Final Fantasy Dissidia

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
دوستان داونلود کنم؟
من rpg دوست ندارم هااا!
پسر جان تو که تنها کنسولت pspه چرا دیگه این دست اون دست میکنی؟؟؟؟؟ فعلا که psp تشنه ی عنوان شاخی مثل دیسیدیائه! نکنی از دستش دادی!
البته بازم تصمیم با خودت

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
dissidia چیزی ماسوای ffها بود
100 % ولی به نظر من,واسه قدیمیها شاهکاره....خودت هم اشاره کردی
کسایی که آرزوشونه برن ffهای نینتندو رو بازی کنن میتونن براحتی اونها ر با گرفایک و صدای عالی ببینن و رفتارشون رو با کاراکترهای دیگه ببینن!!!!! واقعا برا خود من یه چیز رویایی بود که squall همره با bartz یه تیم بشه!!!!!!
یا مثلا firion و کلود و تیداس با هم همگروهی شن!!!
ولی این واسه کسی خوبه که از قدیم FF بازی میکرده, و گر نه برای بقیه جذابیت چندانی نداره
{من این بازی رو به دوستام دادن بازی کردن,نظرشون این بود که تیکن خیلی باحالتره....}
میبینی,برای دیگران هم یه فایتینگ جالب اما عجیبه
خداییش کمتر کسی میتونه درک کنه چند نفر تو کف بازی کردن با شخصیت های اصلی تمام FF ها هستن{که چندتاشون هم دو بعدی بودن....},چه برسه به بازی کردن با شخصیت های منفی مثله سفیروث و کفکا و کوجا و....{اسم بقیه سخت بود!!!}
پ.ن{خارج از بحث}:
خداییش هر کس تونست بره داستان اکثر FF ها رو بخونه که خیلی باحاله{مخصوصا FF vii}{.من خودم تا پارسال متنفر بودم ولی الان صبح تا شب FF میزنم}

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
خداییش هر کس تونست بره داستان اکثر FF ها رو بخونه که خیلی باحاله{مخصوصا FF vii}{.من خودم تا پارسال متنفر بودم ولی الان صبح تا شب FF میزنم}
به نظرم داستان ff10 خیلی زیبائه... داستانff4 هم همینطور... فقط ای کاش تو دیسیدیا یه گذری به چوکوبوی ناز و ملوس bartz یعنی boco هم میکردن!
خداییش کمتر کسی میتونه درک کنه چند نفر تو کف بازی کردن با شخصیت های اصلی تمام FF ها هستن{که چندتاشون هم دو بعدی بودن....},چه برسه به بازی کردن با شخصیت های منفی مثله سفیروث و کفکا و کوجا و....{اسم بقیه سخت بود!!!}
خود من یکی از آرزوهام این بود که صدای firion یا اون کفکای بی شرف رو بشنوم....
ولی موسیقی تم بازیها دیوانه کننده ست!!!!! به خصوص battle theme ff2!!!!

Hrist

کاربر سایت
Jul 22, 2008
35
من FF VII رو کامل و FFVIII رو تا سی دی 4 بازی کردم حالا موندم چرا طرفدارای کلود از اسکوال بدشون میاد؟ :D
من که خیلی با شخصیتش حال میکنم، به روحیم میخوره. تنها کاراکتری هم که به lvl 100 رسوندم اسکوال (حریف نبود؟!)

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
من FF VII رو کامل و FFVIII رو تا سی دی 4 بازی کردم حالا موندم چرا طرفدارای کلود از اسکوال بدشون میاد؟ :biggrin1:
بیخیال... چه موشکافانه و ریزبینانه!!! :biggrin1: البته من همچین چیزی رو زیاد ندیدم اما هستن خیلیا (خودم) که از اسکوال بدشون میاد و باز هم هستن کسایی که از کلود هم بدشون میاد(بازم خودم) اما اسکوال رو به این دلیل دوست ندارم که غد و مغروره و خودشو میگیره! اما تو dissidia میفته پیش دو تا از شیطون ترین کاراکترای تاریخ ff! و تازه معنای دوستی و کار گروهی رو میفهمه!
چرا طرفدارای کلود از اسکوال بدشون میاد؟ :biggrin1:
شاید به این دلیل که حس میکنن اسکوال یه کپی قد بلند و تیره رنگ از کلوده! ولی خب کلود اصلا جریانش فرق میکنه... بیچاره افسرده س... وگرنه تو cc اونم مثل آدمیزاد رفتار میکرد:biggrin1:
به روحیم میخوره.
اگه روحیت مثل اسکوال باشه از شکلک اصلا استفاده نمیکنی :cheesygri

Hrist

کاربر سایت
Jul 22, 2008
35
از این نظر که دوست داره همیشه کاراش رو تنهایی پیش ببره میگم (شکلک اسکوال وقتی سرشو میندازه پایین چشماشو میبنده :-").
حالا بگذریم از این...کسی میدونه Emperor Scale از کجا میشه گیر اورد؟

edit: نمیدونم چجوری ولی Emperor scales بعد از یه فایت تو شاپ اضافه شد. ولی این bless orb پدرمو در اورده اصلا دراپ نمیشه!

آخرین ویرایش:

Hrist

کاربر سایت
Jul 22, 2008
35
بالاخره شمشیر Lionheart هم گرفتم، ست Adamant هم کامل کردم
حالا تو فکر این هستم که کاراکتر بعدی که lvlup کنم کی باشه (زیدان بدک نیست :cheesygri کومبوهای خوبی داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر