیت این نسخه چندین پایان براش بزارن. به شخصه بدم نمیاد اما یه جوریه. لوسه. khوار داره میشه و این خوب نیست. نباید به هر قیمتی داستان رو توسعه میدادن. اینها مثلا توسعه بودن. میشد توسعه داستان رو حداقل به آنجیل و جنسیس و سفیروث که هیروهای میدگار بودن برد. و خیلی موارد دیگه...
ویسپرها
_اصلا ویسپرها کمکی به داستان نکردن. یک جاهایی به شخصیتها کمک میکردن یک جاهایی نه.غروقاط. بدون نشانه. میشد خیلی خوف تر باشن. اینهمه انگلوک داستان. در آخر بنظر فقط برای قضیه تغییر فیت چپیده بودن تو داستان. اما نمونه عالی داریم. مثلا توی ffviiac مریضی جیواستگما خیلی خوب با داستان چفت بود و از نشونه های برگشت جنوا و نفوذ و آخر زمانی بود. توی بچه ها داشت خواهرو بردار و ارتش میساخت.
سیاه پوشها
_وجود سیاهپوشهای شماره دارهای ریونین. واقعا عالیه. اسمشون چی هست بلخره؟
شماره 49 بود مارکو؟ همساده کلود و تیفا که میشد خف تر هم باشه. مثلا بریم تو سایدکوستها دنبال همچنین چیزهایی. و این قسمتهای داستان توسعه پیدا کنه.
اونجا که چنگ گذاشت تو حلق کلود هم ترکیدم از خنده و اصلا حال کردم بدجور. کاش کنترل هم دستومون بود چند تا قلت میزدیم. جو مریضی میدن که در نسخه ابتدایی هم بودن و مثل کنه میچسبیدن. حضورشون جهت اهمیت ظهور الهه و ریونین سفیروث خوب بوده و الانم خوب دراومده.
دقت کردین یک زمانهایی سفیروث توی اونها ظهور میکنه و یک زمانهایی توی ذهنه کلود. اینکه چه اتفاقی براشون افتاده توضیحی نیست اما احتمالا حامل ویروس جنوا هستن و تو آزمایشها فیل شدن. و باز احتمالا کاداج و لوز و یازو جز اینها باشن. و اگر اسکوار عقلی کنه میشه ببینیمشون عالین. بنظرمن قضیه تغییر فیت رو هم توی اینها میپیچوندن. و یک جایی راهی باز میشد خیلی بهتر بود. مرحله آزمایشگاه زیرزمینی میشد به این آزمایشگاه جهتش باشه.
_قبلا هم گفتم ما انتظار یک بازی jrpg op داشتیم که تو کل میدگار بریم. نفهمیدن متاسفانه. در حد فینال کریدور موند. الان که از میدگار در اومدیم ببینیم میخان مپ رو چیکار کنن. از ff9 فینال map دار به اون معنا نداشتیم. البته ۱۲ بود که محدودیت سخت افزار داشت در زمان خودش خوب بود. و xv که مپ نصفه و نیمه مشکلدارش تنها نقطه قوتش بود.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
کسی دان کرده بگه ببینیم ریپ شده از بازی هست یا نسخه ost اصلی؟
ریپ شده ها حتی ۳۲۰شون کیفیتشون خوب نیست. ارزش دان ندارن.
ریپ شده نیست . اوریجینال هستش . کیفیت FLAC هم هست که حجمش بیشتره .
این MP3 هست .
اگه خواستید دانلود کنید لینک رو مستقیم کنید ( سایتهای لیچر )
همینطوری رو 730 مگ گیر میکنه و دیگه دانلود نمیشه .

• Like
Reactions: Genesis

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
cd4a69f18850f75052c93e71e1c7725e.jpg

84efaae106ef382e643773e945c0d5ba.jpg

1d5550e1abfc4c6611e94f825d62dec3.jpg

بازی ۲ روز پیش تموم کردم ، یکی از زیبا ترین بازی های سال های اخیر بود واقعا ارزشش داشت
من تابحال دانلود نکردم فقط اپدیتش از اینترنت خودکار میگیریم همه بازی ها با بلوری اجرا میکنم ، دانلود کردن تو قیمتش هم فرقی داره ایا ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
تا الان هیچ آپدیت یا پچی برای بازی نیومده ؟ من امروز بازی رو گرفتم و ورژن بازی هم همون 1.00 هست و آپدیت هم نداره وقتی چک میکنم !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
اینا یادشون رفته که سطوح باید تکسچر داشته باشن ؟! :D من حتی در نسل قبل هم یادم نمیاد همچین افتضاحی از نظر تکسچر ! میشه گفت غیر از کرکترهای اصلی دیگه هیچی تکسچر مناسبی نداره و خیلی چیزا که اصلا تکسچر نداره :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
خیلی چیزا که اصلا تکسچر نداره

اون خراب شده ای که کلود توش زندگی میکنه، کلا همه دراش تکسچر ندارن از بیخ:D جالبه از گشادی یه پچ هم نمیدن درستش کنن

آخرین ویرایش:

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
دوستان من تا حالا فاینال بازی نکرده بودم و به طور خیلی اتفاقی رفتم سراغش و از قضا خیلی خوشم اومد و جزو بهترین بازیهای این نسلم شد?میخواستم ببینم شماره قبلیش که چند سال پیش اومد به همین خوبی هست ک برم سراغش؟

• Like
Reactions: kiarash2001

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من هم تا حالا Final Fantasy بازی نکرده بودم چون همیشه حس میکردم با روحیاتم سازگار نیست و الان متوجه شدم که خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردم با روحیاتم سازگار نیست ، مخصوصا کرکترها و دیالوگ ها و ادا اصولاشون :D یعنی کات سین ها رو همینجوری فحش میدم و اسکیپ میکنم :D
ضمن اینکه این مشکلات شدید تکسچر و LOD هم بشدت رو مخمه و فکر میکنم یه بازی در مرحله ی آلفا ( حتی بتا هم نه ) دارم بازی میکنم !
نکته ی مثبتش هم کامبت و مبارزاتشه که همین باعث شده ادامه بدم بازی رو ( ولی به سختی :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر